Kis kedvességek a cégektől

Általános csevegés BJD témában

Re: Kis kedvességek a cégektől

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2009.09.24. 10:00

Én Resinsouléktól egy hordozótáskát kaptam, ami nagyon hasznosnak bizonyult .
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: karasu » 2011.01.18. 11:51

Nagy meglepetésre ébredtem ma reggel. Félkómás állapotban apám azzal ébresztett, hogy levelem jött Koreából. Nem hittem neki, mondván minek kapnék és főként kitől kapnék levelet onnan, de mégsem poén volt.
Már elmúlt karácsony, Soom mégis megajándékozott Lili számára egy pár tovább fejlesztett felkarral. Azt írták, észre vették, hogy a régi nem mozog természetesen, ezért egy továbbfejlesztett felkart küldenek és sajnálják a mulasztást ill. a kellemetlenséget, de az utolsó mondat a kedvencem: We love you from the bottom of our heart. Mik vannak...? o.o
Totál meglepődtem és a hab a tortán az, hogy még arra is figyeltek, hogy festve küldjék. :spark
Kép
Lilica ♥ Luka ♥ Jack "Frost" Hunter ♥ Dyfan ♥ Jean-Claude ♥
Nathaniel Graison ♥ Hollyn Plantae ♥ Mika ♥ Ritsu ♥ Jin ♥ Karasu
karasu

HozzászólásSzerző: Jesang » 2011.01.18. 17:44

Nálunk Mei-chan érkezett indokolatlanul sok putty-al, meg szempillával. És mivel az nem az ő stílusa, azt megörököltük Dexterával XD
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.02.01. 13:29

karasu írta:Már elmúlt karácsony, Soom mégis megajándékozott Lili számára egy pár tovább fejlesztett felkarral.

Wow, ez nem semmi. o.o
Mi még annak idején (*nosztalgikus sóhaj :lol: *) Impldolltól kaptunk egy csomó ajándékot, amiért azóta is nagyon szeressük őket. Mindkét kölök kapott hordozótáskát, az ajándék szemeket + hajakat azokhoz igazították, amiket rendeltünk, küldtek plusz cipőket (2 párat, azokat is színben a rendeltekhez igazítva), az ominózus lila fur wiget, meg már nem is tudom, miket.
Mikor később rendeltünk tőlük Yu lába miatt, akkor is tettek be pár meglepit. Nagyvonalúak. xD
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2011.02.01. 14:32

Nekem is van pár jó élményem cégekkel kapcsolatban :)

Usagihimétől édes nyuszis nyakláncokat kaptunk, Crobidolltól annó egy sapit, Luts tól meg baba képes kis kártyákat ^^
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

HozzászólásSzerző: Floo » 2011.02.01. 17:46

Smaug írta:Luts érdekes módon küld ajándékokat...Ha van valami kicsi értékű a rendelésben akkor azt megduplázzák. Így már több tonna S-kampóval rendelkezem tőlük, mert akárhányszor rendeltem, mindig két zacskóval kaptam :lol:

mi csak az msd maszkokkal vagyunk így :D
de Yamival kaptunk piros Lutsos pólót ördögszarvas hajpánttal XD az ari volt.
plusz az elmaradhatatlan kicsi kártyák, és amit iiiiiimádok tőlük az az öntapadós fehér tépőzár! :love:

Dollmore-tól én is kaptam képeslapot, meg azt a csillagalakú puffasztott valamit, matricát és kitűzőt - és egy pár akril-szemet, de azt azért, mert adott összeg feletti volt a rendelés. mindenesetre örültem neki! ^^
Floo

HozzászólásSzerző: Island » 2011.03.24. 23:41

A Sadol nadrágtartós öltönyfogast és öltönyzsákot küldött a két szett mellé, amit rendeltem. :spark :spark :spark
*mániákusan zsákolja a saját ruháit, sőt alattomban és orvul még a családtagjai ruháit is* Ennél testre szabottabb ajándékot még sosem kaptam cégtől.
Itthon: Ichiru (LUTS SDF Howl), Asha (LUTS SDF Jude), Naya (LUTS 2009 Summery), Asher (Soom MA Sabik), Winter (Spiritdoll Insane)
Ametisztgyöngyök

Flickr
Island

HozzászólásSzerző: Jigoku-chan » 2011.03.25. 17:14

Mikor Nina fejét rendeltem Dreamingdoll-tól, a csomiban volt még ajándék arcvédő, meg egy kis Dreamingdoll-os füzet is! :fan:
Itthon: Nina, Igor~
Jigoku-chan

HozzászólásSzerző: zakuro » 2011.04.30. 11:47

Eljött az az idő h összefoglaljam mi mindennel kedveskedett eddig nekem souldoll :love:
Nos amikor Angelus megérkezett akkor nem volt semmi ajándék (csak az akció részei, ruha, fej) Aztán rendeltem parókát és miután az egyiket kisebb méretben küldték egy héttel később ingyen kaptam egy másikat. És ma, teljes nagy meglepetésemre, miután a leveleimre nem kaptam választ, megérkezett a láb (Angi jobb lábával volt egy kis gond) Sajnos egy kis gond itt is van :D a lábikókat (igen 2db) normál színben küldték ^^; ^^; De most ez sem érdekel annyira már félnék írni nekik, majd valamikor lehet rászánom magam, már így is kikészülhetnek h mindig velem van gond... :D És mit kaptam ajándékba??? Hát én majdnem leestem a székről amin nem is ültem... Egy pár cipőt! O.O o.o Igen igen egy gyönyürű csizmácskát (megnéztem, és nemolcsó :O ) :spark Én úgy örültem mert ígyis cipőhiányban voltunk :D
Már kicseréltem a lábakat kicsit lebarnult a drágám, de legalább nem rossz a térde ^///^
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

HozzászólásSzerző: Lexi » 2011.10.23. 13:51

Peakswoods - kezdjük azzal, hogy nagyon rendesek voltak, mert hajlandóak voltak az új helyett a régi (white-skin-féle) face-up-ot megcsinálni nekem plusz költség nélkül. :3 Aztán meg küldtek egy ajándék parókát is (egy gyönyörű, egyenes, hosszú feketét).

Musedoll - ennek a cégnek a közvetlensége és high-class professzionalizmusa hatott meg eddig a legjobban. Egy kézzel írott képeslapon köszönték meg a vásárlást és reményüket fejezték ki, hogy minden tetszeni fog majd nekem. Továbbá küldtek még egy cuki, drótra fűzött gyöngyökből készült masnis BJD vállfát is. :D Ruhákat rendeltem tőlük, amik a legnagyobb eleganciával voltak becsomagolva: szívecskés celofánban, rózsaszín papírba csomagolva, és mindez egy ezüstös dobozban fekete szaténszalaggal átkötve. Komolyan olyan volt, mintha egy Louis Vuitton táskát vettem volna vagy nem is tudom. :spark

Dollmore - mindig küldenek egy pár ajándék akril szemet, és küldtek már füzetet és kitűzőt is ajándékba. ^^ Náluk mindig lehet vmi apróságra számítani~

Crobidoll - hát tőlük még sose kaptam semmi extrát, pedig náluk vásárolok a legtöbbet... >.>;
Itthon: Alex (Crobidoll Yeon-Ho), Aurora (Peakswoods Goldie+wake-up ver.), Fynn (Crobidoll Nia), Emily (Crobidoll Limited Love Ara)

Kép
http://luleiya.deviantart.com/
Lexi

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő