furcsa színű babák

Általános csevegés BJD témában

furcsa színű babák

HozzászólásSzerző: Arisa » 2011.02.06. 18:44

mivel nem láttam még ilyet a fórumon ezért bátorkodtam ezt megnyitni.
Tuddjátok vannak ezek a "nem hétköznapi" színek, és itt most nem a fehérre a szürkére és a sötétebb bőrszínre gondolok, hanem mint pl a kék a lila és a zöld o.o ti hogy viszonyultok hozzájuk?

Engem nem is tudom nagyon taszít :S:S nem vagyok rasszista meg semmi ilyesmi de egyszerűen nem bírom hogy egy babának zöld a bőrszíne (támadnak a marslakók!!)
Gyűjtögetünk rá: Kurokawa Kaoru (Luts Kid Delf Ani Boy)

Inuyama-san tartalma: $ 50 (oh jeh >____>)

majd ha leérettségiztem és lesz pénzem: Hideaki Ren (Immortality of Soul M)
Arisa

Re: furcsa színű babák

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.02.06. 19:02

Hehe, nálam a szürke is a furcsa színkategóriába tartozik, mert nem nagyon láttam még szürke valódi embert. De valamiért azt a színt sokkal többen tartják "menőnek" mint az egyéb fantasy színeket.... @_@

Azt vettem észre, hogy bizonyos színekhez idő kell mire megszokja az ember. A barnában például sokáig nem láttam mi olyan jó, de aztán egy idő után teljesen beleszerettem és most már oda meg vissza vagyok érte^^

Az extrémebb színek közül nekem sok múlik az alapszínen és még több az arcfestésen! Sokan szerintem nem mernek olyan bátran festeni fantasy bőrszínre, és így laposabb lesz az eredmény - nem annyira lenyűgöző, mint lehetne. Pedig egy jó festéssel igazán lenyűgözőek tudnak lenni! Például Souldoll gyönyörű mélykék lánya....egyszerűen öröm volt ránézni^^ Vagy Soom Vesuvia a maga lilás színével...sintén nagyon impozáns látvány.

Azt vettem észre magamon, hogy a hűvös színeket jobban kedvelem. A kék és a lila abszolút bejön, a zöldet jól kikészítve érdekesnek találom (láttam egy zöldre festet DS Huskyt gyíkembernek megcsinálva - esssszméletlen! :spark ) A fantasy pinket nehezen tudom megérteni, mert túl közel van az ember-színhez, de mégsem az...valahogy számomra furán mutatnak rajta a színek. A piros még kevésbé áll hozzám közel...bár egy kis ördög-karakterhez biztos nagyon illene. Hmm, mi van még...ahh, a sárga! Nagyon keveset láttam eddig és valamiért nem jöttek be...biztos az extrémen sárgult babákhoz való asszociáció miatt...de mondjuk kíváncsi lennék egy arany karakterre! :D

A feketét sokan menőnek tartják, de én nem kedvelem különösebben. Nehéz rá szépen festeni és a hófehér részletek sokszor annyira elütnek...

És az ilyen kísérleti limitált színeket is szeretem nézegetni, amiket a kisebb babakészítők mutatnak néha...csillogós kék, sötétben világítós szín stb. Nem hiszem hogy nkem valaha lenne fura színű babám, de sok van, amit szívesen nézegetek ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: furcsa színű babák

HozzászólásSzerző: Amy^^ » 2011.02.06. 20:15

Én nekem mindig is a fehér , világos bőrszínű babák tetszettek . Még most se nagyon tetszenek a sötétebb bőrszínű babák Barna se tetszik nem azért mert rasszista vagyok , de én inkább a viktoriánus ruhákhoz kötődök és ezek nem igazán tetszenek sötét bőrű babákon .

A szürke szín igazán közel áll hozzám , de babában úgy szintén nem tetszik . Nem természetes és igazából el se tudom képzelni .

Színesek , például : kék , lila . Nekem annyira nem tetszenek érdekesek és jól néznek ki , fantasyt is szeretem de egy babán ez úgyszintén nem tetszik ....

Fekete , fekete nem tetszik , az viszont már ijesztő és igaza van Smaugnak tényleg nem látszik jól rajta a smink ...
Tervben:Amy,Canterberry,Yuki
Amy^^

Vissza: Csevegő