Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

Általános csevegés BJD témában

Re: Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.03.10. 18:42

Na jó, megvan, hogy mit utálok. HAJAK!!!
Mert hogy még véletlenül sincs SOHA olyan fazon, ami nekem kellene. Ha a fazon netán véletlenül jó, a szín nem. Ha minden jó, akkor tuti, hogy nincs 8-9-es méretben. Egyszerűen KÉPTELEN vagyok megérteni, miért kell annyi 9-10-es hajat gyártani, és miért gyártanak olyan rohadt kevés 8-9-eset. Állítom, hogy több 8-9-es fejű baba van, mint 9-10-es.
És ha netán minden egybevág, jó a fazon, méret, szín, megveszed drága pénzen, aztán rájössz, hogy a srácod úgy néz ki benne, mint - teszem azt - egy vén tata. :urjoke De az biztos, hogy nem úgy néz ki, mint ahogy ki kellene néznie.
És kezdődik az egész elölről..... :T_T:

Grrr.

Na ez most jólesett. x'DD

Megfordult a fejemben, hogy ezentúl minden babám kopasz lesz. x'DD
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2012.03.11. 23:08

Amaterasu - ÁMEN. T____________T
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.03.11. 23:49

Kiegészítése:

Hogy 1998 óta nem bírtak a babacégek rájönni, hogyan is lehetne hitelesen kinéző igazán rövid hajat csinálni. :urjoke

Persze, lehet nagy nehezen feltúrni egy-két magánembert aki szökőévente egyszer csinál neked ha nagyon szépen kéred és nagyon sok pénzt rááldozol...de...de...

RÖVID HAJ! >.<*
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2012.03.11. 23:57

Smaug írta:Kiegészítése:

Hogy 1998 óta nem bírtak a babacégek rájönni, hogyan is lehetne hitelesen kinéző igazán rövid hajat csinálni. :urjoke
RÖVID HAJ! >.<*

Lololo...
#2 ÁMEN.
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.03.12. 07:11

Óóóó igazán rövid hajat én is szeretnék. T_T Anélkül nem lehet fiúbabát csinálni. >:(
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Amaterasu » 2012.03.12. 13:00

Jaj, igen, tulajdonképpen az egész rant elsősorban a rövid hajra vonatkozott. :lol: Csak a lényeget felejtettem ki. x'DD

Szóval igen: rövid haj!! :T_T:
BenőHaru-sanMikotoLelleLoránd
Kép
Amaterasu

HozzászólásSzerző: Laguna » 2012.03.29. 18:26

Gumit feszesebbre húzni. ^^; Shion tegnap bemondta az unalmast, és nem akart megállni a lábán. Már eleve lazábban érkezett, mint Rei, aki azóta sem lett lazább, és szépen megáll még most is, Shion viszont... három segédeszköz, és édesapám kellett hozzá, de így is úgy fájnak az ujjaim :T_T:
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.03.29. 19:52

Ó, Laguna aboszolút együttérzek! Tudom nem segít sokat, de valójában általában nem nehéz feszesebbre húzni a BJD-ket...csak az Iplehouse EID/SID babákat. Őket viszont egy kínszenvedés :urjoke

Nálam felnőtt!Jim olyan lazán érkezett, hogy szinte szétesett, úgyhogy az első program a meghúzása volt...ez két nap alatt sikerült. Pedig akkor már nem voltam kezdő gumizás-ügyben :gah:
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Laguna » 2012.03.29. 21:30

Smaug írta:Ó, Laguna aboszolút együttérzek! Tudom nem segít sokat, de valójában általában nem nehéz feszesebbre húzni a BJD-ket...csak az Iplehouse EID/SID babákat. Őket viszont egy kínszenvedés :urjoke

Nálam felnőtt!Jim olyan lazán érkezett, hogy szinte szétesett, úgyhogy az első program a meghúzása volt...ez két nap alatt sikerült. Pedig akkor már nem voltam kezdő gumizás-ügyben :gah:

Ezzel nem nyugtattál meg :D Már előre félek mihez kezdek, ha majd át kell fűzni őket o.o Persze kaptam hozzájuk útmutatót, de... nem bízom magamban ^///^
"Kalandozó az, aki túléli. Mindenki más ostoba szájhős csupán"
Itthon: Rei (IH EID Chase) Shion (IH EID EG Taregan) Teruya/alias Pinky, Toshiya ésTamiya Jefferson /alias Bogyóka /(IS Xiao Ji x 3)
Livejournal
Laguna

HozzászólásSzerző: tunderlany » 2012.04.14. 22:19

Hónapok óta nem találom a babaszemeimet - pedig gyönyörűen összerendeztem, hogy mindegyiknek legyen helye, de hogy hova tettem... Persze, hogy olyankor nincs meg, amikor szükségem lenen rájuk. :T_T:
Itthon: Sathin (BBB Ophelia) & Piano (CH Angi Ai Hani) & Cashmere buksija (Angelheim Zena)
tunderlany

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő