Új Iplehouse oldal & head event

Akciók, drágulások, rendezvények, eventek

Új Iplehouse oldal & head event

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.03.26. 22:41

Iplehouse felújítja a nemzetközi oldalát, így 27-én nem lesz elérhető az angol nyelvű honlapjuk. 28-ától teljesen új rendszerrel kedveskednek nekünk, nomeg néhány akcióval is!

Van raktáron néhány fejük, amiket most külön meg lehet majd vásárolni, illetve egyes ruhákat is leakcióznak, akár 70%-os kedvezménnyel. Aki szeretne tőlük valamit, ne késlekedjen! ;)

Továbbá felhívták a figyelmünket, hogy mivel az új oldal más rendszeren alapszik majd, az eddigi rendelésekhez hozzáadni vagy azokat módosítani nem áll majd módjukban.

Kép
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien
Adminisztrátor

Re: Új Iplehouse oldal & head event

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.27. 11:47

Hm, kíváncsi leszek, milyen fejek és ruhák lesznek. - Egy Bichun fejre tuti beruháznék. :) -
Tifa

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.27. 13:41

Wááá, Bichuun! :fan:
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.27. 19:51

Csak nem te is Bichun fan vagy? XD Hm, egy darabig ő is esélyes volt arra, hogy nálam fog lakni.
Tifa

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.27. 22:22

Nagyon szeretem Bichunt. Nekem az a fajta style jobban bejön, amin vörös hajat kapott, elvinném a jrockerek stílusa felé, ha lenne egy Bichunom, azonban tagadhatatlanul Noel és Theo rajongó vagyok, Bichun nekem csak bónusz lenne. :)
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.28. 13:13

:) Nekem azért tetszett és tetszik nagyon, mert kifejezetten keleti pasis feje van. - azaz nekem nagyon bejönnek a koreai, japán vagy egyéb keleti emberre hajazó babák -
A vörös hajjal nekem is tetszik, valószínű én egy Wakkát csinálnék belőle a FF X-ből. - ha lenne ilyen babám - XD Neki van ilyesmi sérója. Ő ugrott be a vörös hajáról. XD - pedig nem igazán hasonlít -
Tifa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.28. 14:21

Nálam is sokáig tervben volt Bichun (főleg mióta életben is láttam egyet :nosebleed: ) az egyik karakteremnek... de sosem volt 100%-os a döntés, mivel EID-ként túúl nagy és férfias volt... márpedig nekem egy (nem teen de) fiatal srác kellett volna... ezért YiD Justin kiütéssel le is győzte mára. lol
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.28. 16:42

Hm, igen, a maga 70 cm-es méretével eléggé nagyocska.
Akkor szembesültem vele, mekkora egy 62 cm-es baba, amikor Renge megjött, és kicsit néztem, hogy: Húhhaaa, hát ez elég méretes. Oké, persze tudom mekkora a 62 cm, de úgy nem tűnik annyira nagynak, amíg az ember csak méretben beszél róla és nézi a centit, de élőben, fizikai megjelenésben meg megint teljesen más téma.
Cipelni meg megint egy másik téma. XD
Szóval valószínű nekem a 70 cm már túl nagy lenne, de soha nem mondom, hogy soha.
A keleti kinézetű babák még mindig ugyanannyira tetszenek, mint amikor még nem volt babám, mert alapvetően nagy kelet fan vagyok.
- hm, és ha lenne Bichun fej, szerintem erősen elgondolkodnék -
Tifa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.28. 17:55

Haha, a 60 centis és ember méret vonal (nálunk csak Fei) nekem meg már pont az 'aww, milyen kis könnyű, kicsi és kezes vagy *szottyongat*' kategóriába esik, Thane meg Hans (és a 75cm fantasy srácok) mellett ... (Eriket bele sem veszem már inkább) :'D :'D
Hans egyébként többnyire egy méret az EiD-ekkel és ez a méret nekem nagyon bejön... csakhát marad hogy még a modell testtel sem tenné be ezt a méretet senki egy fiatal és giznyadt(abb) srácnak. Nem is lenne hihető. lol

Btw. Cipelni azt elismerem hogy halál... XD Legalábbis hosszan. Vagy ha, ne adj Isten, többedmagával akarná hurcibálni az ember.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Tifa » 2013.03.28. 18:15

Jaaa... jól van leesett. XD Én a "túl nagy"-ot hosszban értettem. XD
De okés, fogtam, hogy a testfelépítésről van szó. :) - bocs, nem ismerem igazán a babáidat annyira, hogy tudtam volna hány centisek -
Tifa

Következő

Vissza: Események