törlés?

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

törlés?

HozzászólásSzerző: namiren » 2012.06.11. 23:41

új vagyok fórum témában :/ ,de alul azt írja hogy "Törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban." de a hozzászólásomnál sehol sem találom ,hol kell törölni :(
plz valaki help :XX:
namiren

Re: törlés?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.06.12. 06:32

A hírek tévesek, nem törölheted a hozzászólásaidat saját magad, kivéve, ha a tied a legutolsó hozzászólás egy adott beszélgetésben. Ebben az esetben a hozzászólásod jobb alsó sarkában, a kis piros felkiáltójel mellett látható egy kis piros x, arra kell rákattintani.

Egyébként viszont szerintem ne akard törölgetni a hozzászólásaidat, hiszen egy beszélgetés teljesen az értelmét veszti, ha bizonyos részei egyszerűen csak "eltűnnek" @_@ De ha nagyon-nagyon, végtelenül muszáj törölnöd egy hozzászólást (mondjuk mert kétszer küldtél el egy üzenetet, vagy véletlenül félig megírt szöveget küldtél el) és nem a tied az utolsó, akkor a jobb alsó sarokban ott a kis piros felkiáltójel, arra rákattintva "jelentheted" a hozzászólást a moderátoroknak. Egy kis szövegdobozt fogsz kapni, ahol megindoklod, hogy miért is jelentetted a hozzászólást (avagy miért szeretnéd töröltetni) és a moderátorok saját belátásuk szerint törlik neked (vagy nem, ha olyan a hozzászólás, ami szükséges a beszélgetés értelméhez).

Tipp: ha válaszolsz most az én üzenetemre, akkor itt a tied lesz biztosan a legutolsó, és elküldés után ha megnézed, láthatod is majd a ki piros x-et amiről beszéltem XDDDD

Remélem tudtam segíteni ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: namiren » 2012.06.12. 09:00

szia:) köszi ,időközben már megtaláltam a faq-ban :D
Csak a programozó bácsira haragszom aki kitalálta hogy ott legyen az a kiírás ,mert akkor az ember nem keresi egy órán át ,gondolván ,hogy "nyilván én vagyok csak a bamba :T_T: "

am ne aggódj nem ilyen beszélgetés részről van szó önálló kis hozzászólásról ,de akkor reportolom :)köszi mégegyszer :)
namiren

HozzászólásSzerző: namiren » 2012.06.14. 19:16

jelentettem azt a két postot a moderátoroknak állt. mennyi idő amíg lesz valami? (annyira nem zavar már mert szerkesztéssel kivettem az infót csak gondolom furin néz ki ott az a üres izé ^^"""""")
namiren

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.06.14. 19:28

Amikor a modok ráérnek, akkor tudják megcsinálni - tudod ők is emberből vannak, és néha, főleg hétköznapokon nincs idejük rá ;) Ha mondjuk egy hétig nem történik semmi, és zavar a dolog, akkor a nyilvános Help helyett én megpróbálkoznék az egyik Moderátor, vagy Adminisztrátor személyes felkeresésével (Privát Üzenetben).

De az üzenteid listájában én most nem láttam üres üzenetet, szóval azt gyanítom, hogy esetleg már el is tüntették őket. Persze nem tudhatom biztosan, merthogy nem tudom, honnan és mit akartál töröltetni :P
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: namiren » 2012.06.14. 19:53

köszi :D közben megoldódott a dolog:)
namiren

HozzászólásSzerző: Miuko » 2012.10.05. 17:34

Sziasztok! Én is ez ügyben kérnék egy kis segítséget ^^ A Galériában - A Fórum babái témában szeretném töröltetni a nagy lányomat! Shinoharát... Fájó szívvel megváltam tőle, és az új tulajdonos nem tartaná meg a karakterét... ha lenne rá majd egy kis időtök legyetek kedvesek törölni ^^ 10.-oldalon a legalsó bejegyzés ^^ nagyon köszi :)
Miuko

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.10.06. 17:52

Miuko: Kitöröltem neked a hozzászólást ^^

Viszont! Szeretnék megkérni mindenkit, aki témát szeretne töröltetni, hogy erre a célra NE használja a jelentést.
Aki töröltetni szeretné a témáját, módosítsa a téma címét "törölhető", "kérem töröljétek" és ezek egyéb válfajai egyikévé, és/vagy írjon privát üzenetet egy moderátornak, hogy szeretné ha törölnénk.
Hozzászólást csak indokolt esetben törlünk!

A jelentés gombot csak akkor használjátok, ha a hozzászólás szabályellenes!
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: sirin » 2013.09.29. 09:26

Ááá nem küldtem még pü-t ezen az új fórum felületen és sikeresen elküldtem mindenkinek a rendelésemet, amit Liliennek szántam. Valahogy ki lehet törölni vagy vissza lehet vonni? :facepalm:

Ezúton is bocsánat mindenkitől, nem akartalak zaklatni titeket! ^^;
Itthon: Ambrose (DoD Luke) | Eris (Soom Breccia)
http://cascadia.gportal.hu/
Kép
sirin

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.29. 11:17

Ha utólag szerkeszted vagy törlöd az elküldött üzenetet, elvileg csak annyit fognak látni a címzettek, hogy törölve lett. ^^" Próbáld meg ezt, elméletben működnie kell!
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

Következő

Vissza: Help