Amikor a babák támadnak!

Általános csevegés BJD témában

Re: Amikor a babák támadnak!

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.06.07. 00:34

Nesta időnként be-becsípte az ujjamat, de megbékéltem vele, hogy nem mindig szereti ha foglalkozom vele. ^^;
Viszont tegnap előtt hát nem épp úgy alakultak a dolgok a történet terén ahogy ő kívánta, és mikor a polcra akartam ültetni, merő egyszerűséggel állba rúgott... :gah: De olyan erővel, hogy azt hittem hanyatt esem... >.> meg kellett kapaszkodnom a hirtelen jött ütéstől.
Azóta egyszer volt hajlandó együtt működni, akkor is jó alaposan becsípte az ujjamat... :ded: :facepalm:
Most kb félek egyáltalán hozzá érni, mert félek, hogy megbosszul rajtam olyat is ami nem is én miattam van... :XX:
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: talyblood » 2014.06.07. 01:40

Huh úgy látom Nesta igen kemény eszközökhöz folyamodik, pedig ez most tényleg nem a te hibád... ^^; (Nicsak,ki beszél...) majd egyszer, ha adódik alkalom szeretném őt közelebbről is megismerni, igaz láttam már őt személyesen, de akkor még nagyon kezdő voltam ezen a téren (most sem vagyok mondjuk sokkal tapasztaltabb...) és akkor nem is mertem még más babákhoz érni sem, bár ki tudja, lehet én is kapnám tőle az áldást ezek után, de azért próbálkozni még lehet. ^///^
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2014.06.07. 01:54

Muszáj lesz neki megbékélni, mert csak nem lehet mindig minden ahogy Ő szeretné...
Hát remélem majd sikerül összehozni egy hármas talit ;)
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2014.06.16. 19:41

Ráadtam Renre egy csillogós nadrágot, mire ő jól becsípte az ujjam, aztán halántékon fejelt...
Azthiszem elkönyvelhetem hogy Ren nem szeretne csillogós nadrágot hordani.
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Estilla » 2015.01.12. 18:32

Andrej lazán nekem dőlt, úgy voltam vele, hogy inkább rám, mint az asztalra essen...
Lilácska foltocska a mellkasomon :rolleye: Kicsit nagy volt a lendülete XD

Szilentiusnál úgy döntöttem, eleget tespedt Andrej testén, ideje visszacserélni. Nem megcsípett? >.<* Úgy döntöttem, maradhat még, csak ne háborogjon... :ded: Azóta pofátlanul kezes. Igen, már biztos vagyok benne, hogy ez a baba Szilentius. Ő ilyen dorombolós cukorfalat, ha elakarja érni a célját. És kibírhatatlanul vad, ha nem az van, amit ő akar.
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.
Andrej (DF-H Suxun)
Szvetlana Ivanova Annyenszkij (DZ Beta)
Estilla

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2018.06.20. 15:53

Mikor 4 év lebegő fej lét után Ryou megkapja a testét és köszönetképp becsípi az ujjad :ded: Vettem neked egy testet! :gah:
Zi-chan

Előző

Vissza: Csevegő