Más felhasználók profiljának a megtekintése

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Más felhasználók profiljának a megtekintése

HozzászólásSzerző: Shinken » 2010.07.02. 00:38

Miután regiztem észrevettem, hogy tök furcsa mert ezen a fórumon nemtudok rákattinta a hozzászólás mellet a nevekre... (ezt nemtudom értelmesen leírni... ott az avatar fölötti névre gondolok :)...) De belenyudotam és nem zavart, amíg ma megtudtam, hogy másnál meg működik >_< ...
Szoval... a kérdésem az lenne, hogy nálam mért nem? :'(
"Is there anyone I could call?" No and thank you, please Madam. I ain’t lost, just wandering...

{[Migidoll Ryu]アイチレ イジ Reiji! <3}
Shinken

Re: Nemtudok neki címet adni :D

HozzászólásSzerző: riel » 2010.07.02. 00:44

Nálam sem működik, azt hittem így normális... De most hogy leírtad már kicsit zavaró ^^;
riel

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.07.02. 00:49

Nem értem igazából a probléma lényegét. Nem emlékszem, hogy Dolldreams-en lehetett volna az "avatar feletti nevekre" kattintgatni, de ha kíváncsiak vagytok a másik adatlapjára, akkor a hozzászólás alján van egy olyan gomb, hogy "profil". ;)
Freyja

HozzászólásSzerző: Shinken » 2010.07.02. 00:52

Hmm... csakmert az egyik fórumos emberkének megy... =/
"Is there anyone I could call?" No and thank you, please Madam. I ain’t lost, just wandering...

Shinken

HozzászólásSzerző: Shinken » 2010.07.02. 00:53

Anyááááááám.... írta MSN-en hogy mégse O.o Akkor bocsi XD ^^;
Uff... -.-"

Shinken

HozzászólásSzerző: Cossette55 » 2010.07.02. 00:54

o.o az én hibám xD bocsánat... valamiért azt hittem lehet, és amikor ma voltam Mami-samánál, akkor azt mondtam, hogy lehet.. fogalmam sincs miért gondoltam XD Sajnálom ^^; ^^; ^^; ^^;

Ezt a témát így... nem lehetne törölni?? ^^; ^^; @_@
˛/majd..\¸[Crobi-Jerome b] Lucian
“Azt mondják, a földi boldogsághoz a következők kellenek: legyen kit szeretnünk, legyen mit csinálnunk és legyen miben reménykednünk.”
Cossette55

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.02. 00:55

Ahogy Freyja írta - Minden hozzászólás alatt van egy kis "profil" gomb, és azzal tudod megnézni az adott felhasználó adatlapját. Tudtommal ezen a fórumon sosem volt a névre kattitás lehetséges - valószínűleg Den of Angelssel kevered, mert náluk tényleg a névre kell kattintani ;)

Ha valakinél működne a névre kattintás, légyszi szóljon nekem, mert az valami fura anomália lehet...

Szerk.: Szerintem ez egy hasznos téma, hátha felmerül valaki másban is valamikor. Szóval nem fogom törölni^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinken » 2010.07.02. 00:56

Nem... Téves infó volt bocsánat ^^" ^^;

Shinken

Vissza: Help