kisebb probléma a hozzászólás elküldéssel...

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Re: kisebb probléma a hozzászólás elküldéssel...

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.01.07. 21:41

Az az igazság hogy nálam még a büdös életbe nem vált be a vissza gomb használata, sem multkor sem most. Ezért tanácsoltam a copy-paste megoldást. ^///^
Anno amikor ez volt, annyira automatikussá vált, hogy már a Doan is észrevettem hogy automatice csinálom. ^^; :lol:
Ugyhogy csak ezért javasoltam. ^///^ :P
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.07. 21:48

Biztos beállításoktól függ.....DoA-n nekem se működik, főtt is az agyam miatta néha, mikor szervergondjaik voltak és kisregények tűntek el időnként... ^^; ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2010.01.08. 23:35

Nekem a max. 4 volt. *lekopogja* Bár elég kis ideje vagyok itt és elősször frászt kaptam... A másik kedvenc ilyen helyzetem amikor elküldöm és mozzila összeomlás történik. onnantól se kép, se hang >.<*

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2010.01.08. 23:52

Nekem szerintem ezt a kommentemet sem küldi el. Átlag 4-20 között kell próbálkoznom, csak addigra már úgy tartom, hogy nem ér ennyit az egész, nem is akarnék olyan értelmeset hozzászólni, hagyom a sunyiba.
Féloff: Smaug, vagy 23x megpróbáltam elküldeni a kommentemet Ezra-vörössárkány-havas fotósorozatához, mert imádtam, de aztán még anet is megszakadt. De a fiadnak ezúton küldöm gratulációmat.
Reisuto

HozzászólásSzerző: Island » 2010.01.18. 18:24

" hagyom a sunyiba"

Magam is így vagyok vele. Az embernek már kétszer sincs kedve leírni ugyanazt, nemhogy még többször. :bleh:
Tudom, CTRL+C/CTRL+V... Csak erre így 2010-felé nem nagyon vagyok hajlandó rászokni.

Csatlakozom Reisutóhoz: én is sok mindenhez szeretnék hozzászólni. Illetve hozzá is szólok. Aztán vagy megjelenik a fórumban vagy nem.

Ráadásul a hosszabb bejegyzések esetében felmerült egy újabb bug, ami még a CTRL+C/CTRL+V-nek is betesz, amint a bemásolt szöveget bárhogy módosítani akarom. Ennek nyitok is egy topikot...
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.01.19. 20:15

inkább le kellene kopognom, de nálam két hete minden rendben van. egy-két alkalommal volt max gond, de akkor is a pü küldéssel, egyébként úgy látszik nálam magától megjavult. hajj, csak nehogy elkiabáljam... ^^;
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.01.21. 17:29

Nah, most az a helyzet hogy vagy az extra szervere a lassú/túlterhelt/etc, vagy a felhasználó netével van baj (vagy tűzfalal). Szóval én azzal nem tudok így mit kezdeni.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: libachan » 2010.01.22. 00:09

hehehe~ most már az új témát is hatszor kellett elküldenem hogy sikerrel járjak ^^;

ilyet...még nem csinált O_O!!!
"Most nem küldhetsz újabb hozzászólást, mivel az előzőt nemrég küldted."
ez...eh...most mi O_o?
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.01.22. 00:20

Libachan, az elmúlt napokban ezt nekem is állandóan köpi. Nem tudom hány perc van beállítva a fórumon aminek kötelezően el kell telnie két hozzászólás között, de valóban létezik olyan korlátozás, hogy ennyi meg annyi percen keresztül nem posztolhatsz újra, hanem várnod kell kicsit. Ami a fura, hogy nekem privát üzik küldésénél is kiírja. o.o
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.22. 00:29

Igen, úgy hívják, hogy Flood-időköz és 15 másodperc van beállítva - szóval hacsak nem 15 másodpercenként próbáltok üzenetet küldeni, akkor valószínűleg ez is a szerver lesz. Van, hogy "félúton beragadnak" üzenetek - elküldesz egy üzenetet, és úgy tűnik, mintha nem ment volna el, de közben mégis, így mikor újrapróbálod, akkor beszól, hogy túl hamar küldesz újra üzenetet.

Nekem azt szokta hasonló alapon még csinálni, hogy mikor másodszorra próbálnám küldeni, kiírja hogy "új üzenetek érkeztek a témába, ennek fényében nézd át mielőtt elküldenéd" - és lám, az "új üzenet" amit meg kéne néznek a sajátom, ami elméletileg "nem ment át"

Ez nagyjából ugyanaz a szerver-túlterheltség, mint a "visszadob az elejére elküldés nélkül" probléma :'(
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Help