Mit utálsz a babádban?

Általános csevegés BJD témában

Mit utálsz a babádban?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.01.31. 21:29

Szó volt már róla, de úgy tűnik senki nem meri megnyitni a témát...nos, időnként nem csak a festés tudja frusztrálni az embert :lol:

*Előre leszögezem, hogy ez egy mókásnak és szeretetteljesnek szánt téma, úgyhogy akit negatívan érint a felvetés, az inkább ne olvasson tovább ^^; *

Mint tudjuk senki sem tökéletes...és határozott véleményem, hogy ez a babákra is értvényes. Igaz, imádjuk őket és gyönyörűnek találjuk őket minden kis (vagy nem is olyan kicsi) hibájukkal együtt - és talán ez is teszi őket annyira szívünkhöz közelivé. Hiszen a tökéletes időnként egész unalmas tud lenni...(tisztelet a kivéltelnek)

Szóval elő a sötét kis titkokkal! Melyik babádban mi az amitől a falra mászol? Amit, ha hirtelen megszűnne cseppet sem hiányolnál belőle (vagy mégis)? Mi az, amit sosem értesz meg, hogy miért épp olyannak talált ki a szobrásza? És nem általánosságban, hanem egy adott babádnak, egy adott tulajdonsága XD

FONTOS!

Légyszi csak olyanok nyilatkozzanak, akiknek már legalább 1-2 hónapja otthon van az adott babája, mert egy újdonsült BJD mindig kicsit más, fura és hozzá kell szokni. Szerintem ennyi idő legalább kell hogy az ember egy kicsit megismerje és kitapasztalja a babáját.
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Mit utálsz a babádban?

HozzászólásSzerző: Aearunim » 2011.01.31. 22:03

Woah, már alig vártam egy ilyen témát. :D Végre lehet őrjöngeni valahol. :lol:

Én Shani térdeit "imádom". :urjoke Bájos ahogy x lábbal áll (már amikor meg tud állni...), csak épp normálisan képtelen. Elég érdekes, hogy a térízületnél nem csak előre-hátra tud mozogni, hanem jobbra-balra is. Mikor először szembesültem vele, rögtön a saját térdeimhez kaptam, annyira rosszul érintett. ^^; Eléggé vizuális alkat vagyok, és sokszor elkezd bizseregni pl. a szemem ha valaki szörnyű szemmel kapcsolatos sztorit mesél, szóval... Ahogy vizualizáltam, hogy milyen lenne ha a saját térdem is így forogna jobbra-balra a térdkalács mentén...AÚHÚHHÚ. ^^;

Hat tonna ragasztópisztolyozás valamit javít rajta, de baromi gyorsan kikopik belőle. :(

A másik dolog, amit végül is nem utálok, csak elég bosszantó az pedig az, hogy a bokaízületet eléggé szabadon hagyták, hogy szépen tudjon spiccelni a hölgy, cserébe viszont elég ingatag az állása. :( Éljen a csizma! :D

Dear Supiadoll, új lábakat követelünk! :D
Itthon: ♥Yuri♥ (Iplehouse Asa SID)
Aearunim

HozzászólásSzerző: NiuKy+ » 2011.01.31. 22:14

Ahhahahahaaaaaaaaaaaa~~~~

Chrobi térdek! Crobi csuklók! Crobi torzóízület! Soha nem fogom megérteni, hogy Crobi hogy fenébe volt képes olyan ízületeket létrehozni, amiket gyakorlatilag felesleges volt, mert semmire nem használhatóak... >.<*
Mindenegyes alkalommal, mikor Valentinet próbálom mozgásra bírni, szerintem csuklik a Crobidoll teljes legénysége valamint nőági rokonaik...

Nagyra értékelném ha Terra meg tudná tartani vállban a karját, mert az valahogy nem működik ^^""
Amin nagyon nagyon sokat röhögtem, hogy Terrának akkora micsodácskája van hogy nem tudja összecskni tőle a combjait ha ül XD nem bánnám ha mondjuk olyan kiképzése lenne a testnek hogy egyes alkatrészei ne akadályozzák a lábait a szabadabb mozgásban.. XD
De ez inkább vicces mert ha leül, naaagy kényelmes férfiterpeszbe rakja a lábait, és ha összecsukom a térdeit, hanyadt vágódik... :D

David...A Supergem régi könyöke a legfurcsább agyszülemény a világon.
Kedves Soom! Még a Crobidoll is meg tudta oldani tökéletesre azt a típusú könyöket, amit ti nem tudtatok! Ez azért elég égő... Hozzáteszem, hogy az új könyökízület még szörnyűbb XD
Kép

Amy . Terra . David . Vera . Ean . Berni . Ren . Zoi . Sigalit . Bertrand . Damian . Masato .
tervben: Fion
NiuKy+

HozzászólásSzerző: Kala » 2011.01.31. 22:39

Éniiis...

Gil: A Lati test csodái, ergo, ha újra akarod fűzni, vagy csak meg akarod húzni, hozz magaddal egy komplett hadsereget, mert am nem megy. O kampó. Undoító egy dolog, és totálisan belevájta magát a nyakba. Lábkampók. Olyan röhelyesen kicsik, hogy nem csoda, hogy ennyi ideig készül egy baba. Szerintem két nap volt az öntés, és másfél hónapig próbálták lábfejet felakasztani arra a mikromilis kampóra, úgy, hogy a madzag olyan vastag, hogy a SOOM patások is elfutkosnának, ha meglátnák.

Beni: ami a Dika testben oly szeethető, az az hogy csodásan mozog. egyetlen baj az, hogy akkor is, amikor nem akarom. Ragasztópisztoly sokat segít, de szegény Ben olyan irgalmatlanul nyeklik-nyaklik, hogy néha sírógörcs jön rám.
És az a drága Leeke, hogy hol hagyta az eszét, mikor az MSD fejecskéket tervezte??? Mégis kinek volt az a zseniális ötlete, hogy ekkora megagigantikus nyakrése legyen? ez totál abnormális. Így nem elég, hogy a test csuklik, de még a fej is bice-bóca..

Lucius: Ohh igen, mikor egy babát a komplett cég húzott meg. Gondoljatok bele, mikor egy év alatt megöli a fejében lévő s kampót és az nemes egyszerűséggel beletörik az erőbe, ami húzza. Gondolhatjátok milyen szívroham jött rám, mikor egyszer csak Lu szétesett, és a kampó kilőtt. Még jó, hogy senkinek se esett baja. És vissza tudtam szenvedni a kölyköt, mert volt másik kampóm. Hozzáteszem a szomszéd srác kellett, hogy kihúzza a gumit.
Lucius,Gilbert,Norio,Esca,Verran,Nube,Taen,Iku,Cho,Sophia
Kala

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.02.01. 19:44

Hehe, lol. Nekem nincs sok utálni való a babáimban :lol:

Gabriel: Dollmore térd egy HALÁL. Nem áll meg rendesen, el csetlik-botlik stb. ...és még van a dollmore térdkalács XD Csak erre emlékszem, amit összeszidtam amikor fotóztam vagy valami XD
Chesaya: Egybetorzó... *nem gyűlölöm, mert szép, de jó ha lenne ott egy joint ^^; * És az egyik csuklónk T________T... Chesaya bal csuklója egy nap akár többször is beakad, így azt nem mozgatom valami sokszor, néha már inkább hozzásem nyúlok, csak ne karmolja meg a benne lévő kampó. Ami ráadásnak pont akkora, hogy a lyukon befér :XX: Vennem kellene kisebbeket, de mindig kimegy a fejemből... :urjoke Chesaya comjainál sem az igazi az együtt működés. Ha leültetem hátradől, mert az egyik oldalon laposabb a "tartó" mélyedés. Így az mindig kiugrik, és *puff* hátraisdőltünk x'D
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.02.01. 20:23

JID KÖNYÖKÍZÜLET!!! Aki kitalálta, azzal kéne lilára csipkodni a seggét! Értem én, hogy natural line-ra mentek hogy minél kevésbé látszódjon az ízület, de könyörgöm, ilyen áron? A kinyújtott kar megy a legjobban, de egy szimpla 90°-os mutatványhoz már hosszas, tapasztalt manőverezés szükségeltetik. Mennyei.

Valamint ülni sem szeretünk, csak és kizárólag úgy ha hátulról kitámasztja magát a kisasszony >.> De a könyökök viszik a pálmát. Messzire.
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2011.02.01. 21:35

Fú hát igazából itt is vannak utált dolgok

Anja: Egyrészt a test szimpla ízülete, persze betudható, hogy első verzió és most már az MSD-iknek is vannak duplaizületeik, de ezt mért nem lehetett előbb kitalálni? T-T; Ez eléggé korlátozza a mozgásban, főleg a könyöknél frusztrál a dolog, a többivel még együtt lehet élni elég jól. Az arcban is vannak problémáim, konkrétan a tűhegyes orra, viszont az meg olyan, hogy ha nem olyan lenne már nem Ő lenne ^^; Amennyire irritál annyira hiányozna is.

Azure: A MNF testre igazán nem lehet semmi panasz csak gondoltam itt megemlíteném, hogy a mágneses kéz szép és jó meg könnyű, de horrorfilmet lehetne forgatni a babával XD Többeket kirázta már a hideg amikor hirtelen lejött Azu kézfeje :'D

Nikolai: Bár még csak a 2. hónapunkban járunk, már felfedeztem egykét "hibát". Torzoizület. Gyönyörű, amíg nincs kimozgatva a helyéről, utána csuklik és egyenesen előre nem áll meg csak oldalra csúsztatva (ezt még megpróbálom megoldani egy újrafűzéssel) és ennek kövezkeztében egy hatalmas kráter van az ellentétes oldalon. Ezzel ki lettem volna békülve, ha van a csípőjénél egy izület, de nincs, szóval áll mint a cövek, ül mint a cövek és gyönyörűen megtartja itthon a pózokat (közönség előtt nehezebben), de vannak szépséghibái ennek a pózolhatóságnak.
A másik ami még bántja a szemem az a könyöke...ők viszont nem mentek rá a legtermészetesebb kinézetnek, és bár emlékeztet könyökre, szerintem abnormálisan vékonyra sikerült az a része :S De mindezek ellenére imádom a testet amit adtak neki X3
Az, hogy ruhát képtelenség rá találni külön probléma, hiszen egy teljesen új méret, viszont SD cipőt hord XD Ezt igazából számomra nem frusztráló hanem cuki, ahogy nagy lába van XD

de mindezek ellenére egyikőjüket se cserélném el senki másra, a világ minden kincséért se :)
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Mirtusz » 2011.02.02. 22:47

moniee írta:JID KÖNYÖKÍZÜLET!!! Aki kitalálta, azzal kéne lilára csipkodni a seggét! Értem én, hogy natural line-ra mentek hogy minél kevésbé látszódjon az ízület, de könyörgöm, ilyen áron? A kinyújtott kar megy a legjobban, de egy szimpla 90°-os mutatványhoz már hosszas, tapasztalt manőverezés szükségeltetik. Mennyei.

Valamint ülni sem szeretünk, csak és kizárólag úgy ha hátulról kitámasztja magát a kisasszony >.> De a könyökök viszik a pálmát. Messzire.

Igaz. :gah: Velünk is megtörténik és én is utálom.
Kép
Don't forget who's always our guide
It is the child in us.
Mirtusz

HozzászólásSzerző: Floo » 2011.02.12. 13:20

én csak Luts babákról tudok nyilatkozni még.

szóval.. nekem herótom van a Luts-féle bokákból. komolyan. annyira kis formásak a testek, és elrontják a lábival >.> lehet csak én vagyok ekkora tökfej egyébként, de egy kid delf-et tökéletesen képtelen vagyok olyan feszesre húzni, amire már rá tudnék bólintani. a delf bokától pedig rettegek, hogy mikor fog eltörni, mert nekik csak pici pöcök van a bokájukban :XX:

a másik amitől néha meg tudnék őrülni, az a delf könyök @_@ mikor mindenfelé forog, csak úgy nem marad, ahogy én akarom :urjoke egyébként gyönyörű a test, csak én frászt kapok a természetellenes pózoktól, pedig ez a könyök mindenre képes, csak természetességre nem... >.>
Floo

HozzászólásSzerző: Aremolana » 2011.02.12. 14:09

Tetszik ez a téma, nekem is vannak apró dolgok amiktől néha a hajam tépem :D

Jake: A felső teste sokkal nehezebb mint a lábai, és emiatt folyton előre dől... Nem egyszer fejelt már meg, mondjuk most már reflexből elhajolok amikor fejelni próbál... A torzó ízületnek is megvannak a maga "bájai"... Vannak benne ilyen kis mélyedések, amik hasznosnak néznek ki, de kb semmit nem csinálnak, mert ha előre döntöm ,egyből kattog is vissza alaphelyzetbe, szóval párszor meg kell játszani ezt a kattogtatást még úgy marad :D A másik amit még vicces Jake-ben a fura fej formája. Oldalról nagyon érdekesen tud kinézni az álla, de már megszoktam XD

Zora: Luts combízület rlz.... Jól megvan húzva a lányka ,de még így is forognak össze vissza a lábai. A combjából kihagyhatták volna azt az ízületet, igaz így tud cukin ülni, de az állásnál mindig szenvedni kell hogy jó helyzetbe álljanak a lábai.

Naoki: Igaz még csak most jött de az biztos a csukló ízületével soha nem leszek kibékülve....
Itthon: Jake, Eszter, Valancy, Sungmin,Valentine, Hien, Scarlet
Aremolana

Következő

Vissza: Csevegő