Új Iplehouse oldal & head event

Akciók, drágulások, rendezvények, eventek

Re: Új Iplehouse oldal & head event

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.03.28. 18:21

Lányok, nincs már semmilyen fej...már ma reggelre bezárták a fejárulást, mert valamit benéztek a szoftverrel és többet adtak el pár óra alatt, mint amennyi egyáltalán volt nekik raktáron :/
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.28. 18:39

Hát ez komoly... :'D
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.03.28. 18:45

Én nem is találtam a fejek menüjét eleve... vagy leszedték? (esetleg nem volt külön menüjük..?)
Kíváncsi voltam kiket adnak saleben... *sniff*
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.28. 18:53

Szerintem az egész oldal szörnyű lett. :T_T:
Inkább gyűlöljenek azért, aki vagyok, mintsem szeressenek azért, aki nem vagyok.
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Smaug » 2013.03.28. 21:19

Shiroi - azért nem láttad a fejek sale-jét, mert már ma hajnali öt előtt leszedték őket - gondolom az Ausztrál és Koreai (meg Japán) vásárlóik, akiknek kézre esett az időzóna, elkapkodták őket.

Egyébként így első ránézésre tetszik az oldal, és nem nyomták annyira tele flash-el, hogy ne lehessen használni (khm...Soom...khm...ex-Dollzone oldal) szerencsére :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: lianihikawa » 2013.03.28. 22:20

Nekem alig működik és hiányzik a mindig látszó oldalsáv. Ezen két ok miatt sok időt nem is töltöttem róla, szóval nem merültem bele az újítások megismerésébe. ^^;
lianihikawa

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.03.28. 23:05

Én azt a hírt hallottam DoA-n, hogy bizonyos fejek árusítását még április elsején újra megnyitják. Amúgy tökre ki voltak akadva az emberek, hogy ezt a "clearance sale"-t volt képük "head event"-nek címkézni, amikor csak a megmaradt fejeket árulták, és a népszerű buksikat persze nem is nagyon lehetett kapni...
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Asami » 2013.03.29. 00:26

Én pl. bealudtam a laptop mellett, és hajnali 1-2 körül amikor ki akartam kapcsolni, még gyorsan rájuk néztem :facepalm: :morzsi: Nagyok közül volt Asa (130$ért!!!!!!!!! :T_T: ), talán Carina, mintha Akando is rémlene, meg Felix tutira... és elég sok picuri, akiket nem követek náluk, úgyhogy nem emlékszem a nevükre.
Itthon: Maya /Soom- Syen/ ... "Csibe" Aiwë /Soom-Yrie/ ... Nathan /Migidoll Ryu/... Nikolaj 1+1 /DS Saint/ ...Dorian/Migidoll V.Ell/ ... "Sasha" /Elfdoll Vivien/
Asami

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.03.29. 13:46

Én is fent maradtam hajnal negyed 2-ig, hogy meglesem a buksikat, de akkor még nem volt megnyitva az event. Mire felkeltem meg már bezárták... >.<*
Elég nagy kalamajka keveredett a dologból. Volt olyan, aki megvette és kifizette a fejet, később pedig törölték a rendelését és visszautalták neki a pénzt. Nagy csalódás lehetett.
Igen, április 1-jén koreai idő szerint reggel 10-kor újra megnyitják az event-et és a megmaradt fejeket fogják árusítani.
Riaber

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2013.03.29. 17:43

Valaki megkérdezte DoA-ról IH-t, hogy melyik fejek elérhetők még, és állítólag ezek:

Tatiana White
I White
Erica Peach gold
Carina LT
Kassia Peach gold
Kassia Normal
Zera Peach gold
Benny Normal
Douglas Peach gold
Eva Normal
Gentle Akando Normal
Patrick Normal