Kis kedvességek a cégektől

Általános csevegés BJD témában

Kis kedvességek a cégektől

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.10.02. 15:24

Azért látszik, hogy mennyire más a keleti üzletfelfogás, mint amihez idehaza hozzászoktunk. Mert ki várná, hogy a csomagjában a rendelt tárgyakon kívül még ajándékok is lapulnak?

Mégis, nem egy BJD cég jó szokása hogy kis meglepetéseket küld a babáinkkal, vagy egyéb rendelt cókmókunkkal, és még az is előfordul, hogy ezt a szokást átvéve egyes ebay-es BJD kiegészítő árusok csomagjából is előbukkannak a rejtélyes ajándékok :D

Állítólag Dollmore a legnagylelkűbb - egy rendelt baba mellé akár egy teljes ruhakészletet, vagy csizmát elküldenek, és szinte sosem küldenek csomagot legalább egy pár ajándék szem, vagy cukorka/rágcsa nélkül. Tensiya is ismert volt róla, hogy nem szeret meztelen babáktól megválni, és ha a gyűjtő nem rendelt ruhát, ők bizony azért küldtek. Ha nem azt, akkor legalább egy szép parókát :) És még sorolhatnám^^

Szóval ki milyen meglepetéssel találkozott a hobbiba való belépése óta? Kaptál olyat, amire történetesen még vágytál is? Vagy olyat, amiről nem tudtad, hogy még szükséged lesz rá, és milyen jól jött később? Esetleg valami ami nagyon nem a te stílusod volt?

Megható, szomorú vagy vicces, engem minden sztori érdekel ezekről a kicsi ajándékokról^^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Kis kedvességek a cégektől

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2008.10.11. 19:58

hú hát babához dollzone (pontosabban edendoll) nem adott különösebben semmit, viszont aranyosan nem írtak rá 100 dollárnál magasabb összeget a csomagra (vám) és dollzone-nak nagyon örültem hogy az alap szemek kékek voltak, azt külön kértem kis noteban a rendelésnél. edendoll meg azthiszem a legolcsóbban festő cég. gyönyörű arcot csináltak szinte teljesen ugyanolyat amilyet kértem tőlük (lehet nekik képet is küldeni referenciaként).
amikor dollmoretól megjöttek a cipellők azt hittem hanyatt dobom magam. kis mikulástatyóban volt benn a cipő és mellette 3 karácsonyi képeslap egy dollmore-os toll, kisebb mennyiségű cukorka és ajándék dolkot szemek (amik most anjanál vannak). kiderült hogy belecsúsztunk a karácsonyi eventbe, és észre se vettem ^^;
a hajakkal nem jártam ilyen szerencsésen leekeworldnél, mert az event pár nappal a rendelésem után kezdődött >.>; Zi megin nem volt körültekintő pedig kaphattam volna ajándék hajat. de náluk is a cukorka az befigyelt :D
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2008.10.11. 20:20

Haha, Leekeworld szeret cukorkákat küldeni - eddig akárhányszor rendeltem tőlük, kaptam egy 3-as csomagot (a 'búzaízű' a kedvencem).

Lutstól meg kaptam egy csomagnyi kicsi S-kampót. LOL, így most fel tudom kampózni Ezrát is - ha kitalálom, hogy hogy tudom szétfeszegetni őket, hogy rámenjenek a kezére :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: LudwigMeszter » 2008.10.11. 20:25

Én Dolkottól kaptam 3 kis vállfát, fényképeket, meg azt a bizonyos karmos kezet, amit már kipingáltam feketére:P De elképzelhető, hogy Calec nacija is ajándék volt, mert mintha az oldalon lévő képeken nem lenne rajta. Ezen kívül még kaptam egy pár szemet, szempillát meg puttyt:D
"Azt mondta várjak. Talán várandósnak néz?"
"Szaladj, szaladj! Vagy fűbe harapsz!" - Kefka
LudwigMeszter

HozzászólásSzerző: Isobel » 2008.10.26. 12:56

Én a Peakswoodstól a hosszú fekete parókát kaptam, de random paróka alapból jár hozzá, azon kívül meg nem adtak semmit, igazságtalanság :mrgreen:
Itthon: V (Peak's Woods Wake-up Cue), Helena (Peak's Woods Segi fej)
Isobel

HozzászólásSzerző: Gilje » 2008.10.26. 13:21

Én Dream of Dolltól szintén M hosszú parókáját kaptam, + 2 kezet, és egy kis bemutató füzetecskét az Idolokról. Aranyosak voltak :D
Gilje

HozzászólásSzerző: Sheila » 2008.11.18. 01:13

Én is belecsipogok akkor... az ebayröl rendeltem Pullipjaimnak rucikat, és nem volt sok max 10-15 dodo amit kifizettem, ebben volt olyan 3-4 féle ruha, és mellé kaptam egy re-ment sütistányért, valamint egy hosszuzoknit, csikosat. Annyira édes volt, jol meg is köszöntem.
Cukrot én is kaptam, és egy másik ebayes sellertöl is, asszem hajcsatt volt. :)
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.09.23. 16:48

Én teljesen lehidaltam, amikor Luciusról megtudtam, hogy járt hozzá hordozótáska és több arcvédő is :D Saját tapasztalatom nincsen, de kíváncsi vagyok, SoulDoll meglep-e valamivel. O.o Lehet, hogy ajádnékba küldik azt a rengeteg soldout ruhát!? XD
Reisuto

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.09.23. 20:42

Luts érdekes módon küld ajándékokat...Ha van valami kicsi értékű a rendelésben akkor azt megduplázzák. Így már több tonna S-kampóval rendelkezem tőlük, mert akárhányszor rendeltem, mindig két zacskóval kaptam :lol:

Viszont sajna ha nagyobb értékűeket rendel az ember akkor abból semmit nem dupláznak meg :(
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.09.23. 23:32

Lollyhoz kaptam 3 féle szemet, és két paplant is, de nem tudom hogy ez utóbbi gyári tartozék-e vagy a terjesztő (Chantal's Dolls Alley) tette bele. Morigan kis puha selyemtasakban jött, semmi extra nem volt hozzá.
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

Következő

Vissza: Csevegő