Hogyan ismerted meg őket?

Általános csevegés BJD témában

Re: Hogyan ismerted meg őket?

HozzászólásSzerző: Amy^^ » 2010.10.08. 20:37

Háát az enyém elég furi:
Valami emberkénél láttam elöszzör róluk egy képet aztán rákerestem Google-n,de nem voltam szépek ezért nem is érdekelt aztán Lizzy mutatta nekem hogy jaj de szépek :love: És jéé nekem is megtetszett.De sajna sehol se találtunk olyan amilyet szerettünk volna.. :( De aztán a barátnöm mutatott egy limitált iple huose tatianát,de megvették és nagyon szomorúk voltunk....
De Lizzy elment táborba és én nézegettem Iple House-t és benéztem a 45-cm eresekhez,és nekem ismerös volt a tatiana és rájöttem hogy ugyan az csak a börszíne más és a sminke....Én meg kinéztem magamnak Amy-t :fan:
és igy jött a többi hogy még kell majd egy fiú is de már öket is megtaláltuk :D
Tervben:Amy,Canterberry,Yuki
Amy^^

HozzászólásSzerző: Serawond » 2010.10.26. 14:03

Már régebben is láttam fotókat, azt hittem, emberek... *headdesk* Olyan élethű volt... De mert nem tudtam, mivel állok szemben, csendben elsunnyogott a dolog, nem foglalkoztam vele. Aztán volt két hullám, amikor nézegettem őket a csodáló kívülálló kaján "még jó, hogy nekem nem kell ilyen drága cucc" örömével, köztük meg a nagy semmi. Ez is úgy jött, hogy egy ismerősöm linkelte és ő végre beavatott, hogy ez mi ez, akkor világosodtam meg, hogy akkor talán a régebbi képeken sem emberek vannak... XD Aztán jött a harmadik hullám a babákkal. Fogalmam sincs, honnan, de ezzel úszok most is. Akkor jöttem rá, hogy én ennek lehet, hogy mégis csak utána akarok nézni... egyszercsak odakeveredtem a Bishounen Paradise-ra. Jól elolvastam mindent. Aztán megtaláltam ezt az oldalt is, itt hozzáolvastam minden mást is, kicsit tájékozódtam, nézelődtem, végül pedig Roxy biztatására regisztráltam, onnan számítom a komolyabb elmerülésemet a témában. :D
Gyűjtésben: Dollmore Model Doll F Ipsae Monahan
Tervben: DZ Brant, IH J.I.D I és IH E.I.D. Jessica
Egyszer úgyis: Angelheim Elder Heim Zion "The Elf"
Serawond

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2010.12.20. 22:17

Hát még régebben (1-2 éve) láttam képeket BJD-kről a neten (na meg továbbá a Mondo egyik Gothic and Lolitás cikkében is). :) Akkor még nem tudtam, pontosan mik is ezek a kis szépségek, csak nagyon megtetszettek, de utánuk még nem kerestem akkor. Aztán jött Koffeey (ezer hála, Ave Koffeey! :D ) Épp Toxot nézegette és meg is vette, végülis neki köszönhetem, hogy itt vagyok:3 Küldött linket az oldalról meg minden hülye kérdésemre válaszolt (még most is gyötröm ám minden nap ^^; ) Tehát büszkén kijelenthetem, hogy Koffeey az én beavatóm :D

Akkor nagyon rám jött a láz, neki is álltam keresgélni (főleg AngelStudio oldalán), hogy találjak magamnak egy megfelelő babut :lol: Aztán szűnt a láz, közben regeltem a fórumra is. Aztán újra visszatért ez a dolog. Miért? Nos, igen, Koffeey-nek hála...:D
Mondta, hogy menne egy pesti talira. Én meg rávettem, hogy inkább jöjjön le hozzám :blush2:

Akkor volt egy álmom. :D Itt, a házunktól nem messze ültem Koffeeyval egy padon. Hozta Sakkunt és Toxot is, és Toxot az ölembe ültette! :D Hát ha most visszaemlékezek, már nagyon homályosak az álmom emlékképei, de arra a csodálatos, leírhatatlan érzésre még most is emlékszem. Itt van a kezemben egy BJD baba. Olyan...csodaszép. Hihetetlen. Egy kis, pár kilós csoda az ÉN kezeimben. Mikor felébredtem is éreztem azt a boldogságot, ami elöntötte a szívemet ^3^ Mondanom se kell, az egész napom, sőt az egész hetemet bearanyozta ez a csökevény, de számomra annál fontosabb álom.

Koffeey le is jött az őszi szünetben. :) És mikor kivette a táskájából a fiúkat... :D Fel akartam sikítani. Csak hebegtem meg habogtam, hogy de szép, meg úristen, megfoghatom? Meg a többi ^///^ Azóta is állandóan erről filózom. Nem gondoltam volna, hogy ilyen csodaszépek...:D És hogy ekkorákxD *sokkal kisebbre számított* Aztán vagy egy-két órát tapicskoltam, fel-le öltöztettem Toxot meg Sakkunt is, kész csoda, hogy Koffeey nem ütött le.... ^^; De olyan türelmes és kedves volt, meg segítőkész :D Mindig bolog a pici szívem, ha arra a pár órára gondolok. Na meg mikor filmet néztünk és a fiúk ott ültek körülöttünk... :D Tox az ölemben, Sakkuna vállamon, stb.... :love: Hihetetlen érzés volt :fan:

Nos, hát röviden ennyi. ^///^ És ezer köszönet neked, Koffeey! :spark ^3^
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: Arisa » 2011.02.06. 17:18

hátén először deviantarton láttam bjdket egy Ciel Phantomhive bjd-t. Egy kuroshitsuji clubban kerestem cieles képeket és megtaláltam [url="http://http://seijikat.deviantart.com/gallery/26843629#/d232ajf]őt[/url] :love:
szerelem volt első látásra :L
egyébként ez a dolog olyan júniusba volt és én még azsem tudtam h ezta bjd dolgot eszik e vagy isszák^^; tehát én kis naiv rákerestem h how to make luts xD (merta kép alá azvolt írva h Mishi is a Luts KDF Bory) nemtaláltam semmitse xD aztán nézegedtem a tulajnak a többi babáját ésakkvalahol láttam h ezeket BJDknek hívják :O xD
Aztán gyorsan google---> bjd---> magyar nyelvű oldalak ---> és kihozta aya&island bishounen paradise-át :blush2: (nemértem eddig h nem vettem észre a bjdket náluk pedig járogattam vampire knightot töltögetni tőlük :blush2: :lol: )
ayáék cikkükben ottvolt tris lj-je rákattoltam és mégnagyobb láv ^^
aztán eltelt 1-2 hónap és rátaláltam a dolldreamsre és elkeztem így nézegetni^^ és egy jósok idő uán regisztráltam ^^ és azóta fejembevettem hogy gyüjtögetek és megcsinálom Yori-t
hát ennyi lenne a történetem ^^
Gyűjtögetünk rá: Kurokawa Kaoru (Luts Kid Delf Ani Boy)

Inuyama-san tartalma: $ 50 (oh jeh >____>)

majd ha leérettségiztem és lesz pénzem: Hideaki Ren (Immortality of Soul M)
Arisa

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2012.05.31. 17:56

Conon ismertem meg őket! Drága iskolatársaim voltak Ojsi és Yumi, és ők beszélgettek Yuukiival mikor nála volt Memphis~ Addig is tudtam, milyenek, de nem sokat, és itt szerettem bele a babákba igazán~ ^3^
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.10.09. 20:37

Nem tudom pontosan, pár éve láttam ilyet interneten, méghozzá a DOD-tól Ducan-t. Megkerestem, honnét van a kép és akkor utána néztem, hogy mi is ez.
Interneten olvasgattam, nézegettem a témában dolgokat.
A fórumot magamtól találtam meg neten, mert magyar bjd-os oldalt kerestem.
Először élőben Kala egyik babáját láttam, egyik con alakalmával, talán idén tavasszal.
Már régóta gondolkodtam, hogy magamnak is szeretnék egy babát, de csak most szántam rá magam. :)
Tifa

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.10.10. 20:28

Lol, nekem is Ducan volt az első baba akit tetszett és én is Kala egyik babáját (Luciust) láttam először conon. xD :D
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.10.17. 19:28

XD Akkor mondhatni, hogy ugyanúgy kezdtük. :) De ez nagyon poén, hogy pont mindkettőnknél ez egyforma volt.
Tifa

Előző

Vissza: Csevegő