BJD VS Állatok

Általános csevegés BJD témában

Re: BJD VS Állatok

HozzászólásSzerző: Gilje » 2009.10.28. 23:30

Én csak ennyit fűznék hozzá a dologhoz:

Kép
Gilje

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.05.08. 11:51

Terrát óvni kell Linzerkétől. Elmondom, miért:
Ha Terra olyan helyre kerül, ahol Linzerke hozzáfér, azonnal betelepedik az ölébe, keresztbe fekszik rajta és úgy dorombol neki, mint egy pótkocsis IFA.
Ha lehetősége van rá mindig ráfekszik, ami azért nem jó mert Terra sötét pulcsija full Linzerkeszínű lesz a szőrpamacsoktól, ezért ha le merem rakni valahova a fiamat, le kell takarni valamivel, mert különben jöhet a 20 perces szöszhengerezés.
Ha Terra áll Linzerke körbedörgölőzik rajta és lefekszik a lábai elé XD Addig kell tartanom Terrát a vállainál fogva, míg Linzerke ki nem dörgölődzi magát és ismét jöhet a szöszhenger...

Azt hiszem Terrának nincs ellenére Linzerke közeledése :D Szereti a cicákat ^^
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.05.08. 12:21

Az az igazság, hogy nem tudok csodálkozni, mert Terrához igazából én is állandóan dörgölőznék... :lol: :fan: :fan: :fan: A cicának van ízlése, az tuti. :lol:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2010.05.08. 16:23

haha A mi egyik macskánk is mindig a babák ölébe fekszik...de neki bármelyikük jó. XD (a nagyok közül)
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.05.08. 20:25

Fibike totálisan bjd kompatibilis, nem rágja őket, max odaül melléjük hogy mostmár vele is foglalkozzak. :D
Ez pont egy mai kép:

Kép
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.05.08. 22:02

Egyszer Fibikét úggy megdögönyözöm! *___*
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.05.08. 22:42

Hehe :lol: Én Nyafinkám magasról tojik a fejünkre... mármint Tox és az én fejemre XD Olyan hidegen tud nézni ha Tox-al pepecselek, mint egy jéghegy. Meg este ha készülök alváshoz, de még pakolászok, általában az ágy sarkára ültetem Tox-ot, ahol Nyafi szokott aludni. na azt a nézést amit olyankor bevág... :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2010.05.09. 18:51

Az én kutyusom fél Caimtól. Behúzza fülét, farkát és menekül. Nem tudom ez mitől lehet @_@
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.05.09. 19:00

Hehe, de cuki. ^///^

Nálunk a kutya esélytelen, hogy találkozzon velük, a degu szintén, mert mindenbe képes beleenni, ami elé kerül.
A höri nagyon lelkesnek tűnt, teljesen meglepődtünk, mert ahogy hazaértünk a srácokkal, előjött a fészkéből, és ki akart jönni, pedig még tökre nem volt hörcsögidő. ^///^ A végén kicsit odaengedtük Benihez, és megszaglászta a bakancsát, aztán felállt vele szemben két lábra, és bámult rá egy ideig. Tök édes volt. :fan: Utána meg vonult tovább, mintha mi sem történt volna...
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Floo » 2010.06.29. 23:13

Roxy Doll Master írta:Az én kutyusom fél Caimtól. Behúzza fülét, farkát és menekül. Nem tudom ez mitől lehet @_@

szegény kutyi :D

nekem van kutyu meg cicc. hát... Pamacs tojik a babákra magasról xD
Mao pedig szerintem iszonyat féltékeny.. ^^; Remit kerüli, ahogy a vizet se (pacsálós a macskám xD). tényleg nem szereti. Yamira edig rá se bagózott. de hogy más BJD-k mit váltanak ki a macskámból.... mint Yuya és Mo. Yuya haját meghúzkodta, Moval mondhatni piszéztek... zajlik az élet :D
Floo

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő