Felvett és elhagyott szokások BJDk miatt

Általános csevegés BJD témában

Re: Felvett és elhagyott szokások BJDk miatt

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.06.29. 16:23

Egyenlőre nem semmi komoly betegségem sincsen.De pár vltozást én is észrevettem meg anym is.
Már nem rágom a körmeim,nem akarom őket sötét szinekkel festeni,nincsen sem exxtrarövid sem exxtrahosszú,francia manikűr soha.Nem piszklom a kopasz csigákat pálcákkal,nem nyúlok a földre csak kesztyűvel.Nem simogatom a kutyát,a macskámat csak akkor fogom meg,ha viszem a tányérjához mert depis és magától nem megy oda.Csokit nem ettem 1 hónapja kb.,semmi zsiros kaja.Spórlok amennyire csak lehet-ősztöl viszek uzsit,nem költök a büfében xD Nem olvasok sokat és egyre több időt gépezek.És ilyenkor is inkább babás cégeket böngészek és váltom a listámat xD Egyre rendetlenebb vagyok,az asztalom kupi,a ruhásszekrényemet minden reggel meg kell csinálni.Port törlök a szobámban,de csak ott.A gyerek miatt.Mindent elrakok,amire úgy érzem szükségem lehet a gyerekkel kapsolatban ^3^
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.06.29. 16:52

^^; úgy tűnik rád nem a legjobb hatással van a hobbi... ^^;

Hát én alapjáraton emberfeletti smucigsággal vagyok megáldva, a hobbi csak megerősített ebben :D De hozzátartozik még, hogy eddig nemigen mentem ki csak benn kuksoltam és az 1000féle kézműves hobbijaimat űztem. Namost babahobbi óta ezek megmaradtak, tovább fejlődtek...PL: arányosan rajzolni addig a jóég kedvéért sem bírtam, de a babák felosztott teste megtanított rá :)
Valamint a szobrászattal is miattuk kezdtem foglalkozni amit mára nagyon megszerettem :D
Ja, és a hobbi előtt a varrógépnek azt se tudtam melyik oldala az eleje, most meg emberruhákat is varrok, és a viktoriánus cuccokra kezdek szakosodni :fan:
De kuksolás helyett most nem egyszer fotózni megyek, ki a szabadba, jó levegőre, fotótúrákra..szívem szerint még gyakrabban mennék csak nincs a közelemben aki elvisel :D
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.06.29. 16:59

moniee:Valószinűleg nem xD Jameg egy csomót fogytam.Bizonyára a dollár miatt és az a "Vajon mikor megrendelem mennyi lesz a dollár?" Frász xD De szerintem ha végre itthon lesznek,akkor jobb lesz.Addig is...marad a para(lelogramma) és a barátai ^^;
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

Előző

Vissza: Csevegő