Bababútorok

Általános csevegés BJD témában

Re: Bababútorok

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2009.06.25. 15:54

Anyummal bementünk egy hobbyboltba, és ezt találtuk:
(a telefonommal fotóztam, a képekért elnézést kérek :oops: )

Kép

Kép

Nyers fából van, lefestheted, pácolhatod, lakkozhatod, vagy (a kedvencem) szalvétatechnikával is megcsinálhatod. :D
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.06.25. 16:45

Basszus nekem kell ilyen!! Nagyon tutik, de melyik ez a hobby bolt???
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2009.06.25. 17:30

A nagyobb hobbyboltban biztos van, de elvileg a kissebbekben is lehet kapni.
pl.: Pesten a Ráday mellett.
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Freyja » 2009.06.25. 23:01

Köszi a képekért, ha lesz időm muszáj elcammognom szerezni egy ilyen helyes kis szekrényt. :D
Freyja

HozzászólásSzerző: Miyoko » 2009.09.19. 11:35

Még hónapokra vagyok tőle, hogy Damien megérkezzen, de már most van neki helye xD Bár egyenlőre csak ki van nevezve, mert könyvek vannak rajta xD De majd nemsokára ki lesz pakolva, le lesz tapétázva, és mindenek előtt szeretnék bele egy ágyat, egy szekrényt meg egy tükröt... Olyan sarokba való ágyat akarok szerezni, aminek van támlája is... aztán ha nem találok (valószínűleg) majd nekiülünk barkácsolni. x)
Itt nálunk is az egyik hobbiboltban, mnintha láttam volna ilyen kisebb szekrénykéket. *_*
"Csak a lehetetlen képes a lehetetlenre."
Itthon: Damien |Luts KDF Bory|, Momo |Dika Masu - buksi|
Majd egyszer: Oberon |Luts SDF Abadon| Tooru |Musedoll Re-che|,
Miyoko

HozzászólásSzerző: Nishi » 2009.09.19. 12:02

Még nekem is végtelen messze van egyetlen imádottam érkezése, de már én is gondolkoztam a helyén, és a bútorokon. Elvileg nemsokára kapok új szekrényt, ami vitrines lesz, és akkor az egész vitrint neki szánom majd, és oda már biztos férni fognak bútorok. Dollmore-ról néztem szép bútorokat, de tervezem, hogy én is készítek párat^^
Ji-woon (DIM) ° Élisande (DollAdore)° Virlomi (Flower Junior) ° Ender (Souldoll) ° Peregrine (Unoa)
Nishi

HozzászólásSzerző: Reisuto » 2009.09.20. 23:21

Reisuto. Láncfűrész. Kalapács. Szögek. Forgács. Vér. Kudarc. :D

A barkácsügyességemről annyit, hogy próbáltam egy Eric Draven-es képet felrkani a falamra. Nem volt itthon seni. Fogtam az ütvefurót (!) és badadaddadadaaammm! lyukbacsavar+ Potty kiesik a csavar,a vakolat belepi az öltözködőasztalkámat.
MSN. Fiúsimerősök. Hogyan verjünk csavart a falba, mert a szöget nem találom? A csavarhoz kell tipli. Mipli? Tipli.
Odamegy. Bővíti a lyukat. Belerakja a tiplit kézzel. Tipli kiesik. Vakolat az öltözködőasztalra.
Sértett visszavonulás.

De egyszerűen Lavande-hoz én mindig képzelek kis kárpitos széket, ahová leülhet, és a kuckóját is nagyon lelkesen rendeztem már be :D Saját házban biztos, hogy komplett polcrendszert kap. Én valahogy nem tudom az ágyikóban tartani vagy az asztalomon, hogy ne legyen királyi helye, egy trón, ahová félreillent koronával, almával a kezében leheveredhet; egy rekámié, ahol olvashat... csináltam neki a dobozkönyvespolcot, de kéne rendes is.

A kulcsszekrények mérete ideális a ruháinak, "babavállfát" lehet kapni vagy drótból hajlítani, bár én még azt is elrontanám...

Ágyat biztosan rendezek be neki, rendes kis huzatokkal (szezonálisan/hangulatfüggően változó.) Szépen-lassan.

A leginkább teáskészletet szeretnék neki, és sakktáblát, mert figurák már vannak. ^^
Reisuto

HozzászólásSzerző: Sugjokuchi » 2009.12.12. 19:42

Igazából én anno (tavaly ilyenkor) a porcelánbabáimnak kezdtem el mindent összegyűjteni. Van egy gyönyörű kis tükör (dédnagymamámé volt asszem...) egy kis viktoriánusnak is beillő dobozka, egy hobbybolban vett (festésre váró) szekrényke (jelentem BJDnek kicsi :'( ) csipketerítők szőnyeg gyanánt és még sok kicsi ,fölösleges de szép doboz. November közepén megjött egy rakat Kuroshitsuji figura (dupla Ciellel. Lány ás pasi változat) A fontosabb dolgokat Mei érkezésekkor elkobzom, a többi majd megmarad nekik... >.<

Gyűjtésben: Luts KDF Aru ~ Lilianne Felicia Mimir
No way to Heaven
Sugjokuchi

Előző

Vissza: Csevegő