BJD VS Állatok

Általános csevegés BJD témában

BJD VS Állatok

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.09.22. 13:33

Mivel a gyerekek kaptak saját témát, ugy gondoltam hogy az állatok is megérdemlik. ;)
Sokunknak vannak állatai szoval meséljetek kinek milyen a tapasztalata e téren. :D
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

Re: BJD VS Állatok

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.09.22. 21:34

Azt hiszem ebben a tekintetben szerencsés vagyok.

Két cicám van, ebből az egyik (whiskas copy) gyárilag gonosz és szentül hiszi, hogy minden földi élőlény felett áll, emiatt nem igazán érdeklik az evilági dolgok. Van amikor még a nevét sem hajlandó meghallani. Megpercegteti a fülét, ezzel adva minimális visszajelzést de sok esetben még arra sem méltat, hogy megforduljon neked, aki már tíz perce ciccegsz neki. Egyszer leraktam mellé Omikát (mert ő meg a végtelenségig szereti ezt a gonosz képződményt). Végigmérte. "Na már megint idehoztak valakit" gondolta magában, majd arrébb ment és megmosakodott, merthogy nem átallottam állon cirógatni (az egyetlen kedveskedési forma amit hajlandó minimális ideig "szeretni" :D ) és az emberszagomat a szőrére kenni. :D Imádom. A másik ciccem (egy csincsilla perzsa és egy házi macska találkájából létrejött törpelábú fekete&fehér kakukktojás) meg gyáva. A tollseprűtől is parázik pedig soha nem bántotta szóval gondolhatjátok micsoda érzéseket vált ki belőle egy 42cmes miniatűr fura "szagú" valami. :D Merthogy az orra meg különösen érzékeny, még a legapróbb illatanyagokra is. Nem csípi a fiúkat. Semmilyen értelemben. Ez az én szerencsém. :lol:

Egyszer taliztunk más ciccekkel. Vendégeskedünk Omival és a barátnőm két bársonytalpúja kifejezetten szerette az én Angyalkámat. Miután mindketten ültek a hordozójában, őt magát is birtokba akarták venni. Omi csücsült a kanapén és ők meg felváltva aludtak a lábai előtt. Ha az egyik felállt kinyújtóztatni magát vagy inni egyet, a másik rögtön váltotta. Bevallom először tartottam tőlük. Fél szemmel figyeltem a négylábú csapatot, készen arra, hogy odavetődjek ha valamelyik cicc pofin akarná nyalintani Omit. :D De eszükbe sem jutott. Csak kisajátították picit. De Omi nem igazán bánta.
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Island » 2009.10.01. 11:41

Nálunk nyuszik vannak. Eddig egyik sem bántotta a babákat. Momiji érdeklődve szagolgatja őket, Dizzi "megjelölte" (az állát hozzádörgölve) Ichiru cipőjét (értsd: "enyém!"), Masni pedig simizteti magát vele.
Amúgy a nyuszik nem babázhatnak, mert nyúl lévén hajlamosak az indokolatlan rágásra. Ha kint vannak, elmenekítjük a babákat az útjukból, jobb a biztonság, de azért egy kis szimatolás meg néhány fotó erejéig megmutattuk nekik őket.

Kép
Tris és Momiji
(további képek itt: http://bjd-tristan.livejournal.com/22766.html#cutid1)

Kép
Ichiru és Masni
(további képek itt: http://bjd-tristan.livejournal.com/24271.html#cutid1)

Dizzi x baba képek még nincsenek. Ahhoz még nem voltunk elég bátrak. :oops:
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Kanan » 2009.10.07. 17:26

Nekem sajnos(?) nincs háziállatom, bár volt, és most tervben van egy madárpók, de attól nem hiszem, h. féltenem kéne majd a BJD-met^^U Viszont ha megnő a pókica, talán még jól is néznének ki egymás mellett pár kép erejéig. (Jah.... kicsit morbid ötleteim szoktak lenni...>.>)

Island, ezek a képek! :fan: Nagyon édesek lettek^-^ Ahogy Tristan benyúl a ketrecbe, a nyuszi pedig szimatolja a kezecskéjétTwT Ichiru pedig hihetetlenül édes Masnival :love:
Kép
Kanan

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.07. 17:44

Kanan egyáltalán nem morbid, legalábbis nekem. :lol:
Van 3 pókom és azon agyalok hogyan lehetne rávenni öket hogy maradjanak ott a baba mellett (és ne rugdosság szét a fejem szörrel ^^; ).
Sheila

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2009.10.07. 18:08

Oké. Ha valaki pókos képet rak fel, előtte szóljon, hogy ezt a Roxy nem láthatja :D Félek a pókoktól :D
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: Kanan » 2009.10.07. 18:16

Sheila, ha elmész egy állatkereskedésbe, kérhetsz levedlett pók bőrt. (Gondolom tudod, h. némelyik igazi, élő póknak tűnik.) Ha nem megy máshogy, én ezt fogom tenni. De a pókról azért nem mondok leXD Az még a BJD előtt is be volt tervezve*w*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kanan 2009.10.07. 18:22-kor.
Kép
Kanan

HozzászólásSzerző: Isobel » 2009.10.07. 18:22

Roxyval vagyok egy véleményen, pókokat tőlem is tessenek távoltartani :lol:
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.10.07. 18:22

Van saját... ^^;
Ha épp nem dobom ki, de az eléggé undi azért, és idétlen is. Legalábbis az enyémek idétleneket vedlenek. :lol:
Sheila

HozzászólásSzerző: Kanan » 2009.10.07. 18:24

Lol.... akkor gondolom itt én vagyok az egyetlen aki fél a lepkéktől ^^; (És az egyéb repülni képes rovaroktól.) De azért jó lenne látni vmi "darkos" BJDXPók(ok) fotósorozatot :L
Sheila írta:Van saját... ^^;
Igaz... ^^; *baka*
Kép
Kanan

Következő

Vissza: Csevegő