Luts babadömping

régi hírek archívuma

Luts babadömping

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.03.26. 22:08

Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Re: Új Delfek - Arwen&Aragorn

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.03.26. 22:08

Énénénén! Egy realskin brown Aragornt kérnék szépen, köszönöm.

:love:
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.03.26. 22:37

Asszem valaki rákuttyant a Gyűrűk Urára Lutséknál :'D

Nagyon szépségesek az első képek mindkettejükről! Mondjuk Arwent már csak elméleti okokból sem igazán tudom elképzelni tan bőrszínnel, de Aragornhoz egyszerűen tökéletes! Csak miért ezen az ős testen kell lakniuk? :T_T:

(PS.: Arwen fejdísze és ruhája valószínűleg erős WANT lesz nálunk Li Pong részéről)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.03.26. 22:43

Huh, én komolyan szemezek Aragorn-al (ez annyira viccesen hangzik így leírva...), és remélem beteszik őket majd a custom choice izéjükbe, hogy másik testen lehessen rendelni. :spark Nem mintha az SDF testekért oda lennék, de az tuti, hogy én még egyszer nem veszek egybetorzós babát. :"D
lilien

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.03.26. 22:44

Hát ez a fiúcska max a tizenéves Estel, messze van még az Aragorntól. :'D De cuki, és a tan tényleg illik hozzá.
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.26. 23:35

Veled vagyok Ame - nagyon kis feminin és fiatalka lett a srác Aragornnak :'D Bár szerintem a nevükön kívül Luts sem akart mást betenni a babákba. Mármint az origi karakterekből.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.03.26. 23:37

Jaja, biztos nem is szerették volna, ha valami pert akasztanak a nyakukba. (Bár nem tudom, ezért még lehet egyáltalán?)
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.03.27. 07:50

Amaterasu - lehetne, bizony :) Peter Jackson is kifejtette, hogy azért akar mindent beleadni a Hobbitba, mert Tolkien utódjainál vannak a jogok és nem nézik jó szemmel amit csinál, ezért a Szilmarilokat 100%, hogy nem engedik megfilmesíteni. A Hobbitot sem akarták engedni, csak volt már korábbról valami kötelezettségük...

De Lutsnak szerintem nem is volt célja a hasonlóság (pláne a filmhez nem), nincs szükségük rá. Csak valaki biztos olvassa a regényt náluk, és gondolta jó lenne elnevezni róluk két szépséges babát ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.27. 10:21

Nagyon kis édes mindkét új darab. :spark
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.27. 12:19

Nagyon helyesek. :)Arwen nekem normál bőrszínnel sokkal jobban tetszene.

Hm, Arwen ruhájára kíváncsi leszek, milyen. - pont azt néztem, hogy rengeteg fehér fényes anyagom megmaradt, ez a ruha valószínűleg majd ihletadó lesz, és valami hasonló gyöngyös kollekciót is alkotok -

Smaug: a fejdísze egyébként teljesen egyszerű. Háromféle cucc van simán összefonva: egy fehér szalag, egy fehér nagy köves füzér és egy olyasmi fűzér, mint amit a karácsonyfára is teszünk - nekem speciel van is ilyen, csak kékben, azt lehet látni pár téli képen Renge lába alatt a hóban - Az ilyen köves és gyöngyös füzéreket is lehet kapni méteráru vagy hobby boltokban - A homlokába logó dísz rész alapját is lehet kapni gyöngyös boltban, már találkoztam vele. Szóval igazából elég könnyű ilyet készíteni.
Tifa

Következő

Vissza: Archivált Hírek