Spiritdoll - születésnap és új baba

Új babák és kiegészítők

Spiritdoll - születésnap és új baba

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.06.08. 17:45

Spiritdoll 5 éves születésnapját ünnepli, ezért néhány akcióval, egy újra megjelentetett babával és egy új kiadásúval ünnepelnek. :]

Az event időtartama: 2013. június 1-től június 30-ig.

Részei:

1) Az event idejére visszahozták a 2010-es limitált fiúbabát, Dark-ot. Normál és fehér színben lehet kapni, most is 50 db-ra van limitálva. Link:

2) Minden Proud és Herculean vonalbeli teljes baba vásárlásakor ajándék ízületes kezek. (Dark-hoz is járnak)

3) A Proud lányokhoz is elkészült az ízületes kéz, így hozzájuk is jár ajándékba full baba rendelésekor.

4) 700$ feletti rendelés esetén (szállítási költség nélkül) ajándék Holly vagy Ivy ruhaszett.

5) Az új baba, Gardenia rendelésekor ajándék Gardenia ruhaszett.

Gardenia:

Kép

Kép
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

Re: Spiritdoll - születésnap és új baba

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.06.08. 17:49

Egy fehér Dark-ot szeretnék, ha lehet, gyári festéssel és minden cuccával együtt. Köszönöm. :morzsi:

;_;

Btw az új lányzó már sokkal impozánsabb, mint az 1/2 Alice, hál' istennek. ^^" Go go Spirit! ♥
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.06.08. 18:15

lilien írta:Btw az új lányzó már sokkal impozánsabb, mint az 1/2 Alice, hál' istennek. ^^"

Nekem is ez volt az első ami megfordult a fejemben...! lol (Bár az a test még mindig... hem. )
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.06.09. 09:57

Hehe. :D Nekem kifejezetten tetszik az arca, bár nem nagyon tudnék mit kezdeni egy ekkora babával. ^^" Mármint biztos muris, hogy jóval nagyobb, mint a többek, meg egy élmény lehet fotózni (és vásárolni rá a gyerekosztályon :morzsi: ), de számomra ez a Lusion-kategória mindig is egy más világ lesz. ^^;

Dark-ot nagyon sajnálom, hogy most esélyem sincs megvenni, még részletre sem. :/ Az utóbbi időben pont azért mondtam le róla, mert kb esélytelen megszerezni az eredeti szürke kiadást, de egy fehér vagy normál színű példány még jobb lenne a karakterének. :ded: Bár arra számítottam, hogy pár nap alatt sold out lesz, még mindig lehet kapni, úgyhogy hátha később lesz majd másodkézből, és akkor eljön az én időm. ^3^
lilien
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hayashihana » 2013.06.15. 18:42

Jesszus, én nagyon szeretem a babákat és sose féltem tőlük, de egy ekkorával őszintén szólva nagyon nem szívesen laknék együtt... Akkora, mint a húgom! ^^;
itthon: ~Hiromi (Illusion Spirit Calos)~ ~Hitoshi (Illusion Spirit Qi Xiao)~ ~Hikari feje (Illusion Spirit Qi Xiao)~ ~? (DF-H Pratice Head - Xing Chen)~
hayashihana

Vissza: Megjelenések