kisebb probléma a hozzászólás elküldéssel...

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

kisebb probléma a hozzászólás elküldéssel...

HozzászólásSzerző: libachan » 2009.12.02. 22:06

remélem nem gond hogy új témát nyitottam és azt is remélem hogy jó helyre írom...

ahogy a cím mutatja, gondjaim akadnak a hozzászólás elküldésével... O_O megírom a commentet, és elküldöm... de nem akarja elküldeni...és amikor 5jére próbálkozom vele - akkor küldi csak el...

ez csak nálam merült fel eddig, vagy mással is előfordult már?

előre is köszönöm a segítséget OnO!
Kép
libachan

Re: kisebb probléma a hozzászólás elküldéssel...

HozzászólásSzerző: Kala » 2009.12.02. 22:25

Ez nálam is sűrűn előfordul, sőt sokszor kijelent az oldal, és állandóan vissza kell regiznem. Sokszor van, hogy épp hozzászólás írás közbe van ilyen.. Nem tudom mi lehet a bibi..
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.12.02. 22:31

Igen, sajnos ez egy állandó problémánk, ami hol eltűnik, hol feltűnik. Nem a fórum miatt van, hanem az extra.hu egyéni szépsége. Már hónapok óta nem volt és reméltük, hogy végre kijavították azt, ami okozza, de mostanság visszatért...:(

Készülj fel, hogy legutóbb odáig fajultak a dolgok, hogy egyeseknek 10-15 próbálkozásra küldött csak el egy üzenetet. Nem kell mindig újraírni, csak megnyomod a vissza gombot és a beírt üzenet újra megjelenik és újra lehet próbálkozni a küldéssel. Érdemes 10-15 másodpercet legalább várni az újabb próba előtt (tapasztalatom szerint az kicsit segít).

Emellett egyre többször jelenik meg a "general error" felirat is lapfrissítéskor. Sajnos ez is adatbázis-hiba :(

Reméljük az extrások orvosolják a problémát (legutóbb nagy frissítéseket rendeztek és akkor tűnt el).

Kala: a Kijelentkezést nekem az oldotta meg, hogy bejelöltem az "Automatikus bejelentkezés" dobozkát ami a bejelentkező képernyőn a jelszó alatt van. Azóta engem nemhogy nem dob le, de ha kikapcsolom a gépet sem jelentkezem ki :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: libachan » 2009.12.02. 22:36

hehe...extra.hu xD köszönöm a felvilágostást :)
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Kala » 2009.12.02. 22:45

Smaug, köszike, de sajnos ez se segít a dolgon :( állandóan kijelent.. De legalább tudjuk, hogy az extra.hu a ludas :)
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.12.03. 02:59

Még egy tipp, amire én ugy rászoktam már hogy automatikusan mindenhol ezt csinálom. :lol:
crtl+c - crtl+v vel egy mozdulattal kicopyzni majd berakni az irt szöveget, csak azért irom le, mert nekem sokszor volt hogy a vissza gombnál is hült helye volt a kisregényemnek. :lol:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Island » 2010.01.07. 18:44

Látom, már topik is van az elszálló hozzászólásoknak.
Ez a probléma az én életemet is keseríti. (Legutóbb épp az imént.) Sokszor előfordul, hogy elküldöm a hozzászólást, aztán... sehol. Mintha meg sem írtam volna. >.<* Se hibaüzenet, se lefagyás, se semmi. Csak simán írhatom újra.

A CTRL C + CTRL V sok mindenre jó, de valahogy nem tudok folyton abból kiindulni, hogy "vágólapra teszem, mert biztos elszáll". :lol: Akkor már igen, ha egyszer már elszállt.

Azért "üssétek" az üzemeltetőt, hátha hat.
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.01.07. 19:03

Island, a Ctrl+C-n kívül csodával határos módon nekem a 'vissza' gomb is be szokott jönni. Visszadob a topic elejére, persze cseszett elküldeni a hozzászólást, aztán 'vissza' és általában mákon van mert tényleg vissza visz a már megírt de el még nem küldött poszthoz. A rekordom, amit a múlthéten sikerült összehoznom 23 az az huszonhárom újrapróbálkozás míg végül 24.re elment az üzi. Hát igen. Ez már picit durva. :(

Szerk: 14x
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.01.07. 19:05

Hát Extrát aztán ütheted, sajnos egyrész nem érdekli őket másrészt meg mit vársz az ingyenes szolgáltatástól? :lol: :lol: De hát, ez van, és ez is valami :) Amúgy nekem úgy mindig műxik, ha nem küldi el, simán megnyomod a vissza gombot és ott lesz az egész irományod. (bár nekem egyszer-kétszer suliban Machintoson üres szövegdoboz virított...)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.07. 20:47

Én Mozillát használok és a vissza gomb még sosem hagyott cserben. Illetve újabban rászoktam, hogy 3-4 próbálkozás után frissítek egyet elküldés előtt (és csodák csodája még ettől sem tűnik el a begépelt üzenet :O ) és olyankor általában már szokott sikerülni.

De azt hiszem hozzám kegyesek az istenek, mert 8-nál többször még nem kellett próbálkoznom emlékeim szerint... ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Következő

Vissza: Help