Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

Általános csevegés BJD témában

Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.03.09. 21:32

Igen, igen, néha ilyen is kell^^

Szóval kinek mi az amitől azt mondja, hogy "jaaaj, csak ezt ne kelljen csinálnom! Soha!!"

***---***---***---

És hogy meg is válaszoljam:

Nekem a szemek berakása. Argh! Ha az egyik jól áll, a másik biztos kancsal. Mire megigazítom azt, elferdül az első. És ha VÉLETLENÜL mindkettő jól állna....akkor nem egy irányba néznek! Ha még egy irányba is néznek esetleg, akkor amint megpróbálom rögzíteni táblaragaccsal elmászik mindkettő! Két különböző irányba!! És kezdhetem elölről az egészet..... :x

És ha véletlenül elégedett vagyok, berögzültek szépen, és becsuktam a fejét....amint ráteszem a hajat kiderül HOGY MÉG MINDIG KANCSAL!!!!!!!

Komolyan nálam a szemberakás leginkább egy csatához hasonlít^^ Inkább fűzöm át az összes fiút háromszor, vagy sikálom le az öntési vonalaikat (ahh, és mi lesz ha majd megjönnek az uretán szemek és mindnek egyszerre kell kicserélni o.O - egy hétig azzal leszek elfoglalva :lol:)

PS.: Vinnek jól áll a világosabb kék :D
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

Re: Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

HozzászólásSzerző: Sheila » 2009.03.09. 21:50

Smaug: egy az egybe szórul szóra leirtad a problémám. :lol:
Főleg a szuper jól néz ki, és ha rárakod a wiget akkor derül ki hogy mégsem része. :lol:
BJD addict and damn proud of it!
Sheila

HozzászólásSzerző: Ayase » 2009.03.09. 21:54

Smaug állati a téma :lol: És a szem-dologgal rátapintottál az én favoritomra is. :D

Omi eléggé kis vágott szemű, és igazából ha nem is áll egyenesen a szemecskéje elég sötétbarna ahhoz, hogy ez ne legyen feltűnő... de a berakása. :shock: Beteszem az egyiket, rá nyomkodom a ragaszt... és a körmömmel ki is húzom. Aztán vissza... de megint a körmömbe ragad! :shock: Szeretem nagyra hagyni őket, fura de könnyebben gépelek így, és ha rövidek nagyon kis esetlennek érzem magam, de egy ilyen szemes csatánál majdnem fogtam az ollót és levagdaltam körömágyig dühömben, mikor már sokadszorra rántottam a karmaimmal együtt a masszát is. :shock: Hát ezt a részét határozottan nem csípem.

A másik amit szívesen oldanék meg inkább pislogással ha lehetne... az a cipő feladás. Nem tetszik, hogy nyúznom kell a lábát ahhoz, hogy cipőbe tegyem. :(

UI: És hogy mit utálok még? Végülis a hobbimhoz kapcsolódik... az extrát és hogy hatszor-hétszer, esetenként nyolcszor kell elküldenem egy posztot és még akkor sem biztos, hogy a helyén lesz. (Ez itt kérem a tizedik próbálkozásom, remélem végre sikerül.)
~ Omi [C.D. Om] ♥ Yuuya [NinoDoll Woo.U] ♥ Susumu [DL Anona] ♥ Akio [MD Ryu] ♥ Shinya [SD SL Ize] ♥ Liam [Soom MA Sabik elf]
Ayase

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2009.03.09. 22:11

Csatlakozom!; A szemek! =__________= *gloom*
Más... azért a huzalozásért sem vagyok úgy oda. Mindig szétmegy tőle a kezem. >_<
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2009.03.09. 22:20

Egyk szívfájdalmam nekem is a szemek, pláne Anjánál mert ugye neki a kampó a fejében a headcaphez van beakasztva és kész knszenvedés lezsedni úgy h nem szedem szét teljesen. Azunál már könnyebb mert ott kicsit több a helyem ^^;

A másik a festés volt nagyon sokáig amitől féltem de most hogy gyakorolhatok már annyira nem is borzalmas.

A szétszedés/összerakás annyira nagy sokkal nem hatott rám, pláne h már kn az első hónapban megtörtént mert meg kellett húzni a gumit a lánykában ^^;

Most inkább a különböző moddolásoktól félnék ha kellene csinálnom, pedig régebben terveztem h Anja orrát kicsit emberibbre csinálom de nem merek hozzá nyúlni ^^;
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Smaug » 2009.03.12. 18:36

Hahaha, úgy látom kinevezhetjük a szemeket a főellenségnek!

Zi - a moddolásoktól én is óvakodom, különösen mióta láttam pár iszonyatosan félresikerült próbálkozást (bár érdekes módon általában a ráépítéseket szúrják el az emberek, nem a lecsiszolást...lehet hogy ott eleve óvatosabbak?)

LOL, Ayase a körmök! Hihi, nekem is körömlenyomatosak szoktak lenni a ragacsok (bár eddig még nem ragadt rá teljesen), viszont tudod mi ragad rá mindig a körmömre? A szempilla!

Bár mondjuk az ráragad a fogpiszkálóra...a tartójára...bármire...csak a baba szemüregébe nem. Hmm, így belegondolva a szempilla-felrakást is eléggé utálom :lol:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.03.16. 00:31

Egyértelműen a szemek berakása de annál is rosszabb a szempillák illesztése. Nem is nagyon sikerült sokadszor sem...
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2009.05.09. 01:30

"viszont tudod mi ragad rá mindig a körmömre? A szempilla!"

Tapasztalatom baba téren nulla, de van egy tippem a szempillára, ami babánál is működhet. (Ez a szempilla téma saját szemen is kínszenvedés, folyton keresem a megoldásokat.) Próbáltátok az emberi műszempillákhoz adott műanyag applikátort? Egészen használható. A baj az, hogy csak a szempillával vagy a ragasztóval együtt adják, de talán egyszer megéri beruházni. (Pl. ArtDeco.) Persze lehet, hogy a baba szemhéja túl kicsi hozzá. Csak látatlanban ötletelek...
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

HozzászólásSzerző: cinnacinna25 » 2009.05.10. 19:33

Hú eszembe jutott vmi. Amit a legjobban utálok a hobbimhoz tartozó tevékenységek közül, az a sok sznob idióta kommentjeinek olvasgatása azon a bizonyos külföldi bjd fórumon ahol mindenki nyomul. Ez szerintem mindennél rosszabb, óvakodjatok tőle.
Itthon:
Morigan: Bobobie Sprite [color=#0040BF]Miya: Minifee Shushu
cinnacinna25

HozzászólásSzerző: Fujimiya Aya » 2009.05.10. 20:52

Szoktak bukózni? Bevallom, nemrég vagyok ott fent (már ha arra a forumra gondolsz^^), és hozzászólásokat ritkán van idegem végigrágni - bár volt már egy-két téma, amit érdemes volt.

A nagy fórumoknál sajnos előbb-utóbb mindig felbukkannak a "sznob idióták". :roll: Nem egy fórumról koptam már ki miattuk - legalábbis hozzászólóként.
Itthon: Tristan & Ichiru (LUTS SDF Howl x 2, Asher (SOOM MA Sabik), Ion (LUTS 2009 Wintery), Lenhardt (LLT Roderich), Asha Night (LUTS SDF Jude fej), Naya (LUTS 2009 Summery fej)
Ametisztgyöngyök

Kép
Fujimiya Aya

Következő

Vissza: Csevegő