Új Iplehouse limitált EID - Rex - új test

régi hírek archívuma

Új Iplehouse limitált EID - Rex - új test

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.05.15. 22:35

Rex
Kép

A male EID testek is megújultak:
Új model test - régi model test
Új superhero test - régi superhero test

Plusz idedobom még a viszonylag új basic JID Owent, mert szerintem ő sem volt még itt.
Kép
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

Re: Új Iplehouse limitált EID - Rex - új test

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.05.15. 22:38

OH F*CK......... REX HAJA........... :T_T: Ha előbb kijön ez a haj, talán még Kelének is adtam volna egy utolsó esélyt. :facepalm: Remélem, fognak ilyen wigeket külön is árulni, mert bvááá.

Amúgy tetszik a pasi, jó kis karakteres arca van. :csill: DoA-n mindenki ledzsíájdzsózta. :'D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.05.16. 00:41

Looo... én is rögtön a haját szúrtam ki! :'D :'D ...Iple... pls... áruljátok külön is.. vagy felőlem aztán akármelyik cég lehet csak árulnának már normális, élethű FÉRFI parókákat is. A gomba vágás szép és jó de van akinek nem áll jól és azért a jóból is megárt a sok. =___=

*szerk* A szája a szája!!! Bár nagyon nem tetszik hogy ilyen párnás (festve.. az üres fej valamiért nagyon bejön *^* ) majdnem elsiklottam a tény felett hogy ez a szájalak (vagy inkább 'él' ) kicsit sem 'tipikus iple száj alak' érzetű számomra ... sőt, még csak eszembe sem jut róla. Végre levetkőzték?! ... omg. *sob* :csill: <3
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.05.16. 11:00

Igen, elég más most a szája, mint szokott, a Soom Lupinre emlékeztet. O_o Bár az állát szerencsére jobban megoldották. x'D

Egyébként állandóan elszomorodom, hogy mennyire rohadtul bejönnek nekem ezek a manly és realisztikus Iple pasik, de már tudom, hogy a méretük meg a mechanizmusuk nem nekem való... :T_T: Nem tudom persze, hogy milyenek az új ízületek, de ha még csücsülős képeket se posztolnak róluk, addig pl. nem győznek meg, hogy mennyivel jobb, mint a régi. :gondol: A bokaízület meg egy átok, és ahhoz persze hozzá se nyúltak. :/
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.05.16. 15:44

Nekem a baba annyira nem tetszik (vagy lehet, hogy csak nem tudok elvonatkoztatni a light brown -ugye azzal van a képeken?- bőrszíntől. Special realban lehet, hogy tetszene.) A teaser kép alapján ettől a hajtól is mást vártam, az én ízlésemnek még mindig nem az igazi, de legalább férfias. :party: Meg mondjuk lehet, hogy ki lehetne belőle hozni jobbat is, egy kis vágással. Viszont a cuccaiért oda-meg vissza vagyok! :fan: :csill: :spark Remélem lesz még ilyen katonás témájú babája Iplehouse-nak, mert nagyon bejön! :spark :love:
Nekem is egyre jobban tetszenek egyébként az Iple babák. De tényleg olyan rosszul pózolnak? És az EID lányok is? @_@
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.05.16. 16:39

Shinku: nagyon fura, mert vannak, akik egyáltalán nem panaszkodnak a pózolás miatt. De az én tapasztalatom az volt, hogy ruhában szinte lehetetlen normálisan pózoltatni őket (ja, és ez ugye a SID volt, ami állítólag sokkal jobb, mint a régi EID). Persze ez a lányoknál biztos más, mert mégiscsak kisebbek meg könnyebbek valamivel, és ugye szoknyát hordanak meg mittomén... ujjatlant, szóval felteszem, hogy messze könnyebb bánni velük.
Az a gyanúm egyébként, hogy ha az ember hozzászokott, hogy könnyű pózoltatni a babáit, nagyon ki tud akadni egy nehezebb esettől. ^^; Főleg az idegesített, hogy még ültetni is nehéz volt. Háttámasz nélkül abszolút nem tudott ülni, és úgy egyáltalán általában olyan hatást keltett, mint egy darab fa. x'D
Az új ízületekről egyébként nem tudok semmit, egyszer kérdeztem ugyan egy csajt, akinek nYID-je van, hogy mennyire pózol jól, de cseszett válaszolni. :'D
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shinku » 2013.05.16. 17:09

Amaterasu: Köszönöm a választ! ^^ Érdekes ez a dolog, mert én mindig is azthittem, hogy az IH babák jól pózolnak. Bár a JID-ekről olvastam ezt az infot és azért ők kisebbek, gondolom ezért pózolnak jobban, mert könnyebb megtartani a súlyukat. Én nehezen pózoló babákkal kezdtem, és most, hogy már vannak jobban pózoló babáim is, azt vettem észre, hogy sokkal többször vannak ők elöl, mert könnyebb velük bánni, csak beállítom és úgy maradnak, nem kell szenvedni velük. Viszont néha látok elvileg rosszul pózoló babákról olyan képeket, amin csak ámulok, hogy ezt a pózt, hogy csinálta. o.o Régen, amikor AoD testem volt, mielőtt megrendeltem a képek alapján tök jól pózolt, de nekem otthon élőben nem akart olyan jól. Lehet, hogy a tulajon is múlik, hogy mennyire van türelme a pózoltatáshoz... EID-eknél is láttam jól pózoló babát, bár lány volt és nem nagyon volt beöltöztetve. Én nem tudom, hogy boldogulnék vele, lehet, hogy a gyönyörűsége kárpótolna a rosszul pózolásért xD de azért ennyi pénzért elvárná az ember, hogy jól is pózoljon. Mondjuk egy ilyen nagy babánál meg gondolom nehéz kivitelezni. :gondol:
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.05.16. 17:15

Én csak annyit szeretnék bekotyogni, hogy...

....igen! :csill:

Köszönöm a lehetőséget. *balra el orrvérezni*
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

Vissza: Archivált Hírek