Amikor a babák támadnak!

Általános csevegés BJD témában

Re: Amikor a babák támadnak!

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2011.01.07. 09:51

Aearunim Shanija tegnap mellbe rúgott :D :D :D
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.01.07. 13:48

Jah lol. :D Nekem meg mindjárt azzal indította az évet január 1-én, hogy jól becsípte az ujjam a térdével melaminozás közben. :gah:
Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Aearunim

HozzászólásSzerző: karasu » 2011.01.07. 14:26

Sheila írta:Gondoltam leirom a storym, legföképpen figyelmeztetésnek hogy ilyen baromságot amit én képes voltam elkövetni más ne tegyen.....
Sheila, ezt még olvasni is ijesztő volt, az ütő megállt bennem egy pillanatra. o.o :O
Örülök, hogy nem lett komoly baj belőle.
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Chid » 2011.01.16. 20:37

Egyik nap Alishának igazgattam a ruhácskáját. Végre megvarrtam jaj de szép meg minden, fölállítom az asztalra h megcsodáljam..Meg is állt....egy ideig..majd lefejelte az orrom :gah: ..könnyek között de elkaptam mielött leesett volna az asztalról :D

Sheila...hát...a szivem megállt a szúrás pillanatában o.o ..és örülök h nem lett nagy baj belőle...különben a téma címe a gyilkoló baba lenne (oké sz*r poén :urjoke )
Itthon: Alisha (Luts KDF ANI),
Edward (By me ^^)
Zep (Felix Dolls Brownie Zeppelin)
Chid

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2011.02.26. 20:45

Érdekes, engem még egyik srácom se bántott (mondjuk, Harunak nem is volt rá túl sok alkalma. lol), viszont Sebi... nos... már kétszer is letapizta a mellem... :blush2: :lol: (ami egyébként fura, mert a nálam jóval dúsabb keblű hölgyek az esetei, ha jól tudom x"D)
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: bjd-acktor » 2011.02.26. 23:05

Na igen... alig hogy megjött, már megtámadt XD A torzója és a térde már jó párszor elkapta az ujjam, a combom, és a feje is sokszor bele ütközött már a nyakamba, vagy amin nagyon meglepődtem...az az... XD...Chrome letapizott X"D pontosabban célirányba vette a melleimet és oda is jól befejelt XD Ki gondolná erről az "ártatlan" lánykáról... hát én nem... :lol:
Kép
Itthon:Kimera - Rs Mei
Hayai - Luts 2010 Wintery fej
bjd-acktor

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.02.27. 11:59

Melltapizásról jut eszembe :lol:
Kibo Synje...amikor jöttek látogatóba...úgy beborult a melleim közé, hogy az csak na XD Senki sem gondolta volna, hogy Syn bukik a mellekre, addig a pillanatig XD!!
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.03.31. 14:11

Hania nehezen dől előre torzóból és csípőből egyaránt, mulkor mégis mikor a párom kezébe adtam a nagylányt, úgy lefejelte hogy a füle is ketté állt :D
Jót röhögtem rajta mire engem is lefejelt :XX:
Kicsit férfigyűlölő a szentem ^^;
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Jesang » 2011.06.16. 11:51

Én már szinte meg sem lepődök. Dextera olyan, mint egy hisztis díva. Üt, vág, csapkod, rugdos, dobálózik.....de hát mit vár az ember lánya a Sátán Jobbkezétől? A kedvencem mégis az volt, amikor az érkezése után pár nappal, egyik reggel lustultunk a fiúkkal, és apám bejött, hogy felkeltsen, és akkor vette észre, hogy vendégünk van. Kiemelte Dexet a dobozából, hogy jól megnézze, erre Ődémonsága megpróbálta állba rúgni, ami nem sikerült, de e necc harisnyája beleakadt apám szakállába. Én ott akkorát röhögtem, hogy alig bírtam őket szétszedni XD
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.11.26. 02:45

Berni üdvölése az volt, hogy mikor meghúztam benne a gumit, az erdeti csomó hirtelen kioldódott, és akkorát csapott a kezemre, hogy lett rajta egy hatalmas fehér, és azután lila hurka... még most is ráz a hideg, úgy fáj... :XX:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő