Új közösségi oldal: Dollaholics

Akciók, drágulások, rendezvények, eventek

Új közösségi oldal: Dollaholics

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2015.06.06. 10:41

Nos, nem kifejezetten "Event", de mindenféleképpen szeretném megosztani a dolgot.

Kép

Megjelent a színen egy új babás közösségi oldal, mely összefoglalja a képmegosztás, blogolás, személyes és nagyipari chatbeszélgetéseket, csoportokat és piacot. A profilrész merőben hasonlít arra, amit facebookon már megszoktunk, én már a chatfunciókat is kipróbáltam és mivel minden egyben van nem kell keresztbe-kasban keresni emberkéket a különböző felületeken.
Az oldal kezd igen szép számmal népesedni és fő profilja a közösség erősítése lenne, ami valljuk meg neme gy utolsó szempont. Szabályzataik kifejezetten felhasználóbarátak (lényegében a viselkedj szépen kitétel....) és sok olyannal tudtam felvenni a személyes kontaktot, akikkel eddig csak távolról böködtük egymást, mert nem volt felülete a kommunikációnak.
Egyetlen hátránya az oldalnak, hogy a fő nyelve angol, így inkább azokat érinti akik egy minimális szinten értik a nyelvet.

Egy kis apróság még mellé, MyDollyAdventures készített az oldal megalkotóival egy rövid interjút:
http://mydollyadventures.blogspot.com/2 ... twork.html
Zi-chan

Vissza: Események