Photobucket VS DollDreams

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Photobucket VS DollDreams

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.02. 18:48

Olyan problémába ütköztem, hogy DD sehogy sem hajlandó elfogadni a photobucket-es képek url-jét. Folyamatosan dobja azt a kis képet, hogy "Sajnáljuk a képet törölték, vagy más mappába helyezték."
Ezzel mit lehet kezdeni?
Minden más helyen működnek a kép url-ek csak itt nem. >___>;
TodaySzotyi

Re: Photobucket VS DollDreams

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.02. 22:18

Én is Photobucket-es vagyok és nekem minden képem működik. Melyik url-t szoktad használni, az "url" elnevezésű példányt, vagy a "direct link" nevűt? Én mindig a direct link elnevezésűt használom, és aztán itt fórumban tekerem köré az IMG, vagy URL tageket, mert úgy kevésbé szól bele a Photobucket betöltési baromsága (avagy az, hogy néha nekem nem kívánnak a saját képeim betölteni PB-n, vagy ha feltöltök valamit akkor kétszer kell feltölteni hogy megjelenjen. :gah: Lehet hogy másik képtároló után kéne néznem...)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.02. 23:00

A direct linket szoktam használni, de most egyszerűen nem viszi. :T_T:
Eddig működött nekem is. Csak most képet akartam cserélni az aláírásban és egyszerűen nem hozza be a képet. :(

Kép

Beszúrom a képet, hát ha esetleg másnál mutatja és csak velem szórakozik... :gah:
Flickr-efel tenni nem akarom, mert PB-n egy egész normális mappa rendszer sikerült kialakítanom... >.>
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.02. 23:05

No, asszem látom mi a gond :) Van valamilyen betűsorozat a kép filenevében, ami egy szitokszónak felelhet meg, mert a fórum cenzúrája automatikusan átírja (hacsak nem eleve "női szaporítószerv.png" a file-od neve) - úgy viszont már nyilván hibás maga a link és nem a képhez vezet. Szerintem nevezd át a képet valami biztosan ártatlanra és töltsd fel újra Photobucketra, úgy működnie kell. ;)

Szerk.: Némi nyomozás után megtaláltam az eredeti képedet és valóban ott lesz a hiba. A filenév eleje "Pics Art" (egybeírva, ami az a-val kiegészülve már elég a fórummotornak hogy káromkodásnak vélje. Ha egy alsóvonást teszel oda: Pics_Art, akkor már vinni fogja a fórum :) )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.02. 23:14

Pics Art :facepalm:

Köszönöm! <3
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.02. 23:18

Nincs mit :D Ha nem linkelted volna be, sosem jöttem volna rá - csak a cenzúra még az én időmből való, és emlékszem hogy ezt a szóhasználatot én találtam ki anno ^^;
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.11.02. 23:25

Mostantól odafigyelek, hogy az ilyet elkerüljem. De ez lett volna az utolsó ami eszembe jut a "Pics Art"ról... ^^;
TodaySzotyi

Vissza: Help