Felhasználók témáinak megtekintése

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Felhasználók témáinak megtekintése

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.08.10. 10:21

Azt tudom, hogy a felhasználók összes hozzászólását meg lehet tekinteni. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e olyat, hogy csak az általa indított témákat nézem meg? Szeretnék régebbi galéria témákat megkeresni, meg a saját indított témáimat is szeretném előtúrni.

Bocsi, ha kicsit érthetetlenül fogalmaztam. ^^;
Előre is köszönöm!
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Re: Felhasználók témáinak megtekintése

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2012.08.10. 10:44

Úgy tudom ezen a fórumalapon nincs meg az mint DoA-én hogy kilistázza a felhasználó témáit, viszont a keresés könnyítése érdekében a fórumokon belül lehet felhasználónév szerint sorba rakni a témákat. Ezt minden fórumrésznél alul a témák alatt találod:
Témák megjelenítése:[Összes téma] Rendezés : [Elküldés ideje] [csökkenő]
A rendezés pontnál ha lenyitod van olyan hogy "Szerző". Így kilistázza az összes témát aszerint ki indította.

Másik lehetőség még hogy Keresés menüpontban hasonló beállításokkal felhasználónévre rákeresni, bár ez kicsit össze-vissza dobálja ki most nekem ahogy kipróbáltam.
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.08.10. 11:38

Ó, ez így tök jól működik! Köszönöm a gyors választ! ^^
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.08.10. 15:47

Én a keresést szoktam használni at alábbi beállításokkal:

Szerző: a keresett név
Fórumok: a kívánt fórumrész (ha a gyűjtő Galériát választod ki, akkor a "Keresés az alfórumokban" opciót is jelöld be, így egyszerre keres a Galériában, a Fotosztorikban és a többi galériában is)
Keresés tárgya: csak témák első hozzászólása
Találatok megjelenítése: témák

Így szépen időrendi sorba rendezve kiadja az adott illető által nyitott összes galériatémát - nem hozzászólásonként, hanem témalistában ;)

Természetesen ez bármelyik alfórummal, vagy a fórum egészével is megtehető ;)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Misaki Rivaille » 2013.08.27. 19:30

Szyasztok ^^
Nem tudom, hogy ide illik -e, de ha vmi linket fb -ről megnyitnék, mindig azt írja ki "Nincs jogosultságod a fórum megtekintéséhez." Ez miért van????? :/
“Légy hasonló az égen szálló madárhoz…, aki a törékeny
gallyon megpihenve átéli az alatta tátongó mélységet,
mégis vígan énekel, mert bízik szárnyi erejében.”
(Victor Hugo)
Misaki Rivaille

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.08.27. 20:34

Mert a fórumnak van egy Piac részlege, és ahhoz kell bizonyos számú hozzászólás, meg azt hiszem eltelt nap is a regisztráció óta, hogy megnézhesd.
not enough dollies.
CyDiamond

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.08.28. 18:33

bár nem tudom melyik linket szeretnéd megnyitni, de az biztos hogy a "piac" részleget, ahol az adás-vétel és csoportos rendelések zajlanak csak bizonyos hozzászólás szám illetve tagsági idő elteltével fogod tudni látni és onnantól még extra idő és hozzászólásszám hogy magad is témát nyithass benne.

érdemes elolvasni a szabályzatot, sok mindenre fény derülhet belőle :D

ez speciel a piac hozzáférés szabályzata: viewtopic.php?f=4&t=5088
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2013.08.28. 22:41

No meg kell egy Bemutatkozás a 'Bemutatkozás' topicba ami után láthatsz pár dolgot kivéve a piacot.
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

Vissza: Help