Balesetek mindenkivel előfordulnak...

Általános csevegés BJD témában

Balesetek mindenkivel előfordulnak...

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.12.23. 23:01

Nos igazából arra gondoltam, hogy mivel mindannyian emberekből vagyunk és velünk is történnek balesetek.. Itt leírhatnánk ki milyen veszélyes helyzetbe hozta a babóját... (ha van hasonló topic akkor ezer bocsánat, én nem találtam ^^; akkor majd valaki szóljon :3 )
Akkor elkezdem én... Pont ma eléggé ideges lettem a bratyeszra mert ráült.... Még szerencséjére - és a bátyám életének is szerencséje volt - h nem esett baja... A lábára ült, mert odafigyelés nélkül az ágyamra "huppant"... Azt hittem kettéhasítom de ő is a frászt kapta... >.<* >.<* >.<* Ha valami történt volna vele akkor @&>#<&@.... mert szegény nem elég nagy :XX:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zakuro 2010.12.23. 23:18-kor.
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

Re: Balesetek mindenkivel előfordulnak...

HozzászólásSzerző: Kirasan » 2010.12.23. 23:16

Én Vergilnél szereztem egy őszhajszálat :O . Mikor levettem a buksiját az ágyon pihe puha párnák között........ kiesett a kezemből és nemtudom hogyan, elgurult és a parkettára esett . Én meg majdnem szívrohamot kaptam. De hála az égnek semmi baja. Yumira én is ráültem...... kétszer :gah: hogy hogyan azt már nem tudom :lol: :D
itthon: Vergil (Pluto doll) April (MDR Merry)
Yumi (AptilStory Clover)Amber (AprilStory Ishlliya)
Kirasan

HozzászólásSzerző: Handy » 2010.12.23. 23:36

Huh, amikor Dorien hazajött ugye dobozbontás után ismerkedtünk, és próbáltam fotózgatni. Na miközben a szőnyegemen állt, egy percben szinte állandóan hátraesett, és egyszer se kaptam el, mivel ugye pont fotóztam volna.. És mindig úgy esett, hogy leesett az arctáblája, én meg másodpercenként kaptam szívrohamot. :gah: A végére már azt hallucináltam fotózás közben, hogy dől szegénykém, amikor kivételesen meg se moccant. ^^; De azóta edzem a reflexeimet. :P
"A boldogság egyetlen akadálya a valóság."
Itthon *-* :Dorien (DIM - Ace) , Mayu (DIM - Jullis), Mimi (Luts HDF Lolly), Narcissa (Luts KDF Lolly)
Kép
Handy

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2010.12.23. 23:55

LOL
Jó téma
Én folyton a frászt hozom a srácaimra.

Kezdve Boboval aki az ablakpárkányról esett le a szarvára. azt hittem letört neki, de csak a festék pattogott le róla.

Mikor Terra megérkezett olyan brutális festése volt hogy képtelen voltam leszedni..... ezért a hülyegyerek mit csinál..?
beáztattam alkoholba, esküszöm, csak 3 percre, de mikor kiszedtem felpuhult az arca... De valamilyen isteni csoda folytán visszakeményedett....

David.... Ő kemény padlón úgy pofára esett Krisel, hogy biztos voltam benne hogy eltört az orra.......

Valentine megúszta. Ő sáros földbe fejelt bele pofával XD

Amy-t rendezgettem egyszer egy pózba, hatalmas reccsenés, viszlát térdízület.... ;____;

Ó és mikor közös fotótúrán voltunk és bepózoltattuk a srácokat egy szoborhoz ami fémből volt.
odament egy kiskölök, megrugdosta a fémszobrot Terra és Kris úgy dőltek mint a domino... akkor ha nincs ott az anyja a gyereknek, szerintem felpofoztam volna...
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Roxy Doll Master » 2010.12.23. 23:58

Caim megérkezett és éppen a haját rendezgettem, amikor a párom hirtelen lendülettel emelte fel a lábát és fejbe rúgta szegényt :lol: Ijedtségen kívül nem történt semmi :D
~Caim, Reon~
Roxy Doll Master

HozzászólásSzerző: zakuro » 2010.12.24. 11:09

Hát úgy látom tényleg előfordulnak balesetek ^^; De Niu az az ablakpárkányos eléggé o.o durva... nemtudom hol az ablakod meg milyen magasan de @_@ kirázott a hideg >o <
*Web* *Da* *Youtube*
+Angelus+Kanena+Panama

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2010.12.24. 11:21

Fú nálunk csak Anja az akivel történnek balesetek, számtalanszor előre esett már amikor kinn fotóztam és fújt a szél, de a legaranyosabb az volt, amikor a hóban fotóztam, megfordultam egy percre és mire visszanéztem arccal a hóban feküdt ^^; Hál égnek amúgy sosem tört semmink, mindig valami isteni csoda folytán épségben megúsztuk a dolgokat.
Hellának a bal keze volt már hogy, leesett és szó szerint pattant 3at a parkettán mire megállt o.o hát ott én is szívbajt kaptam hirtelen de akkor se volt semmi baja. :)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2010.12.24. 16:31

Óh igen, a mágneses kezek öröme.

Chris alig került ki a dobozból, és éppen ismerkedtem volna vele, amikor az egyik kézfejét izomból kilőtte és természetesen a parkettán landolt. Különösen frászt kaptam, mert Chris ugyebár ajándéknak volt szánva a nagyiéktól, és törött kezű babát nem lehetett volna odaadni nekik, hogy aztán ajándékba adhassák...(pláne, hogy nem tudták, hogy én szerveztem a megrendelést ^^; )

Hmm...aztán JD dobott egyszer hátast betonon...épp fotóztam, és direkt mondtam neki, hogy ha eldől, én megölöm. Erre naná hogy pont akkor dőlt el, amikor távolabbról fotóztam és hiába vetődtem.... :XX: Szerencsére semmi baja nem lett :D

Peytonnak a parkettát sikerült lefejelnie egy csapatos fotózás idején. Kicsit félrenéztem, erre puff, csattant a kis kobakja. És végül egyszer Ezra ellen is követtem el merényletet:

A kis kanapénk háta szép sötétzöld, ezért jó fotóháttér. Ezra épp előtte állt, kicsit nekitámaszkodva, mikor anyuék hazajöttek, és mentem üdvözölni őket. Ezrát otthagytam, mert stabilan állt, és egyébként is támaszkodott. A gond csak akkor támadt, mikor teljesen megfeledkezvén a kanapénak támaszkodó babáról nagy lendülettel leültem - így kicsit gondolom megmoccant hátul is a támla és én már csak a puffanást hallottam ahogy Ezra orra vágódott...persze ott volt előtte a szőnyeg óvintézkedésül, úgyhogy neki sem lett baja, de utána egy napig villámokat szórt rám a szeme o.o
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: libachan » 2010.12.24. 16:55

Balesetek mindenkivel előfordulnak...Avagy hogyan hozzák ránk a frászt a kis drágák :lol:

Balesetek...hmmmm...
Gabriel szeret hanyatt-hasra-oldalra vágódni másodpercek alatt :urjoke Az egyik az akkor történt, amikor fotósorozatot csináltam vele. Gondolt egyet, és amikor a fényképezőgépet a szemem elé emeltem, Gabit már nem láttam ott, ahol kellett volna :urjoke Aznap elis törtük az ujjunkat. Oh, és amikor a fülét törte le. Akkor meg lezúgott a kávézóasztalról. Buktunk előre hóban, hátra füvön. Nem tudom, de szerintem Gabi engem a sírba szeretne vinni. *a dollmore féle térdjointról ne is beszéljünk - az meg maga a rémálom*

Chesaya Gabival ellentétben egy tündéri kisangyal :lol: Annyira jókisfiú, hogy egyszer sem dőlt el, csak ágyon, és oly stabilan áll~ <3!
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: Flittering » 2010.12.24. 19:09

Én próbáltam vissza ragasztani Kai letört fül darabját erre a ragasztó végigfojt a fél arcán, de szerencsére gyors voltam és semmi sem látszik, de egy percre leallt a szívem o.o @_@ :XX:
Flittering

Következő

Vissza: Csevegő