Mi lesz a fórummal?

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Mi lesz a fórummal?

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2010.01.28. 18:56

Sziasztok.
Azt írja ki tegnap óta, hogy megszűnik az extra ingyenes szolgáltatása. Azt szeretném kérdezni, hogy így mi lesz a fórummal? Marad itt vagy elköltözik, vagy ne adj Isten megszűnik? Wááááh utállak extra.hu. >:( >:( >:(

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

Re: Mi lesz a fórummal?

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.01.28. 21:18

Ezt én is akartam már kérdezni :( Nyáhh extra.hu :/ Elköltözés esetére én tudok ajánlani egy szolgáltatót... valahol már írtam nemrég azt hiszem. Csak nem mondom mit amíg biztos nem vagyok benne hogy mondhatom ^^;
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2010.01.28. 21:20

*félti a fórumot* Remélem működni fog. A kicsilányom április környékén akar haza jönni. (húsvét+szülinap)
gonosz extra. >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.01.29. 22:08

nyugalom, a fórumot nem hagyjuk veszni, valszeg költöztetés lesz, és ugyanezt a rendszert rakjuk oda is és akkor nem lesz adatvesztés sem.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.03.06. 22:06

nah szóval, hogy senki ne vergődjön kétségek között, meg lett rendelve egy dolldreams.hu domain, amit nemsoká aktiválnak, emellé kedves jótevőnk felajánlott tárhelyet amit használhatunk. Szóval most minimum 2 évig biztos az oldal címe és helye is. Amint mindent elintéztünk át is lesz költöztetve az oldal cakkumpakli mindenestül, akkor lesz egy maximum 1 napos szünet, hogy a mentés is rendben legyen, stb.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.04.01. 21:19

Izé bocs a nyálverésért, ma ömlengös és feldobott hangulatban vagyok, szoval muszáj elmondanom.

Köszi az új forumot, tök szuper hiper gyors és hogy nem tünnek el a hozzászolások, isteni! :fan:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.04.01. 21:23

Igazából NiuKy-nak köszönjétek, az ő barátja ajánlotta fel a tárhelyet, én csak a nevet intéztem hozzá ^^
Zi-chan

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.04.01. 22:25

Akkor köszönjük Zinek Niukynak és a barátjának meg aki még segített, mert már belőlem is egész idő alatt kitörni készül egy kis dicséretáradat mert ooooolyan ügyes az új fórum ;______;
És ami nagyon nagy dolog hogy átmentettétek nekünk az adatokaaaat!!! *sobsob* annyira köszönjük, olyan rossz lett volna megint egy üres fórumot feltölteni, szóval köszikösziköszikösziiii :fan:
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.04.02. 09:19

legutóbb azért nem sikerült mert más más rendszer volt a két oldal alapja ^^; de itt lényegében csak át lett másolva :)

Örülök hogy mindenki elégedett, és megnyugodott, Most már az ilyen kisebb hibákat amikre érkezett panasz ki lehet küszöbölni, hogy tényleg forummal van e gond vagy extra tette be a kaput egyes részeknél :)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Chid » 2010.04.02. 12:15

Annyira jó hogy minden hozzászólást elküld ^^...általába csak minden 6.7.próbára küldte el...de még rá vagyok szokva hogy ctrl+c xD..és jó, hogy semmi adat nem veszett el mer nagyon sok segítség van a fórumon :lol:
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

Következő

Vissza: Help