Regisztrációs probléma

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Regisztrációs probléma

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.06.03. 15:00

Gondolom a bizonyos "incidens" óta le lett tiltva a regisztráció vagy nem tudom, de ugye most nem lehet (legalábbis nálam) regisztrálni.És lenne egy barátnőm aki nagyon szeretne beregisztrálni, csak így most nem tud. :( Meg lehet oldani valahogy, hogy ő is be tudjon regisztrálni?
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

Re: Regisztrációs probléma

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.06.03. 15:59

Pár frissítést tervezünk a regisztrációban, hogy kissé megnehezítsük a spambotok és egyéb BJD-kben nem érdekelt felek regisztrációját. Amíg ez folyamatban van, addig sajnos zárva tartjuk a regisztrációt.

A barátnődnek sajnos várnia kell egy kicsit, de remélem ez nem veszi el a kedvét a babáktól.

Köszönjük a megértéseteket :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Ayame-chan » 2011.06.03. 16:12

Köszönjük, addig kívülről ismerkedik :)
Itthon:
~♥~ Kiyoko (CH Rena) ~♥~ Rin (IS Calos) ~♥~ Calisto (B&G Rin buksi) ~♥~
Tervben: test Calistonak, Mylene, Lau-kun
Ayame-chan

HozzászólásSzerző: Bess » 2011.06.29. 16:45

Sziasztok!

Én már elég már nagyon régóta érdeklődök a bjd-k iránt (sokszor jártam már a régi Broken dreams-es honlapon is, amit - ha jól emlékszem - Zi-chan készített ^^), de eddig csupán rejtett üzemmódban olvasgattam róluk, mivel esélyem sem volt összegyűjteni rá a kellő összeget.
Viszont most nagyon beleszerettem egy limitált babába, amit meg is rendeltem, sőt a layaway első részlet el is küldtem! (El se hiszem, úgy izgulok! :spark ) Viszont lenne néhány kérdésem, és nem akarom ezt a Help topicot szétoffolni.
Szóval a hosszú bevezetőm után ,szeretném megkérdezni, hogy mikor van lehetőség regisztrációra? Nem akarok türelmetlenkedni, csak félek, hogy esetleg elszúrhattam valamit, és biztosra akarok menni (első külföldi netes rendelés, első értetlenkedő bankos kisasszonyok, első baba vételem). :)
De természetesen (meg)értem az okokat, amiért zárva van a regisztráció, nem akarok erőszakosnak tűnni, csak kérdezem ^^'.
Bess

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.06.29. 20:41

Szia Bess!

Remélhetőleg hamarosan újra lesz regisztráció a fórumon ;) De nem kaptad meg az emailemet DoA-n keresztül? o.o
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Bess » 2011.06.30. 10:15

Rendben, köszönöm! :)

A leveledet sajnos nem kaptam meg. Gondoltam, biztos tele van postafiókod, de úgy látszik akkor az éterben szívódott fel. :S
Bess

HozzászólásSzerző: Miuko » 2011.07.01. 19:33

Sziasztok^^
Mikor lehet újra regisztrálni?
Kicsi Nakámmal már nagyon szeretnénk részt venni itt fórumon ^^
Előre is köszi :)
Miuko

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.07.10. 19:51

Elméletileg mostantól lehet regisztrálni - admini jóváhagyás szükséges az aktiváláshoz, úgyhogy ne csodálkozzatok ha 1-2 napba beletelik míg aktiválódik a felhasználónevetek ^///^
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Gigi » 2012.11.21. 22:33

Sziasztok!
November 9-én regisztráltam, és akkor kaptam is egy levelet, hogy inaktív vagyok, és kapok egy másik értesítőt az aktiválásról. Általában mennyi ideig tart az aktiválás?
Előre is köszönöm a választ!
Gigi
Gigi

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.11.21. 22:48

Aktiváltalak. Érezd jól magad a fórumon!
Freyja

Következő

Vissza: Help