Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

Általános csevegés BJD témában

Re: Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben

HozzászólásSzerző: Shinku » 2014.11.01. 22:44

TodaySzotyi írta:2. Elmegyek MAGAMnak ruhát nézni/venni és azon kapom magam, hogy az ő stílusuknak megfelelő ruhákat nézegetem. ^^;

Ez nálam is megvan! xD És olyankor felkiáltok magamban, hogy "ez a pulcsi ez Wayne!" és lefényképezem, hogy meg tudjam majd varrni/varratni neki. xD

Én az újrahúzást utálom még mindig egyébként... ezért nem is csinálom már egy ideje. :'D De lekopogom, most elég feszes mindenki.
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: renibetti » 2014.11.02. 00:45

Méééééreteeeeek.... :T_T:

Mindig, de mindig belefutok a méretcsapdába... vagy a. olyan babába és/vagy testbe zúgok bele amire képtelenség ruhát, cipőt venni, vagy b. találok olyan holmit ami tökéletes lenne, de épp pont abban a méretben nincs ami nekem kellene, kisebb nagyobb az tuti, de az nincs... *Dollheart SD16 csizma miatt fáj a szíve*
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.11.14. 16:15

Parókákat.
Jelenleg az összeset, ami nem az, amit én kinéztem és nincs OLYAN színben. :'D
Türelmem, az van. Július óta keresek arra hasonlító parókát, de sajna a türelem miatt vagyok szőrszálhasogató: ez nem tetszik mert rövidebb. Ez egy árnyalattal más. Ez túl dús. Túl ritka. Ez drága. Ez meg ezért, az meg azért nem tetszik. :gondol:
Közben befutott a buksi. :ded:
Andrej fiam, kopasz, pucér ÉS testtelen leszel. Utóbbi mondjuk a postán múlik de na :urjoke:

Ilyen életproblémákat :bleh: (Andrej meg csendben beletörődött, ahogy általában szokta... jól kijövünk, már látom :fan: )
Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.
Andrej (DF-H Suxun)
Szvetlana Ivanova Annyenszkij (DZ Beta)
Estilla

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.14. 17:58

Átérzem a haj problémát. Felnőtt Jim már évek óta nálam van és még mindig nincs saját haja (köszönjük Chrisnek a rendszeres kölcsönzést). Sajnos vagy magamnak kéne megcsinálnom, de félek belekezdeni (plusz ezek a szőrök olyan drágák), vagy megcsináltathatnám Eclipse-el, de valahogy nem tudom rászánni magam, hogy kifizessem (megint) egy kisebb baba árát egy parókáért (ha jól számolgattam kb. 120 euró lenne :XX: )

De nem baj, majd egyszer eljön Jim hajának az ideje is :)
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.11.15. 03:08

Megnyugtató a gondolat, hogy nem vagyok egyedül a haj-bajjal :D
Folyamatosan keresgélem az igazit. Lehet elkeseredésemben írok DF-H-nak, honnan szerezték O_o
Andrej (DF-H Suxun)
Estilla

HozzászólásSzerző: Smaug » 2014.11.15. 13:38

Estilla, szerintem mindenképpen megér egy kérdést. Épp a minap olvastam egy szívmelengető beszélgetést Granado honlapján - egy leendő vevő megkérdezte tőlük, hogy honnan tudná megszerezni az egyik babájuk fotón szereplő parókáját, mert a baba azzal a hajjal kísértetiesen emlékezteti egy nemrég elhunyt kedves barátjára és szeretne az emlékére venni egy ilyen babát. Granado annyira segítőkész volt, előkeresték a fotózáshoz használt eredeti hajat és elküldik neki a babával, sőt mondták, hogy ha mutat fotót, akkor az arcfestését is úgy csinálják, hogy minél jobban hasonlítson a barátjára. ^///^
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Estilla » 2014.11.15. 20:20

Jaj de kedvesek :T_T: Hát, akkor írok egy levelet, csak térjen vissza a cég ^^; Épp szünetelnek.
Nekem az a paróka félelmetesen olyan, mint a karakter haja, amilyennek képzeltem. Sajnos Alice pl barnában árusítja...
Majd megírom, ha van valami, köszönöm a tanácsot! :spark
Andrej (DF-H Suxun)
Estilla

HozzászólásSzerző: renibetti » 2015.01.04. 01:19

Amikor teljesen oda meg vissza vagyok egy babáért, karakterért, stílusért és látok egy -vagy több- tulajképet amitől totál összetörik a szívem és teljességgel kiszeretek az adott dologból. Sajnos mostanában sorra megesett ez és már nagyon unom >.>
"Winter is coming!"
itthon: Nu,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Joon, Ha-na, pocok, "nevenincs"
Úton haza:
Tervben: Eva, testek
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2015.01.04. 22:14

Renibetti, néha akár egy jól eltalált is elég :) Én nagyon paráztam Granado Charles miatt, mert a legtöbben tanban vették és ritka volt a szakáll nélküli faceup, pedig én olyat terveztem. És Flickr-ön van egy baba, sunlight tan, nincs szakálla ami elméletileg jó kiindulás lett volna nekem, de egyszerűen annyira totálisan ellenszenves, önelégült feje van az összes fotón, hogy majdnem nem mertem megrendelni a sajátomat ^^;

Azóta sem tudom mitől egyébként, a haja, vagy a szája festése...de naggyon örülök hogy végül nem tántorodtam el, mert ez a sculpt élőben egyszerűen annyira gyönyörű :love:
Kép
Smaug

HozzászólásSzerző: Tifa » 2015.01.13. 15:52

A hajas témához én is bekapcsolódok.
Van annyi szép haj, már rengeteget néztem meg. Három babóm haját egyből, elsőre megtaláltam, olyat, amilyen kellett, színben és nagyjából fazonban is. - a fazon nekem nem gond, mert meg tudom vágni a hajakat olyanra, ami nekem kell :) -
De... Rengének még most sincs normális haja, olyan amilyen eredetileg lenne a haja... XD Még csak nem is látok most már hasonlót. - pedig volt egy, de azt akkor nem vettem meg, erre már nem lehet kapni -
Ugyan egy srác, aki parókákat készített, megcsinálta rendelésre a full egyedi hajat, de az meg minden volt, csak nem paróka... egy másik paróka készítő csajszi meg nem vállalta el, mert annyira speciális frizurája lenne...
Lesz vajon olyan haja valamikor, ami eredetileg a karakterének van? XD
Tifa

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő