Dollshe régi babák vissza

Akciók, drágulások, rendezvények, eventek

Dollshe régi babák vissza

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.19. 15:58

Dollshe logic:

Dear DollShe craft members,

We are bringing back all the dolls that were recently discontinued. We won't ever discontinue any of our most popular dolls again. We are going back on our decision for discontinuation as many customers and fans have been asking for the dolls and have expressed concerns about the impact of their discontinuation.

We apologize for the inconvenience. We will never discontinue our dolls unless we are able to create dolls of the same size that can replace them.

We are working on new heads and parts that are compatible with the existing lineup.

We thank everyone for their words of encouragement and constructive criticism.

Sincerely yours, DollShe craft

http://dollshecraft.com/board/view.php? ... ARD4&ID=53

Összefoglalva:

a régi babáikat kivonták de mivel annyian nyígtak nekik hogy hozzák, visza, ezért visszahozták őket és többet nem vonják ki (napersze..)
készítenek majd új fejeket a régi testekre meg minden földi jót. régebben is valami egészen hasonlót írtak, de majd meglássuk meddig tart ez nekik ^^
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Re: Dollshe régi babák vissza

HozzászólásSzerző: lilien » 2013.09.19. 17:42

Dollshe, what are you doing. :I

Remélem tényleg visszahozzák a fejeket, jót tenne nekik is, meg nekem is. :'D
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.19. 19:14

már visszahozták, pedig annyira vártam hogy csinálnak új testet T __ T
leet megkérdezem fognak-e csinálni újat, meg felújítják e a fejeiket.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2013.09.20. 15:21

yeeey! :csill: Lehet ha zargatod őket csinálnak :3 Zargassa őket mindenki :morzsi: :fog:
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2013.09.20. 21:18

én nem nagyon akarom őket rávenni semmire, pusztán megtudakolni hogy mik a terveik, ha nem újítják fel a régi moldokat akkor ittvan nálam egy harmadik új bernard fej, azt megmodolom ahogy jólesik és annyi :D Mondjuk egy realisztikusabb test mint a pure nekem jobban tetszene. ugyanilyen testalkattal csak sokkal jobb kidolgozással.
Kép

NiuKy+

HozzászólásSzerző: karasu » 2013.09.20. 23:04

Egy realisztikusabb 70-es testnek én is örvendenék és kicsit meg is riadtam, hogy most akkor csinja vagy nem csinja. :facepalm: Remélem produkál egy újat... :spark
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

Vissza: Események