Amit sosem gondoltál volna...

Általános csevegés BJD témában

Amit sosem gondoltál volna...

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.04. 22:00

Tudom hogy vagyunk jó sokan akiknek olyan irányba változott a baba-ízlése, gyűjteménye amilyenre sosem gondolt volna. Szóval mik azok a kijelentések amiket a babás karriered egy szakaszán teljes határozottsággal állítottál és ma visszagondolva ugyanilyen határozottan meg is szegted őket később?

***---***---***---

Én szerencsére a "csak egy lesz" csapdát kikerültem, de azért vannak dolgok, amiket pár éve még nem gondoltam volna magamról :lol:

1) Csak 70cm-eseket gyűjtök. *ránéz JD-re és a mélynövésűekre*
2) A YoSD méret túl gyerekes. Sosem lesz gyerek külsejű babám...*ahaa, persze*
3) Engem nem érdekelnek a lánybabák *Li Pong feje vádlón mered rám*
4) Nem lesz lebegő fej gyűjteményem, mert mindig veszek az adott fejnek testet pár hónapon belül, és addig nincs új baba *Buck és Li Pong feje fetrengve röhög*

Hát, így hirtelen ennyi jut eszembe - biztos van még több is^^

Nos, ki milyen maga állította szabályokat szegett meg?
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Amit sosem gondoltál volna...

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2010.07.04. 22:22

- csak egy babám lesz. nem lesz második, harmadik... csak egy. *már lassan fél éve a várószoba kitartó tagja...*
- csak SD babáim lesznek. *ahha, perszeee...*
- innen kifolyólag... sosem lesz 30 centinél kisebb babám. kizáááárt... (hát ugye ez is ugrott. :P)
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

HozzászólásSzerző: Ayase » 2010.07.04. 22:27

1. Csak egy!
2. Csak kettő...
3. Csak... három... ?
4. Soha SD hozzám be nem költözik! (Tényleg komolyan gondoltam! :lol: )

Nem értem miért hagytam figyelmen kívül az örökzöldet - Soha ne mond, hogy soha - de mindenesetre egy ideje már igyekszem nem tenni ilyen könnyelmű kijelentéseket. :D
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.07.04. 22:34

°Áh, nekem úgyis csak egy babám lesz. ~ kb két hétig voltam ezen az állásponton :lol:
°A másodiknak lánynak kell lennie. ~ Ha meredeken szembenézünk a tényekkel... Sakkun valóban lányként ért haza, de... :D
°Nem lesz MSD babám. ~ Jaja... Sakkun a szemöldökét emelgeti éppen ^^;
°Hülyeség megvalósítani OC-ket. ~ Sakkun még mindig emelgeti a szemöldökét :P
°Pff, mi értelme a fantasy part-oknak? ~ *Soom Chrom mancsaiért epekedik éppen*

Hirtelen ennyi jut eszembe ^3^
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2010.07.04. 22:43

1. Nekem csak egy Sabik kell és boldog leszek ( ahaa ˇˇ")
2. Fujj a félig csukott/ csukott szemű babákra! Nekem ez sosem fog tetszeni. ( *mostani fő kedvencei* lol)
3. Sosem lesz 30cm-nél kisebb babám ( *rápillog Tsubakira*)
4. Nem lesz lány babám (...)
5. Nem lesz lebegő fejem (... bocsáss meg Mew! ;_; )

hirtelen ennyi ugrott be.... :P
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2010.07.04. 22:44

Bár igaz, hogy pénzgyűjtésben sehol nem tartok, de én is úgy terveztem, hogy egy, esetleg kettő babóm lesz. Ehhez képest már minimum hatnál járok gondolatban. ^^;
Ja, és kezdetben egy lánybaba gondolatára is rosszul voltam, most meg már meg van tervezve Fiammetta... ^^;
Télleg, Shiroi, régebben nekem se tetszettek a félig csukott / csukott szeműek, most meg már nekem is. :D
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.07.04. 22:47

-Minden babámat magam készítem, kivéve Souldoll Chiron mert őkeeelll!- Hát tekintve hogy most két babával vagyok várószobás, ez az elméletem gyalázatosan megbukott :D
-Sose lesz 3-4 babánál több otthon!- *gyorsan körbeszámol* a saját fejekkel együt összesen Heten vagyunk jelenleg XD és folyamatosan szaporodunk..
-Nekem nem kell izületes kéz!! Fujj Izületes kéz! csúnya!!!- ez is fail *Terra önelégülten mozgatja az ujjait* most jön a második fiam akinek ízületes kezei lesznek..
-Minden cuccot magam csinálok a babáimnak, hajat ruhát mindent szemek és cipő kivételével!- a lustaság rávett az ellenkezőjére és gyűlölök varrni :S
-Én sose tudnék babát festeni nem értem mások hogy képesek rá...- hála istennek ez se jött be :P
-Nekem csak tökéletesen férfias fiúbabáim lesznek!- *Reményvesztetten néz végig Terrán és Valentinen..*
Szerk:
Jaj a legjobbat kifelejtettem!
Nekem sose lesz Soom babám! Nem szeretem a Soom férfiak arcát, képen gyönyörű de itthonra el nem tudnám képzelni! Soom MD? haha! még mit nem!!- hátőőő..... :lol:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2010.07.04. 23:03

Csak egy babám lesz. (ez még a Mnémé*-korszakban volt) Sosem lesz 30 centisnél nagyobb babám. (ez szintén xD)

A fiúbabák szépek, szépek, de sosem találok olyat, akit szívesen hazahoznék... (mostanra már két listásom is van x'D)

* amikor regisztráltam még CustomHouse Urielt akartam, az ő neve lett volna Mnémé
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.07.04. 23:13

1. Én hittem abban, hogy csak egy babám lesz.
Egy hónapig tartottam magam, persze Scath-nak kellett egy fiú és hogy is mondjam... onnan már nem volt megállás. ^^;
2. Nekem sosem lesznek limitált babáim (pusztán anyagi megfontolásból).
*megtalálta a "layaway" opciót* ^_^;
3. Nem kellenek gyerkőcök a házba és a 40cm különben is olyan kicsi.
Keela most biztos hasát fogva nevet mind a 28 centijével.
4. Carrick karácsonyra testet kap.
(Fél éve nem merem elővenni, olyan vádlón néz. O__o)
5. Nem kell szürke baba, mert félelmetes.
*Bygg-et nézi és számolgat*
6. Nem lesznek lebegő fejek.
(ha Luna, Keela és Adam fantasy buksijait nem számolom, akkor is van 3 >.> )
Freyja

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.07.04. 23:57

Jaj, eszembe juttattatok még párat!

Én is osztozom Shiroi-val mint megtért alvós-fej kedvelő - bár önmagáért még nincs alvós babám, de Blair szundi feje nem megy sehová^^

+1) A tan ronda *asszem ez egy ilyen belemelegedős dolog...most már egyszerűen imádom a tan színt. Kíváncsi vagyok mikor török meg a WS-el kapcsolatban :lol: *

+2) a Littlefee kezek iszonyatosak a hegyes ujjaikkal. Ezért nem veszek Littlefee-t. De ha vennék, akkor az első adandó alkalommal lecserélném a kezeit *mint kiderült a Littlefee hegyes ujjacskák élőben függőséget okoznak. Ha tehetném megvenném az összes opcionális kezüket...*

Hehe, nagyon jókat nevetgélek ám egyik-másik nagy megvilágosodáson! Asszem a kedvencem most épp Freyja és a layaway...go layaway, go!!! :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Következő

Vissza: Csevegő