A babáddal alszol?

Általános csevegés BJD témában

Re: A babáddal alszol?

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.06.01. 22:49

néha velem, néha nem.
egy időben az volt az általános menetrend, hogy napközben az ágyon-íróasztalon pihent, aztán átvándorolt az íróasztalom székére éjszakára. aztán onnan már csak egy lépés volt az ágyam. :D
amikor nagyon egyedül érzem magam, vagy csak simán rossz kedvem van, akkor ott van mellettem éjszaka, a fel felé bebiztosítva egy nagy párnával. szerencsére jó széles ágyam van, és általában kifele szoktam csak legurulni... úgyhogy nem veszélyeztetem a testi épségét. de jól esik látni, ahogy ott üldögél, bár az elején még néha frászt kaptam, hogy reggel a mobilom helyett egy babaláb került a kezembe. :D

mindenesetre megnyugtat, hogy éjszaka is a közelemben van, úgyhogy gyakran alszunk együtt. ^///^
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.06.02. 09:51

Yu eddig szinte minden este az ágyam mellett üldögélt. Otthon egy ideig a szekrényemben kényszerült bujkálni (amit igazából én jobban sajnáltam, mint ő... >.> ), de most már az ágyam feletti polcról szokta lógázni a pöttömke kis lábait. :fan: Pesten meg az éjjeliszekrényen csücsül a teknőslámpám hátán. :D Szeretnék vele aludni, de elalvás előtt rengeteget forgolódom, és asszem, ő nem repes az ötletért. ^^; Egyébként sem mernék. Eddig nem is nagyon aludt éjszakánként. Nem ahhoz van szokva.
Mióta hazajött Sebi, Yu elég durci volt vele, de tegnap asszem kibékültek... ^///^ Sebi drága jól összehúzta magát, hogy Yu kényelmesen elférjen mellette, és együtt aludtak húgomnál. Azért remélem, ez csak kivételes eset volt... *féltékeny*
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2010.06.02. 13:41

Nem kifejezetten... ha olyanom van egy vagy két srácot odaültetek a fejem egyik oldalára ( a fejem melletti éppen mit pakolok oda részre XD ) és ott maradnak reggelig, de nálam sem gyakori jelenség.
Mondjuk főleg azért mert bazi nagy por szállingózás van a szobámban és idegesít hogy a fekete parókat reggelre belepik a kis világos szemcsék. ><

Az utóbbi időben nálunk Anhur volt a szerencsétlen áldozat... valahogy kifejezetten pozitív és nyugodt kisugárzása van. (detto Thannek, de ha ő kiül akkor Jac is) Ezt szeretem.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Miyo » 2010.06.02. 14:34

Hát néha igen, néha nem.
Elég nagy ágyam van, így elfér mellettem Yuya, de az ágyam mellett van eredetileg a dobozkája, takaróval és az Ayasétól kapott kispárnával, no meg Kiwivel a plüss cicájával. Szóval így is úgy is mellettem van, csak nem mindig az én ágyamban ^3^
Itthon...
~Yuya~(LUTS KDF Bory) ~Momoka (Dikadoll Bobby)~
Miyo

HozzászólásSzerző: etelä » 2010.06.02. 15:24

Nem, mivel így is alig férünk el én meg az ember (+ néha még a macska is) egy 1,5 személyes ágyon. Úgyhogy a saját kis kuckójukban vannak éjszaka is ^///^
AoD Wang Zi - Hayato DZ Shoyo-2 - Savannah Unoa B-El hybrid - Oliver Unoa L-bi fp - Seryozha

http://www.tokyogarnet.com/
etelä

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2010.06.03. 11:24

Nem alszom vele, mivel Caim szereti a dobozát :D Kivan neki párnázva és ha felkelek egyből vele találom szembe magam. Sajnos sokat mocorgok még ha mélyen és jól is alszom. Nem teszem ki ennek.
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.06.03. 11:43

Mi ma éjjel próbáltuk ki az együttalvást, és legnagyobb megdöbbenésemre rá se feküdtem a gyerekre, és le se nyálaztam. :lol:
De szerintem nem csinálunk belőle rendszert, mert egyáltalán nem biztos, hogy mindig ilyen fáradtan és nyugodtan fogok aludni. ^^;
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Sheila » 2010.06.03. 16:53

Határozottan nem! A pihe piha selyempárnás doboz szerintem a nekik való, biztonságban jó távol messze tölem, mert forgolodom, összevissza ügyködöm álmomban, 40x felkelek. És ne felejtsük el a kötelező 1 kutyát, plusz a reggelre varázslatos módon odakerülö +2öt. :lol:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Chid » 2010.06.03. 17:14

Nem szoktam a gyerkőcökkel aludni...nincs valami nagy ágyam :S olyan a plüssök és én xD..(értsd 80cm széles ^^; ) nem sűrűn forgolódok..lehetőségem sincs sok..max egy helyben xD
Na meg a kutyuska aki minden reggel végigszánkáz az ágyon :lol:

Ed a fejemnél alszik az éjjeliszekrényen, Alisha velem szemben a tv állványos polcon a pihe puha "kis" dobozában. Zep pedig...hmm...neki van egy miniágya, így vagy abban (ha nem Ed foglalja), vagy pedig az utazódobozában kialakított puhi takarón/takaróban. Mivel nekem is ezért mindenkinek van egy macija minyima..ha Alisha azt mondja neki nincs is ne higgyetek neki ^^.
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

Előző

Vissza: Csevegő