Kis kedvességek a cégektől

Általános csevegés BJD témában

Re: Kis kedvességek a cégektől

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.01.06. 20:31

Nem vagyok benne biztos hogy ide tartozik, de Angelsdollal leharcoltam egy meccset a kérés/kérdés nélkül főoldalra biggyesztett képem és SMWoman képei ügyében, a végén hálistennek bocsánatot kértek, levették a kezdőlapot és még egy nagyobb mennyiségű ajándék pontot is kaptam amiket az oldalukon értékesíthetek.
Bár ez rendes volt tőlük, de remélem nem kell beváltanom soha XD (max ha időközben ráeszmélnék hogy nekem most azonnal kell egy EnchantedDoll uretánszem)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Freyja » 2012.01.06. 22:15

Dollmore-tól mindig lehet számítani meglepire.

Az elején még Soom is küldött egy-egy apróságot, persze most már a kampót is kisajnálják a baba mellől. >.>

Rendszeresen rendeltem Crobidoll-tól is és egy alkalommal ajándékot is kaptam tőlük, ami 2 db vászon sál volt. Bevallom meglepett, ha nincs ráírva, hogy "gift", akkor azt is hihettem volna, hogy valaki másét pakolták bele. Amúgy egyik sál sem volt kapható az oldalukon.
Freyja

HozzászólásSzerző: GokYuuSa » 2012.03.29. 13:16

Hordozótasit kaptam Impdolltól~ és ilyen bőrhatású. Nagyon szép :spark
Itthon: Asagi [Souldoll Chu]
Tervben: Hirai [SOOM Dia boy]
Kép
GokYuuSa

HozzászólásSzerző: Jesang » 2012.03.29. 16:22

MintonCard rendszeresen cukorkáztat. Relatíve sokat rendelek tőlük (főleg tavaly nyáron rendeltem sokat), és minden csomagban volt ilyen kis ízesített mályvacuki, amit élvezet volt elnyammogni.
A DF-H is kedves, Belmohoz járt egy sál, meg egy babatisztító szivacs, bár az nem élte túl a dobozbontást XD és két egy pár ajándék üvegszem, plusz a random, ami vele járt :D
Itthon: Seven [RS Bao], Dextera [RS Mai], Belmore [DF-H Rain], Ashiaa [DF-H RongXuan buci], Oliver [SE Tiny Zack light tan], Vhaleio [Ninodoll Woo. U mod.], Élsi [RS Mei]
blogom: Dark Moon Dorm
Jesang

HozzászólásSzerző: Flittering » 2012.03.30. 16:30

Bobobie: Kai 3 plusz pár szemmel jött és ajándék szempillákkal.
Resinsoul: YoSeob plusz 2 pár szemmel jött ajándék táskában.
Longsoul Doll: Jin feje nagyon szép díszdobozban jött. Elvileg semmi sem járt volna hozzá a képen és a köszönőkártyán kívül de kaptam hozzá mégis ajándékba 2 pár szemet, és egy parókát is.
DoAn vettem Títtát és a lány akitől vettem ajándékba küldött két parókát és egy szép ruhát is nem is számítottam rá.
Dragondoll tele pakolta a dobozt tisztítószivaccsal :D
Alice's Collections: Kirát is onnan vettem, Kaptam rengeteg tisztítószivacsot, Plusz 3 pár kézfejet és még egy szilikon sapit is. ^3^
Flittering

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2012.12.07. 12:07

Ugyan, ez nem céges sztori, de most olyan jól indult a napom ezzel ;___; <3
Képzeljétek el, mogy !múlt héten! vettem prémium szempillákat egy japán lánytól. És végig tök édi volt meg beszédes. Ma érkezett meg a szempilla szállítmány (mert többet rendeltem) és mellékelt hozzá egy nagy tábla japán tejcsokit meg egy kis levélkét hogy ha bármi kell nekem japánból, szóljak neki és levadássza!
Ez milyen édi már :T_T: <3

Ps: a csoki márkája Meiji!! XD
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: TodaySzotyi » 2013.03.02. 21:22

Én eBay-en rendeltem 3 hete evasdoll-tól egy parókát és 2 cipellőt. A parókához kaptam ajándékba egy szilikon sapit. ^///^
Egyébként rettentő aranyos volt! :D
Mivel a rendelésem bele csúszott a kínai újévbe és annak ünnepségébe kaptam tőle egy rettentő hosszú üzenetbe ahol vagy 100-szor kért elnézést, hogy csak 16-án tudja a csomagom föl adni, mert addig nincs posta.
TodaySzotyi

HozzászólásSzerző: CyDiamond » 2013.03.02. 21:53

DollZone mindig küld ajándék szemecskéket :spark
Amikor full szett Megit rendeltem, nem lepődtem meg rajta, mert a szett része, de a Raphael buksim is berakott szemekkel érkezett, ráadásul olyanokkal, amiket még anno ki is néztem az oldalról, mint olyan szem, ami "KELL!", szóval ezen nagyon meglepődtem :D
not enough dollies.
CyDiamond

Előző

Vissza: Csevegő