Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

Általános csevegés BJD témában

Re: Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.01.14. 15:01

Smaug Igen, pontosan ez az... Én is néztem, csak néztem. Nem volt se csúnya, se igénytelen, sőt... még a kép is jó volt és másnál mint tulajkép tetszene is, de volt benne VALAMI... totál kiakasztott és még mindig a hatása alatt vagyok :'D vagy 1,5 napig puffogtam, hogy miért kellett meglátnom?! Uhm... Egyébként annyira nem szoktam nézegetni a tulajképeket a konkrét megrendelés előtt-után, mert vagy bekavarhat az elképzeléseimbe, ha látok valamit ami megtetszik, vagy jön a dili, mert elveszi a kedvem. :ded: viszont ebbe most belefutottam teljesen véletlen :facepalm:
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.01.18. 17:54

Jaj, egyébként sajnos egy kicsit a fordítottját is megéltem ennek...DoA-n az egyik csevegőben van egy lány aki egy fiú fejből lányt csinált, egy nagyon dögös, lázadó, fiús karaktert. Nekem meg ugyanaz a baba elég finom, feminin kinézettel van megfestve és annyira tetszett hogy az én fiúbabám tulajdonképpen lányosabban néz ki, mint az ő lánybabája és ezt mókásan meg is jegyeztem...

...erre átfestette a babáját :T_T: Azóta is lelkiismeret-furdalásom van, pedig tényleg tetszésből jegyeztem meg...Még szerencse hogy azért nagyon határozott stílusú a babatulaj, szóval lényegében nem változott sok a karakterén, viszont azóta nem merem felrakni a sajátomat, nehogy frusztrálja (hogy még mindig lányosabb) @_@
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: renibetti » 2018.07.13. 00:05

Mikor a magyar oldalról megrendelsz két darab nyomorult flakon msc-t és napokig hiába várod, hogy kapd az értesítést a csomag feladásáról. Végül megnézed és kiderül csak egy nyomorult flakon van a boltban, így a rendelésed "Beszerzés alatt" státuszban ragadt...
Pedig szombat délután lett volna időm megfesteni teljesen Jean-Claudeot :T_T: :ded:
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2018.07.13. 08:17

Aaaw :( Ez annyira gáz, hogy magyaroszágon nem lehet egy héten belül beszerezni msc-t.
Én mondjuk most Citadelt használok és pont két megállónyira van tőlünk a bolt, de ez akkor is gáz D:
Zi-chan

Előző

Vissza: Csevegő