Problémák a görgetősávval

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Problémák a görgetősávval

HozzászólásSzerző: Island » 2010.01.18. 18:29

Mostanában gyakran előfordul, hogy ha hosszabb (értsd: az ablak méreténél nagyobb terjedelmű) bejegyzést akarok írni, akkor a görgetősáv és a kurzor meghülyül.
Nem tudok a szövegben kurzorral lépni, ha kijelölök egy szót, átugrik máshová, és ott jelöl ki egész sorokat, ha beillesztek valahová valamit, ugrik, és máshová illeszti be... sorolhatnám. Ha túlléptem az ablakon, és próbálok beírni, szintén ugrik és máshová írja be.
Tudom, hogy ilyen problémákat az egér vagy az egér illesztőszoftverének hibája is okozhat, de akkor a hiba mindenhol jelentkezik, nekem meg csak itt, ezen a fórumon.

Tapasztalta valaki ezt problémát rajtam kívül?
Tudtok rá valamilyen user megoldást?
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

Re: Problémák a görgetősávval

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2010.01.18. 19:11

Velem valamikor a nyáron viselkedett így. Külön dokumentumban megírtam a hozzászólást, bemásoltam, elküldtem. Egy idő után magától elmúlt. o.o
Reisuto

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.01.18. 21:38

Furcsa jelenség...

A biztonság kedvéért alaposan átvizsgáltam a beállításaidat (meg úgy általában mindent amit csak meg tudtam nézni a fórumbeállításokból) de nem találtam semmi eltérést...ami gondolom egyáltalán nem boldogít :(

Egyébként én személyesen még nem tapasztaltam ilyen furcsaságot - eltekintve örök ellenségemtől a mesterséges-intelligencia Firefoxtól, aki időnként úgy dönt hogy én valójában nem egy szót akartam kitörölni, hanem három mondatot és kijelöli-törli nekem. De ez minden honlapon/fórumon megvan, úgyhogy nem ugyanaz, mint ami veled történik...

Mindenesetre ez nem hangzik annyira extra.hu hibának - inkább valami a fórummotorban lehet? Elképzelhető hogy egy újabb verzió megoldaná, de sajnos ehhez én nem értek. Talán Zi-channak lesz valami ötlete^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.01.19. 10:47

Nálam is megvan a jelenség. És az otthoni+a munkahelyi gépen egyaránt. :(
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Szikra » 2010.01.19. 18:28

Jelentkezem "nálam is"-ra...
A lepke akkor sem siet, ha üldözik.
Szikra

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.01.20. 17:10

Nálam sem volt még ilyen, de most már a nagyokos nyakára lépek, ugyanis az angol verzióban nincsenek hasonló hibák. A verzió frissítéssel is meg lehet próbálkozni, de béta verziót nem akarok felrakni mert abban még ennél is több hiba lehet.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.01.20. 21:03

Nekem is fennáll ez a görgetősávos dolog, de lekopogom eddig bajt nem csinált, csak furin néz ki. ^^;

Saját példán elindulva sajnos a szolgáltató sokszor rátesz a fórum bibikre. Valszeg nem sok mindent fogsz tudni vele csinálni. :( Bár kívánom a legjobbakat!
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.01.21. 17:28

Ilyen hibákat igazából nem a fórum generál mivel semmi beállítás nincs sem a görgetősávra sem az egérre, ezen még agyalnom kell egy kicsit, de a másik problémára tudjuk a választ.
Zi-chan

Vissza: Help