BJD-filmek

Általános csevegés BJD témában

BJD-filmek

HozzászólásSzerző: Kanan » 2009.11.12. 16:02

Nem rég találtam egy koreai horror filmet amiben sok szép BJD is szerepet kapott*O* Szóval gondoltam megosztom veletek, bár szerintem jó páran ismeritek itt a fórumon, de érdekes lenne megvitatni. Kinek mennyire tetszett, mit gondol róla?

The Doll Master:
http://www.youtube.com/watch?v=1pIFHv-GuWk

És szerintem mondanom sem kell, h. ha ismertek más BJD-vel kapcsolatos filmet, vagy olyat amiben felbukkan egy-egy, akkor osszátok meg itt.^^

(Reménykedem, hogy még nincs ilyen topic. Ha igen,akkor bocsánat, lelövöm magam!xD)

Ok. Akkor véleményezek én előszőr: Tiszta horror ez a film! BJD leesik a földre, BJD arc-simi, a nőci ráül a BJD-re, leejti a BJD-t, BJD-vel a kezében kajál és még sorolhatnám... o.o Sokk! Ezek a legfélelmtesebb részek benne, mert amúgy semmi különösen hátborzongató dolog nincs az egész filmben. A babáknak is félelmetesnek kéne lenniük, de én csak csodálkoztam a szépségükön. Nem tudtak megijeszteni a "gyilkos-babák".xD Ez a téma már amúgyis lerágott csont, de a szépséges babák feldobják az egészet, csak ne bánnának olyan cudarul szegény Damiennel...>.>
Kép
Kanan

Re: BJD-filmek

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2009.11.14. 09:44

Nekem inkább azért volt csalódás a film mert a rendes BJD-khez sok köze nem volt, nem ők fogták a nagy konyhakést és kezdtek el gyilkolni (bár az már már viccesnek hatott volna :P ) hanem azok a nagy babák amiket tény h egy BJD irányított de annak is megvolt egy ember nagyságú szereplője. Spoiler: nekem inkább a grafikus dolgok voltak iesztőek, mint a felakasztott csaj 5 méteres kilógó nyelve, nemtom miért de az volt a legborzongatóbb az egészben számomra XD
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Miyo » 2009.11.14. 14:11

Én még nem láttam teljesen a filmet, de meg fogom majd nézni. Számomra nem valami ijesztő (spoiler kivéve tényleg az a kilógó nyelves dolog, meg a csaj a wc-ben összetekerve Nem tom, én BJD-ktől valahogy nem tudnék félni ^///^ Ellenben a barátnőmnek átküldtem tegnap este a film tailer-ét, és szegény nem mert kimenni a szobájából.xD
Itthon...
~Yuya~(LUTS KDF Bory) ~Momoka (Dikadoll Bobby)~
Miyo

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2009.11.14. 15:25

én nagyon féltem rajta XD
Az eleje tökéletesen megfelelt a horror műfajának. Kellőképpen hátborzongató volt meg minden /Spoiler/ A végén az a nyíltan gyilkolászós vérben tunkolós végkifejlet már nagyon nem jött be. Azon már egyáltalán nem féltem, sőt szerintem vicces volt XD Mondjuk én azt reméltem, hogy a végén kiderül, hogy a csaj miért dobta el a babáját..... de gondolom, csak simán megunta a kis elkényeztetett csíra.. :\
Szóval láttam már jobb horrort is :D Meg ami még nem tetszett benne hogy egy két színész olyan pocsék volt benne, hogy tökéletesen kibillentette a filmet a hangulatából, mert arra figyeltem, hogy úristen de sz@r színész.... és nem a cselekményre
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.11.14. 18:46

Wow, Niu ki volt béna én észre se vettem úgy lefoglalt a filmXD Sztem tök jó volt egészében (nyelvdolgot leszámítva><) Féltem is és utána bejött a vérben úszás is (alapból szeretem a vérbenúszos filmeket ÉS animéket - pl elfen lied) Szerintem a nagyok is BJD-k voltak, csak nagyobb méretben. Sztem ök is ugyan úgy gömbizületesek voltak. Mindenesetre szép ningyok voltak, és minden baba nagyon szép volt bár én is frászt kapnék attól hogy minden szobában egy ekkora dög kacsingat rámXD Ott engem is kerülgetett a frász. Szép, szép meg minden, de ah>< Azért már kicsit túlzásXD Bár ha olyan lenne amilyet én szeretnék és kedvesebb lenne, mint az ottaniak..X3
Az ok nekem is hiányzott a végéről, de ez van>< de igazad lehet Niu..
Amúgy a novellaíró csaj volt a kedvencem>< Meg Damien sztem nagyon szép :fan:
Utóhatása a filmnek : félek a BJD-ktőlXD Bár ez valójában elmúlt nagyrészt a film után pár órával, bár rajtam maradt a súly, hogy megérdemlek-e egy ilyen szépséget, és megfelelek-e majd egy ilyen feladatra, ami ekkora súlyként nehezedik rám...mármint, én úgy érzem ez elég nagy felelősség..nem akarok úgy járni, mint hae-mi...nem akarok elfeledkezni szeretett BJD-mről:(...és nem akarom, hogy szomorú legyn egyetlen BJD is miattam.. (bocs, ha hülyeségeket zagyválok..)
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Yuzuki » 2010.03.14. 20:19

wuw : O ez a film imserős nekem... vki nem tudja hol lehet magyar felirattal megnézni?oO kiváncsi vagyok x"D
~Hamarosan : DZ Hid (Ł) [Hid vagy Sid?oO]
~Egyszer majd...: D.I.M. Happy Jullis ^-^
Yuzuki

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.09.26. 12:29

A Master's Sun (주군의 태양) koreai sorozat 5. részében többször felbukkan két BJD baba. A sztori némileg horror kategória, de szerencsére a babák nem kezdenek gyilkolászásba. :D (Sajnos a gyártójukat nem sikerült megállapítanom.)
Riaber

HozzászólásSzerző: IchiGo » 2013.10.14. 12:31

A trailere alapján nekem ez egy elég durva horror filmnek tűnik, de azért majd veszem a bátorságot és megnézem. :spark
Itthon vannak: Kiara (Minifee Marcia), Willhelmina (Littlefee Luna), Dorothy (Dollzone Shoyo), Momiji (LUTS, 2009 Wintery Event head), Blain (Dream of Doll 01 Dream head)
Várjuk: Doll Legend Longyan *_*
IchiGo

HozzászólásSzerző: Riaber » 2013.10.16. 14:30

IchiGo: Csak ajánlani tudom!!! <3 Tegnap végeztem a sorozattal és azt kell mondjam hatalmas élmény volt. Én nagyon félek a horror filmektől, nem is szoktam nézni ilyesmit. Ez a sztori viszont annyira felkeltette az érdeklődésem - ráadásul csak jókat olvastam róla - hogy nem bírtam neki ellenállni és elkezdtem nézni. Megérte! Volt pár jelenet, aminél én sem néztem oda (most a profi horror film nézők biztos röhögnek rajtam :D), de egyébként nem volt vészes. A durva horror film kategóriától messze van.
Számomra hibátlan volt az elejétől a végéig, szóval mindenképp nézd meg, ha szereted az ázsiai sorozatokat. :)
Riaber

HozzászólásSzerző: Rini-chan » 2014.01.05. 23:13

Elég jókat írtok róla és amúgy is szeretem a horror filmeket és külön jó pont neki h még bjd-k is vannak benne ^///^
Rini-chan

Vissza: Csevegő