Betűtípus

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Betűtípus

HozzászólásSzerző: Szikra » 2009.12.21. 20:07

Csak meg szeretném kérdezni, hogy le lett-e váltva a betűtípus, vagy csak az én böngészőm bénázik a főoldalon a témák címeivel, és mindenhol, ahol a témák fel vannak sorolva? Kicsit zavaró, mert a betűk szélessége kicsit különböző. Ha az én bajom, mit lehet csinálni?
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

Re: Betűtípus

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.12.21. 20:38

Nem változtattunk semmin és nálam minden ugyanúgy is néz ki...Van esetleg még valaki, akinél megváltozott hirtelen az oldal? Mert akkor lehet hogy az extra valamilyen frissítését nem tolerálja az adott böngésző...

Szikra, milyen böngészőt használsz? Próbáltad másmilyennel és azzal is ilyen volt? Az egyetlen ami hirtelen eszembe jut, hogy a böngésződ menüsorában a "Nézet" pontból kiválasztod vagy az oldalstílus opciót és megpróbálod, hogy ha "alap oldalstílusra" állítod, akkor visszavált-e esetleg (netán először "nincs oldalstílus" - amivel igen ronda lesz hirtelen az egész - majd utána "alap oldalstílus"). Megnézheted ugyanitt, hogy ha a karakterkódolással játszol, nem változik-e a helyzet.

Egyébként nem lettek hirtelen kisebbek is a betűk nálad? Mert nálam akkor szoktak hirtelen furán egyenetlenekké válni, ha véletlenül kisebbítem a nézetet (középső gombbal játszom mondjuk az egéren, megnyomom és eltekerem eggyel. Ettől aztán az egész oldal picit összébb megy). Ha esetleg ez történt, akkor a Nézet -> Nagyítás menüvel vissza tudod nagyítani (vagy visszakicsinyíteni, ha véletlenül felnagyítottad)

Hát, ennyi jutott eszembe. Remélem gyorsan megjavul nálad a fórum kinézete...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Szikra » 2009.12.21. 20:43

IEm van, de gyorsan megnyitottam a Safarit, azzal is ugyanez a helyzet. Betűkisebbedés nem történt, és az a fura, hogy mindösszesen a témák címei lettek furák, se a "részlegek", se a leírások, se a hozzászólások, nevek... @_@

Kipróbáltam a kódolást, a stílus alapstíluson volt, nagyítottam... Semmi. A nagyításban kevésbé feltűnő, de látszik.
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.12.21. 21:15

Hmmm, ez különös. Nekem Firefoxom van, de megnéztem gyorsan IE-ben is és ott sincsenek elcsúszva a betűk...bár érdekes módon más a betűtípus...

Ami még talán megér egy próbát (bár nem hiszem hogy változtatna a helyzeten) hogy az Eszközök -> Beállítások részben megkeresed az alapértelmezett betűt (nekem a Tartalom címszó alatt található) és átállítod Times New Roman, 16-os méretre. Hátha az megoldja...

Igazából ötletem sincs, hogy mitől lehet, pláne hogy csak a témanevek változtak meg...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2009.12.22. 14:42

Nalám semmi baj nincs se Safariban, se Firefoxban, se Google Chrome-ban (háromféle böngészőt használok aktívan xD Le kéne szoknom róla) Safariban nekem csak sötétebbek a témacímek betűszíne. o.O
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

Vissza: Help