Hússzor olvasott újdonságok

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Hússzor olvasott újdonságok

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.02.28. 11:55

Ez a legújabb kedvenc problémám. Hiába olvasok el kétszer, háromszor, négyszer, jelölök be olvasottként 1-1 adott témát, visszakattintva a fórum kezdőlapjára újra ott van 'új hozzászólásként'. (A 'Témák megjelölése olvasottként' gombocska sem hatja meg.) >.> Csöppet idegesítő, hogy tízszer kell belekattintani egy topicba azért, hogy végre olvasottnak jelölje. :( (Sőt előfordul az is, hogy egy téma amit már olvasottnak jelölt, a harcban egy másik témával újra olvasatlanná változik. o.o ) Tudom, hogy valószínűleg nem lehet mit kezdeni a hibával de azért gondoltam szólok, hátha más is küzd vele. :(
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

Re: Hússzor olvasott újdonságok

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.28. 12:19

Igen, nekem is feltűnt...és csak akkor tűnik el, ha 20-30 perc múlva visszajövök és újra elolvasom (vagy bejelölöm)....

De reméljük már nem kell sokáig elviselnünk ezt a helyzetet ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.02.28. 15:06

Nálam is elő szokott jönni ez a probléma. :/
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.02.28. 15:26

hát én ha ilyet csinál 1-2-szer ráfrissítek és magára talál.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.02.28. 15:46

ilyen nekem is volt, de ha elolvasom a topikot, és utána a főbannerre kattintok, akkor olvasottnak jelöli. ha csak visszamegyek, vagy bezárom, akkor nem.
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.28. 18:39

Ez engem is idegesít, és ahogy én észrevettem, a fórumon jelzett "Pontos idő" nem épp pontos, most pl 10 perc késésben van a gépemen jelzetthez képest. Lehet hogy az én gépem siet, de minden esetre az is sokszor előfordul hogy az olvasatlan hsz mondjuk 2-3 perccel megelőzi a pontos időt. (Pl 17:23-kor írták de még csak 17:20 van a fórumos óra szerint) Érdekes ^^; Ha beéri az idő a hsz idejét, akkor már el tudom tüntetni az olvasatlan jelzést ^^; ^^;
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Nishi » 2010.02.28. 19:07

Haha Koffeey, nekem azt irja hogy 20:39-kor küldted a mai üzit pedig még csak 18.09 van, még ha később is olvastam az üzenetet, de akkor sem mehettél előre az időben ennyire XD

De nekem is valamikor ötödszörre jelzi csak olvasottnak a témákat-.-

(És még mindig huszadszorra küldi csak el az üzit >.<* Küld már eeeell><)
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.02.28. 21:57

Hehhe ^^; A másik meg hogy ugrál is az idő o.O Az előbb 20:47 volt, most rákattintottam az új üzi írására és már 20:55 van, pedig maximum 2 percig olvastam, ennyire nem vagyok lassú ^^' De délután durvább volt, előbb 17:36 aztán 17:58, utána meg 17:47 (és az pontos volt xD) pedig rögtön egymás után kattingattam ^^; ^^;
De az üzik elküldésével ma igazán kegyen volt velem az Extra, minden elsőre elment (csak ne szóljam el magam >.<)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.03.06. 22:01

Az h az új hozzászólást nem jelöli olvasottnak böngészőfüggő, van ameik megtartja a régit nem olvasottnak, mert nem frissíti rendesen az oldalakat.

Az h az időt h méri a fórum a programozóktól kell megkérdezni de eddig se válaszoltak semmire. Majd max ki lesz iktatva.

(Az meg h nem küldi el az üzit még minding a szerver hibája.)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.03.07. 12:55

Zi-chan írta:Az h az új hozzászólást nem jelöli olvasottnak böngészőfüggő, van ameik megtartja a régit nem olvasottnak, mert nem frissíti rendesen az oldalakat.

Ezzel vitatkoznom kell. :) Saját (fizetett) tárhellyel rendelkezem szintén phpBB típusú fórumot tartok fenn és soha még csak hasonló problémák sem léptek fel. Ellenben míg az extra free szolgáltatásait vettük igénybe addig még az oldal frissítése is napok alatt volt csak szíves megjelenni. (Ezen elindulva szerintem itt is hasonló a helyzet. Itt sem dolgozza be a rendszer az információkat. Aztán lehet, hogy tévedek és teljesen más irányú a hiba.) Szóval ezt ne kenjük a böngészőmre mert még egyszer hangsúlyoznám soha, sehol máshol nem volt még csak hasonló problémám se. :)
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

Következő

Vissza: Help