DollDreams telefonra

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Re: DollDreams telefonra

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2014.05.11. 14:09

Köszönjük! :D Ki is próbáltam :3
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.05.11. 14:17

Kijelentkezni a felso savban levo kis ajto + nyilacska logoval kell. :)

Hogy neked miert nem jegyzi meg, azt nem tudom, Smaug. :(
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.05.11. 14:18

Igen, a gombot megtaláltam, csak épp nem jelentkezik ki :'D
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.05.11. 20:17

Elméletileg lehet hogy Dolly-n megjegyezte, csak felvettem DoA-t is és ott már vagy háromszor bekérte a jelszavamat, ráadásul még újra rá is kell frissíteni hogy felfogja, hogy egyáltalán bejelentkeztem o.O

De ez lehet hogy csak DoA hibája ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.05.22. 09:16

Nekem technikai kérdésem lenne...
Már egy ideje használom ezt az alkalmazást, és más fórumoknál jelez a telefon, ha az általam követett témákhoz új hozzászólás érkezett. Megnéztem, hogy a DD-nél ezt ugyan úgy beállítottam, de nekem mégsem jelez.
Ez fórum függő, vagy csak a applikáció szórakozik..?
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Mithril » 2014.05.22. 16:13

Ez amúgy engem is érdekelne, mert nekem soha nem jelez, pedig már hónapok óta használom. Liliennél láttam, hogy neki jelez, ott tudtam meg, hogy létezik ilyen funkció. :'D
Itthon: Orion (KDF Bory + D.Bory ♂), Zaquarie (SDF Summery '09), Marron (TG Ai/Glati), Alex (KDF Summery '10 ♀), Peppar (WD Strawberry ♂ tan), Mint (TG Sov), RJ (IOS Sezz), Ume (TG Syen), Elliot (DIM Jullis)
blog
Mithril

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.05.22. 23:21

Nekem élből jelzett mindenre, de kikapcsoltam...sajnos a fordítottját nem tudom ^^;

(bár azt nem bánnám ha mondjuk sípolás nélkül csak világítással jelezne, de olyan beállítást nem találtam)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.05.22. 23:29

Én díjaznám ha csipogna, mert ha olyan van akkor egyből tudnék reagálni, de bármit nyomok neki nem csinálja. Már töröltem és újra telepítettem is, de semmi sem változott. Kipróbáltam öcsém telefonján is, de azon is ugyan így jártam.. Értesítés nulla.

Smaug egyébként a beállításoknál van olyan hogy csendes mód és rezgés beállítás és azt be lehet állítani. : )
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.05.23. 09:10

Noh, pár órát sikerült eltöltenem a tapatalk support fórumon, sajnos megoldást nem találtam, csak választ.

Nagyon röviden a lényege: elvileg az ingyenes verzió nem támogatja az értesítéseket, ennek ellenére többen jelezték, hogy márpedig nekik free van és mégis kapnak, a pro-sok közül meg kb ugyanennyien jelezték, hogy nem kapnak.
Tehát a hiba nem az itteni rendszerben vagy telefonokban van hanem náluk magában az appban. Valszeg majd frissítéssel helyrezökkentik a dolgot...Maga a beállítás nekem is megvan és működik is, de nem jelez, viszont pl DoAtól kapok jelentéseket...
Szal egy biztos, nem beállítás kérdése, de még csak nem is fórumé (hisz egy fórumon belül is mások az eredmények).
Zi-chan

Előző

Vissza: Help