Mitől kattansz be egy babánál?

Általános csevegés BJD témában

Re: Mitől kattansz be egy babánál?

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.01.29. 11:58

Tyűűű, ide is akartam már írni :lol:

Manapság vettem észre magamon, hogy a tinyk furcsa érzéseket keltenek bennem. Annyira nagyon aranyosak :spark Picik, ezért egy kézbe beleférnek; Hörcsög arcuk van, kicsit teltebb ajkakkal *___*!!! Azok a kicsi kacsóik és lábacskáik is mindent visznek :fan:

Fiú MSD-knél...
...arc~ hörcsög pofi, szép és formás ajkakkal! Nózit is meg kell szemlélni~<3! Szeretem azt ha van valami különleges rajtuk (élénk szemszín, vagy különleges face-up)
...test~ minden szempontból überhusinak kell lennie :lol:! Pufi, hosszabb lábakkal~ <3 Ellenállhatatlan! *Dollmore és Luts msd test az igazi!* Az izmos msdk valahogy...nem az igaziak. Nézzük Iple Vitoját: Pufi ajkak, gyönyörű fejalak, üke kinézet...egy cute msd BODYBUILDER testen!!! Olyan lehangoló.... *attól függetlenül lesz egy Vitom Dollmore testen...egyszer XD*

Lány MDK-knél...
...Tati! Moniee Tatija volt az a kislány msd, akit én megimádtam, és elhatároztam hogy nekem is lesz kislányom XD Olyan kis természetes, fluff ruhákkal, édes kislányos test, mégis felnőttesebb kinézet~!!

SD vagy nagyobb fiúknál...
Különleges arcforma, gyönyörű orr! *magaelé képzelte Luts Cane-jét* :spark :spark Zöld szem és szőke haj! Mindent visz a zöld szem XD
BL-es énem miatt, nálam is három rész van fiúknál XD - Üke, switchy ééés seme. Plusz egy: a hetero pasik XD
Ha üke, legyen is az! *Chesaya* Szeretem ha JÓL látható ki a bottom a kapcsolatban. Kicsit nagyobb szemek, kevésbé izmos test, nőiesebb kinézet XD
Switchy - Tökös Euclase XD! *bár ő inkább üke lol* Najó, hirtelen jó switchy nem ugrik be XD
SEME. Shiroinál Thane mindent elmond. Ránézel és látni lehet rajta, hogy erős férfi állat *bár csúnyán néz* Nem tudok többet mondani a semékről, Thane és kész X'D

Sd vagy nagyobb nők...
Nagy mellek XD EID nők. Gyönyörűek! De ha nem akkor csak szép természetes mellek, vékony test, X lábak. Sup Rosyk ezen a téren mindent visznek~ <3333 Gyönyörű nőies festés. Viszonr nem vetem meg a tomboy hölgyeket sem ;D

És ami miatt még egy babánál bekattanok, madár fantasy partok, vagy nyuszi fülek :love: :love: :love: !!!

Hirtelen ennyi xD
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.01.30. 19:20

Awwww dejó ennek nagyon örülünk! :D *megszeppent Tati * XD
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.04.23. 12:40

Mostanában a profilképeket keresem folyton ^^; Ezelőtt pedig eszembe sem jutott oldalról is megnézni egy babát, viszont mióta lányt keresek, addig nem nyugszok amíg profilból meg nem nézhettem :blush2:
És ha már profil... pisze orr :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Lexi » 2011.10.23. 13:26

Szomorkás, ártatlan arc. Oda vagyok érte. Több ismerősöm is megjegyezte, hogy szívbemarkoló tekintetük van a babáimnak, és miért ilyen szomorkás arckifejezésűeket veszek. De ez nálam mindenhol megnyilvánul (a rajzolásban is), úgyhogy én nem lepődtem meg saját magamon. xD; Ez Fynn-re, Aurorára és Emily-re is igaz (és most fontolgatok egy wake-up Goldie fejvételt, ahol a default face-up szintén szomorkás, és imádom <3). Talán Alex az egyetlen kivétel, ő inkább a kakkoii vonal felé húz - de neki se tudtam ellenállni. =w=
Itthon: Alex (Crobidoll Yeon-Ho), Aurora (Peakswoods Goldie+wake-up ver.), Fynn (Crobidoll Nia), Emily (Crobidoll Limited Love Ara)

Kép
http://luleiya.deviantart.com/
Lexi

Előző

Vissza: Csevegő