A legdögösebb cuccok.

Általános csevegés BJD témában

A legdögösebb cuccok.

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.08.05. 15:00

Furdal a kíváncsiság, valyon Ti melyik cuccokat tartjátok dögösnek? Mik azok a göncök, amiket ráaggatnátok a babáitokra, és sose vennétek le? Melyik babának milyen a stílusa, mi ami a legközelebb áll hozzá? És persze mik azok a cuccok, amiket nagyon szívesen látsz mások babáin, viszont a tiedre sose tennéd, mert nem illik hozzá?
Vannak esetleg olyan ruhák, amiket az életbe nem adnál a babádra?

Kezdeném is. Több olyan kategória van, amiért én bomlok. az egyik az elegáns, öltönyök. Egyszerűen ímádom, mind a saját babámon, mind mások babáin. Egy nyakkendős inges, esetleg kalapos bab, nálam telitalálat.
A másik a laza, rocker, és szaggatott rucik. Borzasztó sok baba van, akin egyszerűen baromi jól mutat az ilyen. mindenféle láncok, lógók, fűggők, szaggatott nadrág, bőr minden mennyiségben. Lányoknál ás fiúknál egyaránt zsáner a testhez feszülős bőr.. :L
A harmadik dolog, amiért én bomlok, az az egyenruha. Lehet mindenféle. Egy a lényeg, hogy megbabonázzon. :)

Lányoknál még ami favorit, az a szép csipkeharisnya, és a kisestélyi, makaróni pántos kis felsők, és persze az akár csípőcsontig felhasított szoknyák. Remekül tudnak mutatni egy csinos lány babán. :)
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

Re: A legdögösebb cuccok.

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.08.05. 15:44

Hehe, nekem konkrét kiszemelt összeállításom is van erre a témára :lol:
Mégpedig ez a szett :spark
(Tudom hogy a link csak a mellény ^^')
A szőröcskét meg a szemüveget leszámítva annyira el tudom képzelni Tox-on :T_T: (Kár hogy szép ára van... majd egyszer, nagyon eeegyszeer...)

Egyébként általánosságban a hétköznapi, lezser és/vagy kicsit punk-os/rocker-es/piiicikét emo-s szereléseket részesítem leginkább előnyben ^^ Illetveee a saját babóimon azt hiszem csak ezeket viselném is el ^^;
Más babákon viszont oda meg vissza vagyok a gyönyörű ruhakölteményekért :spark

Lányoknál eddig úgy vagyok, hogy minden szépséges ruhára csorgatom a nyálam (nem szó szerint rá XD), de hogy ha nekem lenne itthon lánykám... hát fogalmam sincs hogy öltöztetném :P
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.08.05. 16:11

Hm, hát nálunk igazából egy kivételével egyik fiú sem öltözik alapból olyan ruhákba amit én személy szerint dögösnek neveznék...(természetesen az out of character képeken kívül)

A szerencsés akinek a ruhatárát dögösnek tartom természetesen ki más is lehetne, mint Ezra. Ó igen, imádom az öltönyös, inges, NYAKKENDŐS férfiakat (bakker, miért nem lehet több mintás - NEM CSÍKOS - nyakkendőt találni BJD méretben...)

Ezen kívül babán ellenállhatatlanok természetesen az egyenruhák és a testre feszülős-láncos, akár egészen fetish beütésű göncök...ami azt illeti lányokon kifejezetten szeretem a domina cuccokat (bár meg kell valljam, Li Pong elég hülyén festene olyanban).

És ha egyszer látnék egy fiúbabát Utilikiltben asszem ott helyben meghalnék :spark (a tradicionális skót kilt nem vált ki belőlem ilyet, csak az utilikilt). Ezen kívül perverz vonzalmat érzek Heise ruhakölteményeinek a kétharmada iránt...

Viszont sajnos a babáim többségének egyszerűen nem stílusa a fenn felsorolt ruha-had, ezért kénytelen leszek elviselni, hogy Vin szakadtan jár (és nem a menőn megcsinált fajtában, hanem a "kicsit használt és lerongyolódott, de azért még jó"...stílusban), hogy Chris többnyire csak feketét hord (bár a testre simuló fekete bőrnadrágja(i) nem utolsó nézegetnivalók), hogy Buck szemet bántóan harsány és rikító göncöket ölt magára...JD pedig igazán átlagosan öltözködik. @_@

Lányokban hihetetlenül vonzanak a mell alatt meghúzott ruhák - akár hétköznapi, akár romantikus viseletben. És amit még imádok, a kicsit Marilyn Monroe fazonú vastag öves-széttartó kisruhák neon cipőkkel és kiegészítőkkel. Óh és mégvalami! Nő kosztümben (nem szoknyával!)...férfias nadrágkosztümben...nyakkendővel...kalappal... :L :L :L

ÉS hogy van-e amit az életben nem adnék rájuk? Hát maradjunk annyiban, hogy Ezrának egyszer lesz lila+csipkés estélyi ruhája, Chrisnek a minap nézegettem neonsárga nadrágot és Bucknak komoly esélye van egy pár párducmintás nacira...és biztos forrásból tudom, hogy gonosz vagyok....nagyon gonosz >:D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Hachiko » 2010.08.05. 17:26

Lányoknál is fiúknál is nekem nagyon bejön az olyan dögös,bőrcuccos,neccharisnyás,punkos,láncos cucc,azokért mostanság odavagyok!
De az ilyen ügyümbüngyüm cukorfalat rózsapehely habcsók-öltözet is nagyon aranyos-lányoknál ^^;
Meg a 3.nagykedvenc az egyenruha!Mindegy milyen,csak egyenruha-jó,nem mindegy,inkább a katonai...az olyan Vampire Knight-os egyenruha is nagyon bejön... :spark
...Kérlek, mondd, hogy ez csak egy rémes álom!
Megtört hangommal újra és újra kiáltottam...
Hachiko

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.08.07. 19:17

Szerintem a legdögösebbek a DoD ruhák. :L Annyiszor nyálcsorgattam már rájuk. :love: Azonkívül nagyon tetszenek még az elegáns, viktoriánus beütésű ingek és kiegészítők, meg úgy általában ezek a ruhák (nadrágokat, kabátokat stb.-t beleértve). Hacsak tehetem ilyeneket adok Alvinra is. :spark Akkor az öltönyös-nyakkendős elegáns ruhák is a gyengéim. Egyszerűen imádom őket. Alvinnak is tervben van majd egy ilyen teljes szett, és mások babáin is imádom. Főleg a "nagyfiúkon". :fan: Kár, hogy Olin sosem fog felvenni ilyet, mert ő közölte velem, hogy nem az ő stílusa. :gah: (Pedig legelőször őt is XIX. századi grófnak képzeltem el. ^^; ) De majd ő lesz nálunk a modern, vad, punkos, j-rockos, láncos, egyedi stílusú emberke. :D Az egyenruhákat én is imádom, legfőképpen a Ringdoll katonai egyenruháit. :fan: :love: Meg még ami azokhoz hasonló... + a sulis egyenruhát! :fan:

Lányoknál szintén a viktoriánus, habos, rózsás, virágos, édes, lolis ruhák nálam a nyerők. :spark

Ezenkívül nagyon tetszenek a most is divatos, kicsit emos, mintás pulcsik de Alvinra nem adnám rá, mert ő csak az elegáns ruhákat szereti, vagy ha egy ruha modern vagy hétköznapi akkor is legyen rajta valami csipke vagy szalag. ^///^ Meg persze a farmerokat is szeretem, de a gyerek nem veszi fel. ^^;
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: lilien » 2010.08.08. 22:19

Szerintem... kesztyű.

Kép

:spark
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.08.08. 22:29

Ott a pont Lilien! :L
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.08.08. 23:37

Én élek és halok a követkető dolgokért:

Fiúknál:
1: feszülős vékony fekete garbó, de ha ez nincs bármilyen garbó tökéletes.
2: a lenge 3 számmal nagyobb vékony pulcsi, vagy valami kötött szellős felső ami ártatlanul le tud csusszanni az aktuális fiú válláról *sóhaj*
3: ha a fent említett lenge felsőhöz egy feszülős, lehetőleg fekete rövidnaci stílusú alsónadrág társul alsó viseletnek, akkor Niunak vége van, mint a botnak.
4: szemüveg! Szemüveg őrült vagyok. :fan:
5: nagyon szeretem a fiúkon a csípőt kiemelő dolgokat öveket feszülős nadrágokat felsőket :3

Lányokon:
1: a fodros virágos nyakig csipke ruhákat nagyon szeretem, de leginkább a hozzájuk tartozó fejdíszeket
2: lányokon még szeretem a combfixeket amik fodrosak :D
3: vékony pántos hétköznapi viseletű egybe ruhákat és térd fölött végetérő szoknyákat
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Aynea » 2010.08.11. 21:20

Noha még nem öltöztetek, de csorgatom a nyálam a szép szettekre, és már tervek vannak az öltözékeket illetően, hacsak a jövőbeli át nem húzza :D
Két vonalat imádok a babákon a való életben is( bár babán egyszerűbb megvalósítani ^3^ ):

-a fantasy stílusú, könnyű anyagokból elkészített, légies ruhákat, melyek olyan benyomást keltenek, mintha egy élő műalkotás lépne elénk, bár túlcsicsázni nem szeretem, a szép kis díszes részletek mindenképp fontosak, természetesen gyönyörű és egyedi fejdíszekkel, fantasy fronton, legalább időlegesen a sámán-druida téma is tetszetős,
- illetve a vad, bőrből, csatokból és kis fémes kiegészítőkből összeállt démoni, és steampunkos szetteket. Ami nagyon megtetszett, az a DOA-s triatlonon látott, láncból készített paróka. Ha lesz baba, olyat biztosan összedobok :)
lilien által mutatott kesztyű.. hát a kegyelemdöfés :)

Nem különösebben fontos számomra,megcsodálom, ha látom, és biztos lesz majd az én jövőbelimnek is, mert szinte kötelező darabnak tartom egy babának: egy szép kimonó :)

A hétköznapi darabokért még babán sem vagyok oda, bár nem tagadhatom, vannak csini szettek. :)
De amitől a hideg ráz, az a "buta pláza csaj" stílus...
Aynea

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2010.08.19. 16:34

Mi imádjuk a fiús cuccokat, bő nacikat és mindent ami kicsit is vagány, vagy az ilyen réteges meseruhákat mint a régebbi anotherspace cuccok. :love: Olyan casual stílusban persze. A lányok valahogy nem szeretik a láncos bőr cuccokat, hiába próbálkozom ilyesmivel. :blush2:
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

Vissza: Csevegő