Öregedni, vagy nem öregedni?

Általános csevegés BJD témában

Re: Öregedni, vagy nem öregedni?

HozzászólásSzerző: Kei_chan » 2012.01.24. 16:42

Ha nem öregszik a babád...

Miért választottad ezt?
Így sokkal könnyebb meg Hyen drágám Succubus :urjoke így testileg nem változik, és szereti kevesebbnek mondani magát mint amennyi igazából :D

Nem érzed úgy néha, hogy a karakter az előre eldöntött életkoránál már érettebb lett?
De... :T_T: De nála nem lehet kiszámítani a dolgokat X__X

Nincs sosem késztetésed, hogy időnként idősebbre változtasd a korát? Akár "ugrásban" is, nem évente...
Ha lenne megölne.. :XX: inkább tartom magam az ő álláspontjához :D

Hogyan találtad ki az állandó életkorát? A karaktere, a baba külseje, vagy valami más (netán a saját életkorod) sugallta? Vagy több együtt?
Ez egy jó kérdés xD de nagyon bonyi, :XX: Hyen 1223-ban született de tekintve hogy később succubus lett, így megmaradt az akkori alakja és kinézete, egyedül a haja nő ^///^

Attól még hogy nem öregszik a babád megünnepled a születésnapját? Mit ünnepelsz olyankor? Mindig ugyanazt az életkort? Vagy inkább a nálad tartozkodás újabb évfordulójaként tekintesz rá?
hai-hai ugyan úgy megünnepeljük csak nincs annyi gyertya :T_T: pl idén lesz 788 éves x3 de szigorúan 18-nak mondja magát :3

Gyerek karakternél elgondolkodtál már róla, hogy milyen lenne felnőttként? Nincs kísértés hogy keress egy felnőtt verziót is a kisgyerek mellé? (vagy fordítva, gyerek verziót a felnőtt mellé?)
inkább fordítva :D papíron rajzilag és töténet formályában már rengetegszer rajzoltam/írtam róla ><

Esedezem sajnálom de drágámnak még nincs karakterlapja Q___Q DE LESZ! DENEMMA :cool: :cool: :cool:
Come to the darkness we have cookies :3
Család: Hyen [LUTS Mia]♥ Magnus[SOOM FC Amber/Sard]Arthur [Soom Mylo/Shale]Naga [SOOM Ace/North] Asuya [Dollshe Saint]
Kei_chan

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.10.09. 21:10

Konkrétan nem a kérdésekre fogok válaszolni, mert nálam egy speciális eset áll fenn.

Azaz, mivel én nem vagyok vérbeli bjd-os, és nagy valószínűséggel nem is leszek az, csak egy csajszi, akinek van bjd-ja. Félreértés ne essék, semmi bajom a hobbyt kedvelőkkel, csupán annyi a dolog, hogy én nem találok ki karaktert és nem fogok vele túl sokat foglalkozni. Teljesen más témák érdekelnek, de persze tetszenek a bjd-ok is, viszont én nem kötődök ehhez annyira, mint akiknek ez igazi hobby.

Igazából a babám így nem is saját karakter lesz, hanem barátnőm regényének egyik démon szereplője, aki nagy kedvencem az írásából. Szóval adott az életkora. :) - fejből nem tudom, de mivel démon elég idős XD -
Marad is annyi éves, mint az írásban, ami talán egy év történését fogja át.
Tifa

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.10.10. 19:54

Tifa, az elején nálam is teljesen így indult a hobbi: én nem fogom mélyen beleásni magam, csak lesz egy babám a többi fontosabb hobbim mellett. Aztán mára ez lett a főhobbim, sőt inkább már életvitel. :D xD
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Tifa » 2012.10.10. 23:31

Shinku! Igen, tudom, hogy sokan így jártak már. XD
De tényleg abszolút más beállítottságú vagyok. Pl teljesen biztos vagyok abban, hogy inkább gyűjtök japán vagy kínai útra. :) Nekem az álmaim ott vannak, messze keleten. :)
Tifa

Előző

Vissza: Csevegő