Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben?

Általános csevegés BJD témában

Re: Mit utálsz legjobban a hobbihoz tartozó tevékenységekben

HozzászólásSzerző: Shinku » 2012.09.20. 19:03

Most éppen azt, hogy amiket találok box opening videók, mind olyan, hogy vagy egyáltalán nem mutatja a baba arcát, vagy ha mutatja akkor meg sötét/vagy túl világos, besült a kép. -.- A doboz meg a sok bubi egyáltalán nem érdekel, a céges dobozra, meg magára a babára lennék kíváncsi. Az ilyenek minek csinálnak videót? ^^;
Itthon: Alvin (AR - Cien) ● Letuchaia (CD - Vampire Beau) ● Wayne (SD - Shaun) ● Illinois (MNF Chloe) ● Lulu (MNF Ante) ● Ren (MNF Elf Shiwoo) ● Caro (MNF Miyu fej)
▪ ▪ ▪ Blog
Shinku

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.07. 16:58

Az egy dolog hogy szemet betenni nehéz, de hogy kiszedni is?! Basszus kiszedtem már az egész ragacsot és a szem még mindig úgy áll benn, mint a beton. És persze uretán, úgyhogy nem merem "kiszúrni" mint ahogy az üvegekkel szoktam :urjoke
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: renibetti » 2012.10.15. 19:45

mai két hisztifaktorom:
1. az álompulcsi ami mióta rábukkantam folyamatosan sold out
2. nem találok 1/3-as női és férfi bokacsizmát ami totálisan tetszene.
Életképtelenségi faktor erősen vala @_@ *megy a sarokba gombát növeszteni*
itthon: Nuada,Hani,Lilith,Mei,Risa,Riku,Hope,Eric,Vincent,Odette,Micah,Jean-Claude, Milo,Lesszi,Tapani,Amy6.0,Reira,Johnatan-Rick,Alexander,Patrik,Cecili,Som,Joon,Ha-na,Abigail,Kang Daniel,Suho,RiOn,"nevenincs"
renibetti

HozzászólásSzerző: Smaug » 2012.10.23. 14:49

Felrázni az MSC-t :urjoke A félig üres, vagy majdnem üres flakon hangja iszonyú :bleh:

Mindig félek, hogy mikor jön át a szomszéd, hogy hagyjam abba ezt a szörnyű zajt...
Kép
I strangled someone with a shoelace once. Does that count as expressing myself through clothes?
Smaug

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.02.21. 09:28

Szembesültem az utóbbi időben legutáltabb dolgommal, az pedig a babák cipelése távolabbi helyekre. Nem a súlyuk miatt, bár az sem elhanyagolandó, de inkább amiatt, hogy mindegy mennyire óvatosan kezelem a táskát és mennyire gondosan becsomagoltam őket, rettegek hogy bajuk esik, főleg vonaton. Fel nem merem rakni a táskájukat mert mi van ha legurul, magam mellett nem mindig fér, a földre meg rettegek lerakni őket. Buszon ugyanez, ha az ölés alá tolom be a táskájukat félóránként csekkolom, ott vannak e még és figyelem hogy ülnek e mögöttem, nehogy véletlen belerúgjanak vagy rálépjenek... :eek: @_@
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.02.21. 14:31

Ne is mond Zi... bár ennyire nem szoktam csekkolgatni őket amikor rövidebb távra utazom, nem is tudom mi lesz velünk ha majd szép lassan tényleg át kell repítenem az összes babám külföldre magamhoz... :eek: :T_T:

Megismételném még a BJD ruhák és kiegészítők ÁRÁT.
Ha az ember lánya tényleg szépen össze akarja rakni bármelyik babáját, olyanra amilyenre elképzelte de nem tud varrni, x év alatt szembesül vele hogy nincs más választás mint kiköhögni horribilis összegeket... amik valóban azok. (és főleg ha egyben vesz dolgokat... nem lassanként gyűjti össze. :XX: )
...........................................//Faceup Shop•//Flickr////
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.02.21. 14:39

Aaaww na igen az árakkal én is nehezen szembesülök és igyekszem amit csak lehet vagy magam készíteni vagy használtan beszerezni...előre félek amikor itthon lesz Damian és Ryou...az öltönyös full szettek ki fognak nyírni :gah:
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.02.21. 14:47

Oh jaj, az öltönyök és a fantasy szettek a legrosszabbak...! xD; (najó, és az igazán szép, vintage fodri szettek :ded: )
Kép
Shiroi

HozzászólásSzerző: Zi-chan » 2013.02.21. 14:56

Akkor sajnálj: Ryou egy komoly üzletember és minimum 2 szett öltönyt terveztem neki, Damian pedig jó ezer éves vámpírként tart ezt-is meg fodros szetteket is...ehhez képest Iaso semmi a kis nyomatos pólóival meg farmerjával XD
Zi-chan

HozzászólásSzerző: Shiroi » 2013.02.21. 15:38

Ahh, az szép lesz! :'D
Bár vámpír stílusú szettekből vannak nagyon szépek, nagyon jó áron! Azokat gyakrabban csinálnak. Én az ilyen... 'sok minden van rajtam fidri fodri szellengős' fiatal fiú szettekre gondoltam az érvágás alatt. A Y!J-en felbukkanó fajták. lol
Kép
Shiroi

ElőzőKövetkező

Vissza: Csevegő