Nekem-bizony-sose-lesz-tinym-ööö-várjatok-demégis klub!

Általános csevegés BJD témában

Nekem-bizony-sose-lesz-tinym-ööö-várjatok-demégis klub!

HozzászólásSzerző: moniee » 2011.03.17. 17:10

Noshát, a tinyk. Nullától harmincöt centiig terjedő magasságú kis padlócirkálók. Van aki imádja őket, van akit hidegen hagynak, és van akit teljesen összezavarnak.
Már jópár fórumtársunkról tudjuk, hogy mi volt az álláspontja régen, és hogy mára hány száz ilyen kis mütyür lóg alá a függönyökről, csillárról, macskafarkáról.
Ha te is áldozatul estél ennek az édes pálfordulásnak, ez a te helyed :D

-Mit gondoltál régen a tinykról, miért nem érdekeltek különösebben? Esetleg határozott elutasítás volt? Miért?
(Túl kicsi, túl gyerekes stb?)
-Miért, és minek a hatására változott meg ez az elképzelés?
(Kompakt zsebibaba-méret, egy arc ami nagyon megfogott stb?)

És most zsepirágó hörcsögöket elő*, cseppfolyósból szilárddá tévő csodaszert a klaviatúra mellé (nem árt ha folyadékbiztos) zsepiket és vércukorszintmérő berendezést előkészíteni - valljatok színt ha gondoljátok :D

(*hamsterus nagyonédusz
Kép
Egy hörcsögfajta, ami a kimondhatatlan cukiságtúltengést zsepit rágós, könnyezős mivoltában definiálja. Élethű ábrázolása a Homo Dollholicus gyakorta látható ábrázatának. Jellemzők a magas[vinnyogó, sikító, nyünnyögő stb] hang, értelmetlen szavak sorozatos motyogása [vinnyogása, sikítása, nyünnyögése stb] indokolatlan mennyiségű könny, fel-le ugrálás, indokolatlanul hosszadalmas monitor-ölelgetés stb)

(lesz mozgó gif is most evan csak)
Kép
f l i c k r|||m o n i e e . n e t
Itthon: Tatiana (Iplehouse Tatiana), Evolet (moniee Evolet)
Eszter Johanna Blanche Prudence(Napi Epona)
moniee

Re: Nekem-bizony-sose-lesz-tinym-ööö-várjatok-demégis klub!

HozzászólásSzerző: renibetti » 2011.03.17. 17:35

Tiny ellenességem főbb okai:
-túúúúl vércukorszint növelők
-elképzelésem sincs milyen karakter passzolhatna hozzá
-nem kell gyerek, elég vagyok én magam :D
-mihez kezdjek vele?
-ha lesz is babóm max 1 és ő is naaaagy
-neeeeem, kizárt nekem NEM lesz...

Aztán jött Flittering és a kis Lili :P :love: :fan: :spark *egy húzóra kiissza az anti cseppfolyósítót*

Változás:
-Ittenem de kis édes
-kell-kell-kell
-máris szottyongatná
-Nuada is akarja (álmodtam párszor kettőjükkel és :spark ^3^ )

Szóval így lett az, hogy szegény Nuala hátrébb csúszott a sorban és beelőzte Hani, aki bár húsvétra tuti nem ér haza T_T de a nyáron már remélhetőleg a Balcsi parton homokozhat Nuada felügyelete alatt...
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: libachan » 2011.03.17. 19:28

-Mit gondoltál régen a tinykról, miért nem érdekeltek különösebben? Esetleg határozott elutasítás volt? Miért?

*Amikor tinykat láttam DoA-n vagy bárhol máshol, egyszerűen nem gyújtották be a szikrát. Akárhogy néztem....kicsi, alig tud mozogni, csak polcdísznek jó.
*Shiroi BambiCrony babái sem izgattak nagyon. Helyesek voltak, cukik...De csak pofozni voltak jók a kis nyom*k......

-Miért, és minek a hatására változott meg ez az elképzelés?

*SOOM Alk. Erre ennyit tudok mondani. Azóta megszállottan vadászok Alkokra/Yriékre. TÚL cukik voltak - ellenállhatatlanok X'D
*SOOM tiny került festésre Shiroihoz. Oda. Haltam. Szó. Szerint. Azóta megszállottan keresem a Tinykat XD Már nem hat meg, hogy nem sűrűn mozognak X'D De olyan Zsebbabák, olyan ellenállhatatlanok.........
*Éééééééééééééééés így tovább :lol:

moniee írta:*hamsterus nagyonédusz

Nekem Gyuszika Hörcsögéduszom van, azt is elővehetem XD??
Kép
libachan

HozzászólásSzerző: lilien » 2011.03.17. 19:48

Öhh... x"D (az a hörcsög KHELL)

Régen úgy álltam hozzá, hogy nekem nem is lesz babám. Minek? Miyonak van, nyünyörgetem azt. Aztán belezúgtam az első nagyfiúmba, dejó, lesz nagy babám. Mert nagy és milyen kúúl és amúgyis~ Erre nyár végén megvettem az első MSD-met. A tinykkel úgy voltam, hogy cukik, de ki akar egész nap tányérszemeket és pirospozsgás arcokat, meg böndörödő szempillákat és habos rucikat nézegetni...?
...én. xD
Jelenleg három pinduri van a listámon, egyelőre mindegyik kislány... Majd...egyszer-kategória, ha már tudok hová kapkodni magam körül. :Đ Aztán ki tudja, lehet beüt a ménkű és még idén hazahozom az elsőt. (mert übercukik, öltöztetni akarom őket és mindenféle cuki pózban lefényképezni őket és ma is vettem egy csipkés anyagot, amiből majd szoknyát varrok... egy évek múlva hazavárt babának...... no comment. x"D)

Remélem elfogadjátok a jelentkezésemet a klubba. u_u"""
Kamoku [bory] • Soshi [syen] • Nathaniel [har] • Anzen'na [chrom] • Ageha [dia] • Gärnet [r.vivien] • Ferena [vivien] • Guren [r.ai] • Kae [r.ai] • Shinichirou [r.chrom]
Layaway is my best friend. OTL
lilien

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2011.03.17. 20:16

Hmm... én már olyan rég kezdtem hogy egyáltalán nem emlékszem, meghatottak e a tinyk vagy sem.
Ha jól rémlik, hasonló okokból mint ez előttem szólók, többnyire mellőztem őket! XD
" Túl kicsi, mit kezdek vele" Fő mondattal.

Aztán hogy az átállás mikor jött, arra sem emlékszem... ^^;
Csak arra hogy Soom R-Ai hatalmas rábü rábü lett a kis patáival! >< <333

Mára viszont ott tartok, hogy miután beszereztem az utolsó nagyobb méretű babákat a listámról, csaaak pár cuki tiny jön majd haza! :spark Vagy közben... néha. XD Annyira édesek és kompaktak ( legtöbbször XD)!
Személy szerint még a mozgásukat is szeretem, mert pl. a Soom csöppségek nekem ( ember beleillő tagokkal) úgy mozogtak mint egy álom! :spark
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Flittering » 2011.03.17. 20:21

Háááát. Anno azt mondtam csak nagy babák jöhetnek szoba. Az meg hogy lány kizárt a hideg is kirázott a gondolattól hogy nekem egy velem azonos nemű legyen a birtokomban. :XX: ( mondjuk ezt még most is tartom mert Lilit én igazán nem is veszem lánynak csak egy kis cukinak :D ) De valamiért mindig vissza vissza néztem a CH honlapjára bámulni őt. Aztán lett egy lehetőség és eszemben sem volt nem élni vele. A lehető leghamarabb haza is hoztam Lilit akit azóta sem bánok és nem is fogok amíg élek. Életem egyik legjobb döntése volt. És nagyon élvezi hogy a sok nagyfiú között ő az egy szem pici és az egy szem lány a hat nagy fiú között. És ma már értem azt is miért kezdtem el gyűjteni tudat alatt kis bútorokat játékokat. Olyan mintha mindig is Lilié lett volna ezt egyre jobban érzem ahogy elnézem a szobájában, hiszem hogy minden dolog neki lett véve régen és amikor mindene megvolt a kisasszony jött is. És bár ezt ő még nem nagyon tudja ^3^ de hamarosan lesz egy kis barátja is egy fiúcska mert azért én erősen fiú párti vagyok ^///^ És Bár először a kezdetek kezdetén hadakoztam a kicsik ellen mondván mit kezdek velük, minek nekem, de Lili megmutatta hogy igenis kell nekem a kis méretű baba is ^3^ :spark :love:
Flittering

HozzászólásSzerző: barabara » 2011.03.18. 23:06

Hű, én annyira nem emlékszem, hogy mit gondoltam eleinte, úgy rémlik, hogy egyszerűen csak hidegen hagytak, és eszembe sem jutott, hogy esetleg nekem is kéne egy. Aztán megláttam a Lati Yellow babákat, és órákon át csak nézegettem a különböző kiadások képeit, és gügyögtem a monitor előtt. De tényleg. :D Húgom volt, aki kifejezetten tiny-ellenes volt, alig akart odajönni, amikor meg akartam neki mutatni őket. Aztán meglátta Cookiet, és szerelem volt első látásra. xD Én meg nem győztem csodálkozni. ^^' Szóval így kezdett lassan megszületni Málna karaktere...
Kai Makary Hoffmann /PPD ChenYi/Kőváry Sebestyén /DCatch Brad/方云虛 /Zaoll Ramie ♂/Dwynwyn /DK Abby/Инна Шчедрой /NB Har/
Kép
barabara

HozzászólásSzerző: Safiya » 2011.03.19. 11:25

Én se gondoltam, hogy lesz tinym az szent. Első szívszerelmem egy Luts Regen volt. (azóta is listán van). Sokáig nem is nézegettem az apróságokat, cukik meg minden, de valahogy nem. Ahogy képeket keresgéltem(a guglizás királynője ^^; ) persze bele-belefutottam ezekbe a kis zsebibabákba is. Igazából azt se tudom, mikortól, de nekiálltam átnyálazni a cégeknél a mokány részlegeket. Szerintem, a fórumon összegyűjtött összes céget sikerült végiglapozni. Itt akkor még úgy körvonalazódott az ötlet, hogy akkor legyen elsőnek egy msd. De akárhányszor elkeveredtem vagy a MinoruWorldra, vagy a NeoAngelregionra fix volt, hogy "leellenőriztem" a juniorokat is. :D Amikor meg ott ültem a gép előtt, "na akkor most rendelünk!" felkiáltással, csak pislogtam, hogy már csipog is a telefonom, hogy elküldtem a pénzt Murphyért. @_@ Kicsit paráltam is, hogy biztos jó-e így, de mikor megvolt a dobozbontás már fejtetőtől kislábujjig imádtam :love: Főleg a viszonylag hosszú lábait, és karjait, meg minden mást, nem sorolom. :D
Nálam valami ilyesmi evolúció zajlott le, nem tudom, ez belefér a klubb feltételeibe? ^^; :lol:

Mikor először fogtam a kezembe Murphyt, marha furi volt, hogy mennyire kicsi, és mivel életben nem láttam nagyfiút most totál el van veszve az arányérzékem, hogy ki mekkora lehet emberkézben.^^;
Itthon: Murphy (MinoruWorld Junior Ted)
Safiya

HozzászólásSzerző: Smaug » 2011.03.19. 17:53

Óh igen...ismerős érzés...

Én nem is nézegettem piciket, határozottan nem nekem valónak véltem őket. Úgy általánosságban nem kedvelem a gyerekeket, különösen a kicsi gyerekeket és a picik rájuk emlékeztetnek... ^^;

Végül azonban úgy esett hogy Bluefairy Louis-on (aki egy mini) keresztül hozzám is elért az apróságok keze. Bár nem vagyok oda az "xy karakter mint gyerek" történetekért, azonban Ezráról még ezeket is elolvasom, pláne a kedvenc íróm tollából. Így esett, hogy mikor megláttam Bluefairy Louis-t, rögtön lelki szemeim előtt láttam kicsi Ezrát amint bánatosan néz, mert megint otthagyták valami idegen család nyakán...vissza-visszajártam megnézegetni és felvettem a kívánságlistámra.

Aztán Minoruworld (Bluefairy terjesztő) kijött Minoruval...és BAM! Kicsi Ezra a köbön - a hegyes kis orra, a ravasz mosoly és a hatalmas, de mandula-beütésű szemek...szerintem pont ilyen lehet egy Hound gyerekként - egy Ezra azokból az időkből amikor még édes volt és mosolygós, és még nem olyan kis komoly-bánatos, mint Louis. Innentől kezdve már a kicsi Ezra project nemcsak egy valamikori kívánságlistás bejegyzés volt, hanem a következő tervbe vett baba lett :lol:

A bájos pofi és a kompakt méret aztán életben is teljesen megnyert magának. Érdekes módon Libával ellentétben én pont ezt a 20-30 centis méretkategóriát tartom a legjobb potenciális pózolónak, mert könnyűek és jól megtartják a súlyukat. Persze kellett idő, míg erre a babacégek is rájöttek és az agyukat is elkezdték használni a készítésükkor, de pl. Fairyland Littlefee-i pózolásban szerintem vernek bármilyen babát...és ez adta a löketet a második pöttömkének. Egyszerűen imádtam a Littlefee testben rejlő lehetőségeket...bár az akkori fejeik közül egyik sem volt nekem való és ezt bántam is nagyon...

Aztán valahogy megszületett az ötlet, hogy nekem kell egy bébi Blair...egy bizonyos soha meg nem jelent Pipos arctervezetben véltem megtalálni, vártam is rá...vártam...vártam...de csak nem jelent meg. Közben Fairyland meg az isteni testükre ráálmodta Lishét, akinek a vonásai renndkívül hasonlítottak erre a bizonyos álom-Pipos pofira...és puff így lett a Chocapic! Ja...így lett Blair :lol:

Szóval mondhatom azóta megkedveltem a pöttömkéket. Bár nem tervezem, hogy Peyton és Blair mellé vegyek többet is, de időnként eljátszom a gondolattal hogy szerezni kéne egy űberpici valakit....egy Pukit, vagy Brownie-t vagy hasonló kis póz-zsenit...csak úgy zsebben hurcolásra :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shinku » 2011.03.19. 18:53

Bocsi kicsit off leszek. ^^; De uhh, én Pytont mindig MSD-nek hittem meg Murphyt is annak néztem. :O xD Ez most meglepett... :lol: Off vége.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

Következő

Vissza: Csevegő