Amit sosem gondoltál volna...

Általános csevegés BJD témában

Re: Amit sosem gondoltál volna...

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.01.18. 23:50

Heheee, Jó tudnod ha a hobbihoz csatlakozol: Tervek? olyan szó itt nincsen, igazából van, de minek XD
az ittlévő emberek 98%-a nem tudja tartani azt amit kigondolt magának (többekközött én se )
A babák döntik el mindig és mindenkor, mikor óhajtanak megérkezni hozzád és egyáltalán ki akar mgérkezni. :D
Ez egy ilyen természetfölötti dolog amivel együtt kell élnünk sajnos :'D
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Flittering » 2014.01.20. 20:24

Teljes mértékben egyetértek Niuky+ Ez tényleg így van :'D
Flittering

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.02.20. 02:14

Bár még (még!) nincs babóm, évek óta hörgök azon, hogy kell-e, vagy sem. Idén megérett az elhatározás, igazat megvallva, nagyon megfontolt és nagyon tervező típus vagyok. Csak úgy nem vetődöm egy hobbiba.
No de már most két babó vár arra, hogy összejöjjön a pénz, és bizony én is tettem mindenféle hülye fogadalmat.

* Saját regényekből tervezek, már eleve mindig tudtam, hogy olyan nincs, hogy _csak_ egy. Ettől függetlenül, nagy vidáman megfogadtam, ha én ilyen gyönyörűségre elszórom a pénzem, megállok négynél. Két regényemből két-két főszereplő.
Ha-ha, nagyon vicces :party: Kezdetnek természetesen bőven sok és anyagi tragédia, de na...

* Csak saját regényből. Minden másra ott a...
eh, ez csakis azért lesz betartva, mert bőven vannak várólistán. És az a nagy helyzet, hogyha egy démont, vagy egyéb fajzatot utánam vágnának, bizony az többé nem szabadulna a karmaim közül...
* Csakis fiúk.
Ez egyelőre reális. Az egyik regény a sátánról szól, a másik háborús, a harmadik ha nem is konkrétan csatától hangos, azért lereppen egy-egy fej és himbálóznak mindig páran az út menti fákon. A főszereplők lovagok általában :'D

* Kizárólag nagy babók.
Ezen jót kuncogok már most. Oké, hogy x éve így gondoltam, de Andrej kb 172cm fenőttként. Tibessano 185. Ha arányítva nézem, már megdőlt. Ha Mirekűne-t nézem és Silt, előbbi 190+ , utóbbi 170-nél kisebb (még kiskorú).

* Márpedig ehhez minimum, hogy megtanulok varrni.
Tényleg?! 2 évig tanultam varrni, ó én szerencsétlen! Elég két másodperc, hogy bármit tökéletesen kipucoljak a szürkeállományomból...

* Alvó arc, fura szemek. Mi a t*köm?!
De rohadt jól néznek ki :love:

Egyelőre ennyi jutott eszembe :DD Tervek, fogadalmak vannak. Lesz mit megszegni. :party:
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.
Andrej (DF-H Suxun)
Szvetlana Ivanova Annyenszkij (DZ Beta)
Estilla

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.02.21. 17:38

Sosem gondoltam volna hogy valaha saját karaktert fogok BJD-be önteni....

Ez mondjuk nem fogadalom volt, vagy bármi, egyszerűen csak nem léteztek olyan babák, amik hasonlítottak arra, ami a fejemben él a saját karaktereimről. De még csak a leghalványabb stílusjegyekben sem.

Persze azóta Iplehouse stílust váltott. Hogy mennének a jó édes...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2014.05.22. 22:14

Smaug írta:Persze azóta Iplehouse stílust váltott. Hogy mennének a jó édes...

Mélyen átérzem. Kezd nevetséges lenni, hogy 1-4 hónap alatt MENNYI babát szednék össze tőlük, ha lenne kísérleti és extra budgetem. :T_T:

Node amit nem gondoltam volna az az, hogy a teljes elutasításból és nem tetszésből, X év múlva nem hogy tetszeni fognak majd a (szépen festett) szeplős BJDk de 1-nél több karakterem is szeplős lesz. OTL
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: talyblood » 2014.06.06. 02:09

Én nem fogadtam meg igazából semmit, de volt egy két dolog, amit nem gondoltam volna...
1. Hogy majd valaha szeretnék egy babát... régóta ismertem már őket képekről, videókból, barátnőm mutatta őket webkamerán, de valahogy nem mozgattak meg igazán, aztán találkoztam eggyel személyesen is, na ott már az első pillanatban tudtam, hogy elvéreztem. :'D
2. Hogy az első babám msd lesz... yosd-ra voltam rákattanva... :D
3. Hogy én valaha meg akarok tanulni varrni, kötni,horgolni... @_@
Most egyenlőre ennyi, biztos lenne még, vagy lesz még, de most ennyi jutott eszembe.
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.06.12. 14:34

Íme mit nem tartottam be….

1. Nekem nem kell ilyen baba, elég a képeket nézegetni.
2. Nem regisztrálok a fórumra.
3. Nem fogok munkaidőben fórumozni. (pssz, a szomszédban most is itt ül a főnököm)
4. Na, jó! Mégis kell egy baba, de az csak egy SD fiú lehet.
5. Nem lesz karaktere, csak nézegetni kell a polcra.
6. Világosa szőke hajat és tengerkék szemet akarok.
7. Nem fogom elmondani senkinek, hogy van.
8. A munkatársaimnak tényleg nem fogom elmondani.
9. A munkatársaimnak megmutatni már tényleg nem fogom.
10. Nem fogok varrni babaruhát.
11. Nem fogok fotózni.
12. Nem akarok több babát.

…….és a sor biztos folytatódni fog. ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jume 2014.06.12. 21:29-kor.
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.06.12. 21:01

LOL, én is akárhány helyen voltam gyakorlaton, mindig elszántam magam rá, hogy no nekik aztán tényleg nincs semmi közük a hobbijaimhoz...aztán valahogy kb. mindig kiderül ^^;
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.06.12. 21:41

Igen, elég kényes téma a munkahely, de múltkor rájöttem, hogy van annál zavarba ejtőbb is, mint amikor a munkatársak vegyes érzelmekkel hallgatják a számukra érthetetlen szavakkal tűzdelt áradozást...az pedig az, amikor a beteggel beszélgetve, annak szemébe nézve azon kaptam magam, hogy „lehet vajon ilyen színű szemet kapni 16-os méretben?”. @_@
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.06.12. 21:58

LOL, amíg csak gondolod, addig még nincs gond XD

(amikor elmész babatalira egy parkba, és az arra járókelő emberek megcsodálják őket és az egyikről kiderül hogy úgy egyébként a beteged volt....és ő ismert fel téged, nem te őt....cseppet zavarba ejtő ^^; )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Smaug 2014.06.12. 23:07-kor.
Kép
Smaug

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő