Amikor a babák támadnak!

Általános csevegés BJD témában

Amikor a babák támadnak!

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.08.12. 23:09

No, kezeket fel! Kit támadott már meg a babája? Milyen sérüléseket okozott? Mi volt a harci technikája?

Várom a szaftos történeteket >:D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Amikor a babák támadnak!

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.08.12. 23:14

Nálunk alapvetően jól viselkednek a fiúk....kivéve Christ...(jellemző :gah: ).

Lassan már számon sem tudom tartani, hogy hányszor csípte be az ujjam a torzója - szerintem mikor Luts azt a torzóízületet készítette, titokban tömegpusztító fegyvernek tervezte...és akkor még arról ne is beszéljünk, hogy egyszer egy bensőséges fej-leszedés közben arra vetemedett Chris torzója, hogy becsípje a combomat! Áucs :XX:

Kezdem azt hinni, hogy mikor a kibontása utáni első dolga az volt, hogy kilőtte a kézfejét, akkor is rám célzott, csak félrement... :urjoke

De azért szeretjük ám egymást^^ Bár ezentúl csak hosszúnadrágban veszem le a fejét :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Freyja » 2010.08.12. 23:29

Hol is kezdjem...

A legfájdalmasabb az volt, mikor pár hete Carrick-et megsajnálva rátettem Scathach testére. Nagyon csinos volt és én elkövettem azt a hibát, hogy ezt hangosan meg is jegyeztem. Gyanútlanul megemeltem és magammal szembe az asztalra akartam tenni, erre tiszta erőből lefejelt. :gah: Még a könnyem is kicsordult és napok múlva is érzékeny volt a helye. >.>

Luna rejtett dupla ízülete is egy valóságos fegyver. Csíp és mar és nehezen ereszt. :urjoke
Freyja

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.08.12. 23:35

Nálunk eddig csak Tox gonoszkodott, de ő elég sokszor. Például ha úgy érzi nem foglalkoztam még vele eleget aznap, akkor minden további nélkül csipkedi az ujjam meg a kezem. A torzója még csak egyszer 'csípett meg' de a térdével és a könyökizületével gyilkos :XX: Már csak ruhán keresztül merem neki mozgatni xD Ja, és újrafűzés után buta voltam, csak utólag akartam rárakni a fejét. Fogót elő, húztam fel a gumit, de a gumi kicsúszott és én majdnem kinyomtam a szemem a fogóval, úgy visszacsapott :gah:
Sakkun ő békés... egyelőre... még nem bántott :blush2:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.08.12. 23:47

Ó ez ez a legjobb téma!
Kérem én folyamatos családi erőszaknak vagyok kitéve!
Megjött Terra teste nagy boldogan ráraktam a buksit és körbeörvendeztem, erre első dolga volt úgy pofán vágni hogy ketté állt a fülem X''D a kezeit folyton felkapkodja pláne, hogy most újra húztam, minden ragasztózásnak ellenáll és állandóan felpofoz! Szóval be vagyok fenyítve rendesen.. Meg kéne drótozni a karját... :gah:
De egyszer már belém is rúgot... amúgy becsípni az ujjamat a felkar vágata szokta ha nincs rajta felső... az fáj! :XX:

De a régi testén még Amy-nek is voltak pofozós pillanatai.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Miena Yuki » 2010.08.13. 12:56

Nekem még nincs itthon senkim, de már a terror megvolt.
Karácsonyi talin szöszmötöltem valamit Lucius ruhájával, próbáltam megmozdítani a lábát, erre becsípte az ujjam a combizülete. Kala csak mosolyogva jegyezte meg, hogy nem értékeli a gyors közeledést. Ebben azt hiszem egyetértek.
Miena Yuki

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2010.08.13. 17:52

Áhh, már szinte el is felejtettem milyen érzés a torzócsípés :lol: Hát... ma megkaptam :T_T: Tox nem szereti, egyenesen utálja ha csupaszon fotózom, de én csakazértis, és... most be van dagadva az ujjam :T_T: (Támadott, látszott rajta, azt a gyilkos nézést... :XX:)
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

HozzászólásSzerző: Jesang » 2010.08.14. 16:38

XDXD Én is verve vagyok. XD Sevenkémnek a bal lábával van valami, és ha nem tetszik neki a dolog, nemes egyszerűséggel belém rúg. Azt tudom szeretni, amikor olyan személy veszi kézbe, akit én se csípek, ő meg élből képen rúgja. Mezítláb, meg sportcipőben még hagyján, de a bakancsa talpai tömör gumiból vannak, az fáj marhára. XD
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: moniee » 2010.08.14. 20:23

Velem ugyan nem iylen gyakran de előfordult már hogy Tati elkapott a könyökízületével...előszeretettel csapkod vissza a karjával mindig :gah: De amúgy kifejezetten enyhe bánásmódban részesülők :D
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: barabara » 2010.08.17. 17:14

Eddig mindkét srác úgy viselte magát (ebből a szempontból), mint a kisangyal. :D
Legutóbb azért mégis sikerült kihoznom Sebit a béketűréséből, amikor egy kisebb kisiklás keretében szoknyát aggattam rá. ^^; Na, akkor a bokájával jól becsípte a combomat. :T_T:
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

Következő

Vissza: Csevegő