Amikor a babák támadnak!

Általános csevegés BJD témában

Re: Amikor a babák támadnak!

HozzászólásSzerző: kibo » 2011.11.26. 17:38

de csak a te melleidet szereti !! ^3^ nem igen borult még más keblébe legalábbis én nem tudok róla ŐxŐ'
** Alma **
kibo

HozzászólásSzerző: Jesang » 2011.12.14. 22:14

Azt hiszem, Belmore-ra rossz hatással van Dex hosszú távú társasága XD A napokban a levelezőtársunktól kaptunk egy aranyos, de rózsaszín karkötőt, amit rá akartam adni Belmo-ra, mégis csak neki készült, még ha rózsaszín is, és mikor végeztem a művelettel, valahogy olyan kegyetlenül becsípte a csuklójával az ujjamat, hogy még mindig nem tudom mozgatni :T_T:
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.05.03. 12:09

Úgy látszik, Dexnek feltett szándéka, hogy bolondot csináljon belőlem. Tegnap élőkönyvek voltunk, és bevittem a srácokat is bemutatni. Éppen az ízületek mozgását akartam bemutatni és ehhez felemeltem Dexet, akinek abban a pillanatban leszakadt a bal lába (szó szerint darabokra esett szét), a szerencsétlen hallgatóságom meg halálra váltan volt kénytelen végignézni, amint egy kölcsön gumira visszafűzöm.....és még eközben is szívatott, hatszor állt belém a húzó szerszámom, mire sikerült, úgyhogy most az összes gumija tiszta vér és vehetek újakat.....vérre szomjazott Ődémonsága XD
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
Jesang

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.05.03. 15:19

LOL, Jesang nálunk JD ezt a lábledobós történetet életünk első (és az ország első) BJD taliján játszotta el egy Animeconon :lol: Én és Zi mit sem sejtve fotóztuk őket egy fánál, és mikor JD-t felemeltem, elhagyta a lábát (és szerencsére-szerencsétlenségre az alsó lábszárába szorult a gumi, így mondjuk bokáig egyben volt) o.o Mivel nem volt eszközöm összerakni ezért végül ráhúztuk Ezra csizmáját és az fenntartotta a lábfejét ^^;

De ezek szerint ez afféle BJD dolog, hogy ha éppen demonstrálnád hogy milyen nagyszerű is a babád, akkor áll neki szétesni >.> :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.05.03. 19:33

jajj ez mekkora! Nekem Terra csinálta ugyanezt a régi testén. Mikor le akartam fotózni eladásra és bepózoltam,
hogy demonstráljam hogy ő biza szépen pózol, abban a pillanatban CSATT, és ledobta a jobb lábfejét. :D
Sose csinált még ilyet a test. Szerintem ez ilyen általános bababosszú lehet :lol:
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.05.03. 20:25

Nyaaa, lányok, most újraélesztettétek az egómat XD Ezek szerint nem én vagyok a béna, hanem általános bababosszú áldozata lettem XD Azért vigasztaló, hogy nem csak Dex szeret lábatlankodni XD ^///^ ^///^
Jesang

HozzászólásSzerző: Yuuki » 2012.05.03. 20:43

Nálam Gilje Memphis-e csinálta meg azt, hogy tavaly nyáron, mikor nálam volt, levettem/le akartam venni róla a félkész farmert, és egyszer csak azt vettem észre, hogy könnyebben jön a naci, aztán jön utána a lábszár is... Én ott kaptam szívrohamot, hogy Gilje meg fog ölni, ha nem tudom visszarakni, meg "mi van, ha felkarcolta a kampó?". Aztán kiderült, hogy a kampó a lábfejben maradt, csak a gumi ugrott be valahogy a lábba. Ennél viszont olyan szerencsém volt, hogy iszonyat laza volt a gyerek, így a térdénél lógott a gumi, tehát egy vastagabb drót segítségével könnyedén(?) visszahelyeztem a lábat.
Don't turn your back, don't look away, and don't blink!
Good luck!

Stardust - Hoshikuzu; Kalózok Fogságában
Yuuki

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2014.05.22. 17:38

Nos immár hivatalossá tudom nyilvánítani, Aiji utálja pár ruhadarabját, minden egyes alkalomma amikor abba öltöztetem, szó szerint lefejel...
Isao nem meg megtámadni mert tudja hogy én vagyok az erősebb...viszont nemrég egy vendég-babó úgy becsípte az ujjamat, rögtön mikor kiszedtem a dobozból, hogy 2 napig be volt kötözve oO; Szép kis bemutatkozás volt a lányka részéről >.>
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Jume » 2014.05.22. 18:03

Estelről soha nem feltételeztem volna, hogy tud hisztizni, (a megérkezésekor történt rúgást és láb szétesést az izgalomnak tudtam be), de mint kiderült csak nőből van a lelkem. Utálja, ha órákig próbálgatom rá a félkész ruhát varrás közben. Gyakorlatilag kezelhetetlen olyankor, önálló életre kell és nyaklik össze-vissza, még megállni sem hajlandó, pedig állítottam én már olyan pózba fél lábon, hátratekeredve, hogy én magam se hittem, hogy megáll, aztán mégis…
Legutóbb elegem lett és megfenyegettem, erre úgy becsípte az ujjam a térdével, hogy sebes lett. >:(
Itthon: Estel - Dragon Doll Ying Ying,
Damasa - IOS Anarmonia head + Dollits D.A.D. body
Milo - Elfdoll Wu head + Doll Zone 62 boy body
Misha - LUTS 2014 even head + DF-A 62 cm boy body 3 ver.
Jume

HozzászólásSzerző: talyblood » 2014.06.06. 01:45

Nálunk is megvolt az első bosszú, Ayut rózsaszínbe öltöztettem (megjegyzem, szerintem nagyon is cuki volt), és hát másnap egy rövid kis találkozóra mentünk, nem volt időm előtte átöltöztetni a rendes ruháiba, mert siettem, meg béna voltam, stb... ^^; és hát a találkozó után nagyon kész volt a leányzó, látszott rajta, hogy duzzog, és amikor átadtam rá a rendes ruháit, sikeresen becsípte az ujjam, (kivittem a lakásból ilyen ruhákban, halált érdemlek... és ez tényleg nagyon tud fájni :ded: ) azóta nem adtam rá rózsaszínt. :D Egyébként nagyon válogatós... én anno azt mondtam, hogy majd azt vesz fel amit varrok neki... aham persze... >.>
"Nevezz kutyának, és farkassá válok."
talyblood

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő