Mit imádsz a legjobban a hobbidban?

Általános csevegés BJD témában

Mit imádsz a legjobban a hobbidban?

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.09.23. 20:50

Ha már van olyan téma, hogy ki mit utál a legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben,
úgy gondoltam, legyen olyan is, hogy ki mit szeret benne a legjobban ^^

Nagyon kíváncsi vagyok, ki mit szeret benne legjobban, és mivel nem hagyna fel a világ minden kincséért sem! :)
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

Re: Mit imádsz a legjobban a hobbidban?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.09.27. 00:13

WoW...kiderül, hogy tulajdonképpen semmit sem szeretünk a hobbiban? :lol:

Hm...hogy mi a kedvencem benne? Meglepő lehet, de a várakozás utolsó pillanatai - szerintem sosem fogom megunni a pillanatot, amikor reggel várom a postást, megérkezik és ott áll előttem a kibontandó csomag...aztán lassan kibukkan az új jövevény :fan: Ugyanez van a gyűjtögetés végével is - hihetetlen elégedettséggel tudja eltölteni az embert, amikor ott van a pénz, baba kinézve, és már csak el kell kezdeni kattintgatni :lol:

Szintén imádom a képeket nézegetni róluk...igen fura, de annak ellenére hogy a baba itt ül mellettem, nagyon nagy elégedettséggel tudom átnyálazni a fotókat amiket róla csinálok...különösen, ha azok "művészibben" sikerültek :P

(óh, és ne felejtsük arcfestés téren a szinte már hipnotikus hatású pasztellozást...ha nem figyelnék oda akkor nagyon-nagyon vörös fejek készülnének, mire feleszmélek...és a fényes lakk...óóóh, azt olyan jó érzés rájuk kenni, főleg a szájakra :spark )
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.09.27. 09:11

Szerintem inkább csak nehéz kiválogatni a sok dolog közül, hogy mi az amit nagyon nagyon szeretünk benne XD

Én nekem a varrás, amikor látom, hogy pont jó rá és szó szerint boldog a baba az új ruha miatt.
A fényképezés, kísérletezni a fényekkel majd amikor szerkesztgetem rájönni, hogy kicsit jobb mint az előző sorozat.
A találkozókon másokat babáit fényképezgetni, mert velük ritkán találkozok, és nem tudok betelni velük ^^;
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Kala » 2010.11.24. 21:41

Hihetetlen, de sokszor arra eszmélek, hogy milyen régen velem vannak, és én.. Én a mai napig képes vagyok leülni, Rájuknézni, és elgyönyörködni, mennyire szépek. Néha el sem hiszem, hogy tényleg velem vannak, hogy az enyémek. azt hiszem ez az, amit a leginkább szeretek. minden nap adnak valami szépet nekem, ami miatt már érdemes volt felkelni.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: Freyja » 2011.04.13. 01:07

Én imádom, hogy a babáknak köszönhetően testet ölthetnek a legkedvesebb karaktereim, akik addig csak papíron és a képzeletemben létezhettek. ^///^

Mindig izgalmas, amikor végre csönget a várva várt postás és vigyorogva átnyújtja a hatalmas csomagot, én pedig gyorsan berohanok vele, hogy minél hamarabb kibonthassam. Természetesen a család is körém gyűlik (kettő és négylábúak egyaránt), hisz ők sem akarnak lemaradni az izgalmas eseményről. ^3^

Leírhatatlan érzés, amikor megkapom Shiroi első fényképeit az elkészült festésükkel, persze ennél ezerszer jobb, amikor magát a buksit kapom vissza, a helyére kerül és végre teljes valójában gyönyörködhetek benne.

Mikor ránézel a babára és kattan, minden a helyére kerül. Nincs több szem, haj, stílus keresgélés, mert tudod, hogy végre pont olyan, amilyennek lennie kell.
Freyja

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.04.13. 13:27

Bár nekem még "csak" Nu van itthon és épp várjuk Pockot, de azt kell mondanom, hogy ez alatt a pár hét alatt amióta itthon van minden percben van valami különleges. Oké, zsörtölődök, ha nem úgy áll ahogy szeretném, vagy kínlódni kell a szemével, stb. Ám amikor kész végre a büszkeség és győzelmi mámor együttesen utolér. Főleg most, hogy végre megáll a saját lábán ^///^ pedig már kezdtem lemondani róla...
Szóval összegezném, a jó és rossz pillanatokat egyaránt, mert mindig van bennük valami plusz amiért maradandóak! ;)
"Winter is coming!"
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Nathaniel,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,BC
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.04.13. 14:00

Igen, tényleg kellett már egy ilyen téma is! Good going! :lol:

Hűha... hát hol is kezdjem! :spark

Imádom, hogy amiben eddig csak rajzban, 2D-ben gyönyörködhettem az most 3 dimenziós, tapintható testet tud ölteni! :spark
Imádom, hogy realizálhatom a karaktereket és karakter féléket amiket imádok, ahogy saját karaktereket is! :spark
Imádok új karaktereket tervezgetni / kitalálni velük ( a saját 'perverzióimon' avagy keresett karakterféléken belül), keresgélni a jó hajat, ruhát, szemet, rajzolgatni a karaktert és tudni, hogy az hamarosan életben is itt fog feszíteni a maga gyönyörűségében. :spark
Imádom hogy most már velük is tervezhetek 'képeket', történeteket, történéseket zenére, és olyan lesz mint a legszebb rajz ( ha ügyes vagy XD ) :spark
Imádom, hogy miután kaptak arcot, hajat és ruhát, ha tényleg figyelünk rá abszolút erős és megragadó személyiségük, tekintetük lesz! :fan:
Imádom ( és utálom! XD ) amikor kijön egy arc aki teljes szerelem, és abszolút felpörget akár napokra is ( mégha néha azért is mert nem tudom, hogy hogyan szerezzem be időben) lol
Imádom amikor végre valahára egyszer csak összeállnak, és teljes, eltervezett gyönyörű valójukban láthatom őket! :spark
Imádom nézni őket - szintén néha csak ülök és nem tudok betelni velük, és szintén azon gondolkodom hogy nem hiszem el hogy itt van, az enyém és ilyen szép. :fan:
Imádom a tényt hogy egy festés és haj, miket tud művelni! :fan:
És imádom a jelenlétüket. ^///^

Valószínüleg van még... de most hirtelen csak ennyi jutott az eszembe! X"D <3
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.04.13. 22:07

Nehéz felsorolni, annyi minden van és tuti hagyok ki.

Előszöris a megérkezés pillanatát. Amikor ott a nagy, vagy kevésbé nagy doboz benne a régóta kiszemelt, tökéletes babával és csak arra vár, hogy kinyisd. :spark

Aztán azt, hogy saját bejáratú bishounenek és bishoujo(k) vesznek körül a szobámban. :spark

Azt, hogy egy csomó új és érdekes embert ismerek meg. Jó elhallgatni, hogy mások mit terveznek, ki lesz a következő karakter aki hazajön és elmondani a sajátunkat. ^///^

Hirtelen ennyi, de tuti van még. ^^;
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Handy » 2011.04.13. 23:52

Minden nap bámulni a kis arcát és elcsodálkozni magamban, hogy "Istenem, de gyönyörű...". Aztán felállítani az asztalon, és nézegetni tovább.
Vagy kivinni a szabadba fotózkodni, és egy beállított pózban hátrébb lépni, leengedni a fényképezőt, és újra meg újra gyönyörködni benne. Ezt sose fogom megunni. :)
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.05.17. 08:22

Néha az élet furcsa, meglepő,és hihetetlen dolgokat hoz. :blush2:
Tegnap feltettem fészre néhány képet Norirol, az új festéséről,a cuki kis füleivel... nem is ez a lényeg. Beteggeltem rá a Lutsot, mert a ruha az volt. Néhány perc múlva rámírt Hisomu: http://hisomu.deviantart.com/
A Chilei csajszi,aki eladta nekem Norit, és így awwwww. Azt hittem meghalok. Annyira aranyos volt. Írta, hogy mennyire örül, hogy új családra lelt, és hogy ő nem volt megfelelő tulaj. ÉS milyen jó látni Őt. Mondta, hogy mennyit változott, és hogy azt hitte, az az utolsó alkalom, hogy látja, mikor becsomagolta, erre... kicsi a világ.
Nagyon kedves volt és érdeklődő. Megkért, hogy mutassak róla képet, milyen lett.

Awwww ilyenkor olyan jó babatulajnak lenni.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

Következő

Vissza: Csevegő