Hol tölti a napját?

Általános csevegés BJD témában

Re: Hol tölti a napját?

HozzászólásSzerző: Shinku » 2010.12.09. 17:31

Nagyon stílusos ez a szoba Flittering! :D

A fiúk a szobájukban (alias szekrényben) töltik a napot + mikor hazaérek akkor utána kint vannak. ^^
Kép
Alvin viktoriánus, Olin meg modern szobát akart, így lett egy kevert, japán beütésű szobájuk. x3
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Michiyo » 2011.01.06. 20:00

Nálunk ez nagyon érdekesen alakult. Berendeztem Akinak egy nagyon kis helyes szobát, ahol kényelmesen elfért, Lucius ki is próbálta előtte, de egyetlen egy éjszakát töltött ott, azóta a dobozában alszik az ágyam mellett. Egy ideig ráadásul mamáméknál lakott az öcséim miatt, ha nem voltam itthon, aztán hamar kiderült, hogy mind a két fiú megfér Aki mellett, így napközbenre is hazaköltözhetett. Akkor bérelte ki magának ezt a kis szekrényrészt (amit nem mellesleg a mangáimnak és a DVD-imnek készítettem elő, szegények Aki miatt még a nagyobbik öcsémmel laknak ^^; ), majd ide költözött a két körösfői vándorom Zsuzsanna kisasszony és Zsigmond úrfi, valamint Yamato - san is, így ha nem tartózkodom itthon egymást szórakoztatják a kölkök. ^///^
Szóval mondhatom, hogy nálunk abszolút Aki döntött a maga helyéről, és nem igazán érdekelte az általam kitalált opció.

Kép
Kép
Itthon: Akira (CH LJ Mars), Hikari (Dikadoll Maria), Chenz (DollLeaves Sleeping Jax), Kousuke (Resinsoul Song)
Deviantart
Egy perc
Michiyo

HozzászólásSzerző: Flittering » 2011.01.06. 20:42

tartozom egy vallomással ^///^ Kai még soha sem volt a szobájában ^^; mindig mellettem ül a kanapéján :P ;) Nem is kíváncsi a szobájára a fiú. :D
Flittering

HozzászólásSzerző: Koffeey » 2011.03.13. 20:02

Naahhh... hát már úgy-ahogy otthonos kinézete van a fiúk "lakásának" is, bár a fal még elég csupasz, nem ártana talán tapéta, vagy legalább 1-2 kép, poszter, de... legalább van hova ülni :lol:

Kép

Természetesen kell a férfias kupi ott jobb szélen, ami kompenzálja az angyalkát és a sálas macit :gah: (Igazából csak kinőtték a ruhás-dobozt, ezek már nem fértek bele ^^') A macika Sakkuné, az angyalka meg mamám ajándéka volt nekik ^3^
Tervezek egy ágyat, mert így aludni mindketten a kanapén szoktak, és Tox ülve kénytelen ezt tenni... Sakkun az ölébe teszi a fejét és úgy alszanak ^^; Viszont ha lesz ágy, akkor az egészet át kell majd rendezni... vagy nagyobb helyre kell költözni :lol:
KépKépKép
Itthon: Sakkun (BBB Sprite) & Damu (DollGru #6 × DF) & Reita (DF Lance × Impl)
Koffeey

Előző

Vissza: Csevegő