Elkeveredett aktivációs mail?

Itt bárki segítséget kérhet ha gondjai támadtak a fórummal és akik még nem regisztráltak, itt kérhetnek tanácsot a regisztráláshoz.

Elkeveredett aktivációs mail?

HozzászólásSzerző: o Ayase o » 2009.09.16. 07:05

Akkor én most szeretnék segítséget kérni egy erre tévedő admin-samától!

Az adataim között megváltoztattam az emailcímem a rendszer pedig kidobott, arra hivatkozva, hogy aktiváljam újra a fiókom. Új mailt nem kaptam. Amikor beakartam lépni A megadott felhasználónév jelenleg inaktív. Ha problémáid akadnának az azonosítód aktiválásával, lépj kapcsolatba a fórum adminisztrátorával. Megpróbáltam újra küldeni az aktivációs emailt... újfent nem érkezett meg.

Szóval kint ragadtam a regemen kívül... segít nekem valaki visszamászni? :shock:

Ayase
o Ayase o

Re: Elkeveredett aktivációs mail?

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.09.16. 09:23

Oké. Akkor a probléma orvolsolta magát. 8-) A Gmail felébredt így kb két órára rá.

Jobb későn mint soha... :D
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.09.16. 17:04

Ó, örülök hogy sikerült bejutnod - előfordul néha hogy elkeveredik az aktivációs mail (talán a levélszeméthez vagy nem tudom) szóval nem te lettél volna az első akit magunk aktiváltunk...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Envy » 2010.02.28. 01:37

Haliho! Regisztráltam (ezzel a névvel), de nem jön a megerősítő mail.. Mit tegyek? o.o
Envy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.28. 01:50

Szia Envy!

Utánanéztem, hogy mi lehet a gond és elküldtem neked újra az aktivációs üzenetet. Nézd meg majd a levélszemét mappádat is, hátha oda keverednek. Ha nem kapod meg, akkor csak írj újra és aktivállak :)

Egyébként nem ezzel a névvel regisztráltál - valószínűleg elírtad, mert a rendszerben "Eny" néven szerepelsz. De szerintem ez nem okozhat gondot az aktivációs email küldésében^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Envy » 2010.02.28. 02:02

Látod ez igaz!

Mondjuk a nicknév nem számít az aktivációs mailnél.

Nem jött >:(
Envy

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.02.28. 02:26

Akkor aktivállak magam :D

Megpróbálom átírni a neved is, jó? ;)

Szerk.: Kész, aktiválva vagy - átírtam a neved Envy-re, szóval azzal tudsz bejelentkezni ;)
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Envy » 2010.02.28. 02:30

Jujj *-*

Köszönöm :)) ^3^
Envy

HozzászólásSzerző: Nimlodel » 2010.03.16. 17:20

Hello!

Nemrég regisztráltam 'Irmanna' névvel, de nem kaptam aktivációs mailt. A levélszemétben sincs.
Kérnék egy kis segítséget! ^///^
Köszönöm!
Nimlodel

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.03.16. 17:30

Helló!

Igen, megtaláltalak - kb egy órája regisztráltál, ugye? Küldtem neked új aktivációs emailt (vagy kettőt ^^; ). Ha ezek sem érkeznének meg, akkor csak írj itt és aktivállak kézzel ;)
Kép
Smaug

Következő

Vissza: Help